Hotel Świat żywiołów - Jarnołtówek

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

O

Atrakcje: Wakacje to czas szalonej zabawy i odpoczynku, a Pokrzywna to idealne miejsce, aby przenieść się do wakacyjnej krainy marzeń. Ośrodek Złoty Potok, położony na terenie Parku Krajobrazowego - Góry Opawskie, wśród gór i lasów zapewni świetne warunki do obcowania z naturą i korzystania w pełni z jej uroków. Tuż obok czekają na Ciebie niesamowite atrakcje Interaktywnego Parku Edukacji i Rozrywki ROSENAU Zaginione Miasto. Wokół jeziora, dużego strzeżonego kąpieliska z piaszczystą plażą rozlokowano kilkadziesiąt różnych atrakcji, łączących rozrywkę z aktywnym wypoczynkiem, w tym basen o wymiarach olimpijskich z brodzikiem i piaszczystą plażą, interaktywny "Ogród Wody", balon na uwięzi, z którego zobaczysz całą okolicę, park linowy z kilkoma trasami o różnym stopniu trudności, tyrolkę nad jeziorem, ogromną huśtawkę linową, trampolinę, karuzele, wypożyczalnię kajaków i rowerków wodnych. Co pewien czas z wód jeziora wynurza się groźny potwór. Na terenie parku znajdziemy także "Jaskinię dzikich zwierząt", a w jej sąsiedztwie "Kopalnię złota - Rosenau", w której można chodzić korytarzami "Strasznej sztolni", a także trafić do pewnego pokoju, w którym dzieją się naprawdę dziwne rzeczy. Ośrodek Złoty Potok to również świetne miejsce wypadowe na wycieczki górskie i rowerowe. Na naszych obozach znajdziesz nowych przyjaciół, przeżyjesz wiele niezapomnianych przygód i będziesz świetnie się bawić. Poza zajęciami specjalistycznymi, związanymi z wybranym rodzajem obozu oraz korzystaniem z atrakcji Parku Edukacji i Rozrywki ROSENAU, opiekunowie i instruktorzy poprowadzą liczne zajęcia sportowe i rekreacyjne wspólne dla wszystkich uczestników. Poznacie okoliczne ciekawostki podczas wędrówek po licznych szlakach turystycznych znajdujących się nieopodal ośrodka, będziecie strzelać z łuku do słomianych tarcz i szyfrować wiadomości. Nauczycie się wyznaczania kierunków świata w terenie i posługiwania się mapą. Poza tym, w programie liczne zajęcia integracyjne, rekreacyjne i sportowe, podchody, zabawy plenerowe, konkursy, ognisko z kiełbaskami przy dźwiękach gitary oraz mnóstwo wesołej zabawy.

P

Świat poszukiwaczy złota (10-14 lat)
Jeśli lubisz przygodę rodem z filmów o Dzikim Zachodzie, to nie może Cię zabraknąć na tym obozie! Przygodowa fabuła przeniesie Cię w świat poszukiwaczy złota, gdzie królują kowboje, Indianie i dzika przyroda. Weźmiesz udział w przygodowej grze terenowej "Gorączka złota", podczas której razem z zespołem poszukasz skarbu za pomocą wykrywaczy metali, rozszyfrujesz tajemny kod, zdobędziesz narzędzia ze skrzyni tajemnic i obronisz obozowy Orient Express przed Indianami! Poznasz również zwyczaje kowboi, ich codzienność i styl bycia. Na terenie Parku Edukacji i Rozrywki Rosenau, dokładnie zwiedzisz wszystkie zakamarki Kopalni złota - Rosenau, w której można chodzić korytarzami strasznej sztolni, a także trafić do pewnego pokoju, w którym dzieją się naprawdę dziwne rzeczy. Pojedziesz na wycieczkę do kopalni złota w Złotym Stoku, gdzie weźmiesz udział w podziemnym spływie. Przejdziesz podziemne kręte ścieżki i korytarze, zobaczysz wystawę obrazującą historię górnictwa złota oraz 10-metrowy podziemny wodospad. Nauczysz się sztuki płukania złota oraz wykonasz własnoręcznie pamiątkową monetę. Odwiedzisz Średniowieczny Park Techniki, w którym zobaczysz dawne urządzenia techniczne. Przygodę rozpoczniesz od wirującego tunelu. Pokonasz wspaniały i niezapomniany labirynt strachu. Dodatkowo na trasie zwiedzania czeka Chata Kata, który opowie Ci o swojej ciężkiej pracy i zademonstruje średniowieczne narzędzia tortur. Przejedziesz się również czołgiem skonstruowanym według pomysłu Leonarda da Vinci! Podczas obozowych zmagań rozegrasz turniej gier sprawnościowych jak rzut podkową, strzelanie z łuku czy płukanie złota. Na przeszkodach parku linowego zawieszonych na wysokości poćwiczysz zmysł równowagi, pohuśtasz się na wielkiej linowej huśtawce oraz przejedziesz na drugi brzeg jeziora zjazdem tyrolskim. Wrażeń dostarczy również lot balonem na uwięzi, z którego zobaczysz całą okolicę. Obóz uzupełni bogaty wachlarz zajęć rekreacyjnych i sportowych. Ten obóz zapamiętasz do końca życia!

Z

Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy "Złoty Potok"
Ośrodek znajduje się na ogrodzonym terenie.
Uczestnicy będą zakwaterowani w komfortowych, dwupoziomowych 3-,4- i 6-,8-osobowych domkach, z tarasem, sypialniami i łazienką, wyposażonych w bezprzewodowy dostęp do internetu i telewizor LCD.
Na terenie ośrodka znajduje się duża hala sportowa, sala do ćwiczeń, boisko oraz stylowa karczma, w której będą serwowane posiłki. Z ośrodkiem bezpośrednio graniczy Interaktywny Park Edukacji i Rozrywki ROSENAU Zaginione Miasto, z którego licznych atrakcji uczestnicy będą korzystali podczas obozów.

S

Zakwaterowanie:
10 noclegów w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym "Złoty Potok".

W

Całodzienne (3 posiłki + podwieczorek). Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu; ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

T

Autokar turystyczny.

U

Signal Iduna S.A.
Opieka pedagogiczna i instruktorska. Realizacja programu.

U

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych instruktorów i wychowawców, z zastosowaniem wszelkich niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki). Program obozów będzie dopasowany do warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników. Zabierz ze sobą obuwie sportowe, dres, strój kąpielowy, buty za kostki z twardą podeszwą do pieszych wędrówek oraz odpowiedni sprzęt, strój i obuwie do zajęć przewidzianych programem. Weź również plecak na wycieczki, nieprzemakalną kurtkę oraz ręczniki, ciepły sweter lub polar i czapkę z daszkiem. Dla chętnych zajęcia dodatkowe wycieczka do Kopalni złota w Złotym Stoku - cena ok. 50 zł, wycieczka do Średniowiecznego Parku Techniki - cena ok. 50 zł. Organizacja gry paintballowej - cena 30 zł, dokupienie dodatkowych 100 kulek - 20 zł. Planowany przyjazd do ośrodka w godzinach 18.00 - 19.00.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY