Hotel U Kośle - Pensjonat

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

M

ZAKOPANE

O

położony na Pardałówce, nowy budynek w stylu regionalnym,

D

bezpłatny Internet (wi-fi), sauna, ping-pong, bilard, sala konferencyjna na ok. 100 os. z wyposażeniem, w sezonie letnim grill ogrodowy, plac zabaw dla dzieci z piaskownicą, 2 parkingi.

Z

mieści do 60 osób w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych bez możliwości dostawki z łazienkami, oraz 1 ‘studio dla 6 osób (3 pokoje + 1 łazienka), wszystkie pokoje z TV, czajnikiem bezprzewodowym, balkonem lub tarasem.

W

1 lub 2 posiłki dziennie. Śniadania w formie bufetu, obiadokolacje - serwowane.

W

parking, Wifi, 10% rabatu na Termy Chochołowskie.

I

Cały teren obiektu jest monitorowany. Dzieci do 3 lat bez świadczeń gratis.

O

ZAKOPANE - stolica polskich Tatr, miejscowość niewymagająca rekomendacji. Wspaniałe miejsce do uprawiania różnych form turystyki kwalifikowanej. Liczne wyciągi (m.in. centra narciarskie Nosal, Kasprowy Wierch, Gubałówka, Butorowy Wierch, Wielka Krokiew) i znakomite trasy narciarskie cieszą się ogromnym powodzeniem turystów aktywnie spędzających swój wolny czas. Kolej linowa na Kasprowy Wierch, kolejka szynowa na Gubałówkę, sanny, ogniska góralskie, przejażdżki dorożkami, muzea oraz wiele innych atrakcji można znaleźć tu "pod Giewontem".

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY