Hotel Zimowisko - Stronie Śląskie

Opis hotelu

K

POLSKA

O

Czarna Góra to coraz bardziej popularny region na turystycznej mapie Polski. Malownicze góry i profesjonalnie przygotowane stoki przyciągają miłośników białego szaleństwa. Narciarze i snowboardziści znajdą tutaj z pewnością stok i trasę odpowiadającą własnym umiejętnościom. Czarna Góra to około 10km doskonale utrzymanych i naśnieżanych terenów zjazdowych.

P

Kolonia dla najmłodszych (7-11 lat) Oferta kierowana dla najmłodszych uczestników, rozpoczynających naukę na nartach. W trakcie codziennych 2-godzinnych zajęć prowadzonych na stoku, położonym na terenie obiektu noclegowego, nasi nowicjusze poznają różne techniki jazdy, nauczą się hamować oraz skręcać. Każde zajęcia poprzedzi kreatywna rozgrzewka. Ponadto uczestnicy dowiedzą się jak dbać o sprzęt, jak go odpowiednio dobrać i jak ustawić wiązania. Nie zabraknie zabaw na śniegu tj. bitwa na śnieżki, wyścigi saneczkowe, zjazdy na jabłuszkach. Program uzupełnią: ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, zajęcia integracyjne na sali obiektu, gry terenowe, planszowe i fabularne oraz zajęcia plastyczne, które pobudzą twórczość naszych podopiecznych. Dzieci wykonają własne koszulki, pocztówki, które wspólnie z wychowawcami wyślą do swoich Rodziców, samodzielnie stworzą dzieła malarskie oraz rzeźbiarskie. Biuro zapewni materiały niezbędne do pracy a gotowe dzieła dzieci będą mogły zabrać ze sobą do domu. Program realizować będzie wykwalifikowana kadra, pozostająca do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Dobra zabawa gwarantowana! UWAGA :   CENA ZIMOWISKA ZAWIERA ZAWIERA WYPOZYCZENIE SPRZĘTU NARCIARSKIEGO ORAZ SKIPASS  

P

Z

7 noclegów w Pensjonacie „u Wanata”. Pokoje 2-, 3 -,4 -  osobowe z łazienkami. Do dyspozycji: sala do tenisa stołowego, sala telewizyjna i świetlica.

S

3 posiłki dziennie + podwieczorek w restauracji ośrodka. Pierwszy posiłek- kolacja w dniu przyjazdu, ostatni- śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną. Transport Autokar turystyczny.Ubezpieczenie Signal Iduna S.A. Opieka wychowawcy-instruktora. Realizacja programu. 

U

Filmy: W przypadku złych warunków pogodowych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Cena nie zawiera kosztu karnetów oraz wypożyczenia sprzętu narciarskiego/snowboardowego, dopłat za transport z miast wyznaczonych w rozkładzie jazdy.   Prosimy zabrać ze sobą: sprzęt narciarski, gogle, krem na mróz z filtrem, wypełnioną kartę kwalifikacyjną z wpisanym nr PESEL, legitymację szkolną, strój kąpielowy, kask ochronny. gnisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, zajęcia integracyjne na sali obiektu, gry terenowe, planszowe i fabularne oraz zajęcia plastyczne, które pobudzą twórczość naszych podopiecznych. Dzieci wykonają własne koszulki, pocztówki, które wspólnie z wychowawcami wyślą do swoich Rodziców, samodzielnie stworzą dzieła malarskie oraz rzeźbiarskie. Biuro zapewni materiały niezbędne do pracy a gotowe dzieła dzieci będą mogły zabrać ze sobą do domu. Program realizować będzie wykwalifikowana kadra, pozostająca do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Dobra zabawa gwarantowana!    

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY