Hotel Pałacyk Otrębusy

Polska, Mazowsze, Otrębusy

Więcej o hotelu

od 136 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 237 634

Kraj

POLSKA

Opis

Pałacyk Otrębusy wyróżnia się niebanalną architekturą, klasycznymi wnętrzami, pięknym otoczeniem przyrody i wygodną lokalizacją - tuż pod Warszawą, w drodze do Podkowy Leśnej czy Milanówka. Pałacyk posiada kompleks SPA z szeroką ofertą oraz basen z atrakcjami wodnymi. To doskonałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia, spotkania biznesowego czy oderwania się od codziennych trosk i zmartwień.
W Pałacyku Otrębusy znajdziesz unikalne połączenie stylowych wnętrz i nowoczesnego wyposażenia.
Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem i klimatyzację. Osoby przyjeżdżające w celach biznesowych w pokoju znajdą wygodne biurko i dostęp do bezprzewodowego internetu. Każdy pokój posiada także telewizor i stolik kawowy. W łazienkach przygotowano ręczniki oraz suszarki do włosów.
Hotelowa restauracja każdego ranka zaprasza na pyszne śniadania. Stawia na różnorodność i wyjątkową estetykę podania, podkreślając, że wyśmienite, lekkie i jednocześnie pożywne śniadanie, to gwarancja dobrego nastroju oraz energii na cały dzień. W menu restauracji znajdują się zarówno tradycyjne dania kuchni staropolskiej, jak i wyszukane potrawy z różnych zakątków świata. Pałacyk dysponuje także Drink Barem - nastrojowym miejscem, idealnym na relaks po wyczerpującej konferencji lub długiej podrózy.
Hotel wyróżnia klimatyczna strefa kompleksowo wyposażonego SPA, w której znajdują się basen z podgrzewaną wodą i atrakcjami wodnymi (przeciwprądem, masażem karku, gejzerem powietrznym), kompleks saun i łaźni z grotą solną i tężnią solankową (sauna sucha, aromatyczna łaźnia aprowa, prysznic wrażeń, lodospad, ceramiczne leżanki grzewcze), gabinety masażu, gabinet kosmetyczny. Pałacyk oferuje także sale konferencyjne i bankietową.

Lokalizacja

Hotel znajduje się tuż pod Warszawą i Pruszkowem, przy drodze wojewódzkiej nr 719 w kierunku Grodziska Mazowieckiego, 30 minut jazdy od Lotniska Chopina czy Alej Jerozolimskich, 10 minut od południowej obwodnicy Warszawy.

Dojazdu samochodem

Przez Otrębusy przebiegają dwie drogi wojewódzkie: 719 i 720. Jadąc od Warszawy, najlepiej kierować się w stronę Grodziska Mazowieckiego. Z drogi S8 należy zjechać na Otrębusy w Nadarzynie, można też jechać bezpośrednio DW nr 719 przez Pruszków, pałacyk znajduje się przy niej po prawej stronie.
Odległość od Warszawy - 23 km, Łodzi - 120 km, Krakowa - 305 km.

Dojazd pociągiem i autobusem

W Otrębusach ma swój przystanek Warszawska Kolej Dojazdowa, która dobrze się sprawdza w okolicach Warszawy. Dojazd na stację Warszawa Śródmieście WKD zajmuje 36 minut. Stacja w Otrębusach znajduje się 950 m od hotelu.

Atrakcje

Otrębusy to mazowiecka wioska, która zatraciła już charakter rolniczy, a znaczna część jej mieszkańców pracuje w Warszawie lub proponuje usługi na miejscu. Bliskość stolicy czyni z niej dobrą bazę wypadową do zwiedzania Warszawy. W Otrębusach znajdują się dwa muzea - Muzeum Polskiej Sztuki Ludowej oraz prywatne Muzeum Motoryzacji i Techniki, posiadające ok. 300 zabytkowych pojazdów. Muzeum organizuje wycieczki po okolicy czerwonym zabytkowym autobusem oraz wycieczki do Warszawy w stulu PRL autobusem tzw: "ogórkiem". W pobliskim Karolinie swoją siedzibę ma Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "Mazowsze", który powstał tam 1948 roku.
Osoby lubiące aktywny wypoczynek mogą skorzystać z okolicznych atrakcji:-
Stadnina koni w Kaniach Helenowskich - jest obecnie jednym z większych klubów jazdy konnej w okolicach Warszawy
-
Wyciąg do wakeboardu i nart wodnych w Brwinowie - świetna atrakcja zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Pod okiem istruktorów każdy w bezpieczny sposób może spróbować tego sportu (nie trzeba posiadać własnego sprzętu). Na terenie ośrodka znajduje się także świetna przestrzeń do relaksu przed i po pływaniu
-
Muzeum Jarosława Iwaszkiewicza w Podkowie Leśnej - Posiadłość Stawisko prezentuje pamiątki po wybitnym polskim pisarzu
- Rezerwat im. Bolesława Hryniewieckiego - leśny rezerwat przyrody na terenie gminy Podkowa Leśna, obejmuje jeden z najstarszych drzewostanów dębowo-sosnowych na Mazowszu. Rezerwat leży w granicach Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, jest otwarty dla turystów, prowadzą przez niego trzy oznakowane piesze szlaki turystyczne oraz ścieżka rowerowa

Cena zawiera

- Codzienne śniadania
- Nielimitowany dostęp do strefy SPA w godzinach otwarcia (basen z podgrzewaną wodą i atrakcjami wodnymi, kompleks saun i łaźni z grotą solną i tężnią solankową)
- Dostęp do Internetu
- 10% zniżki na zabiegi w gabinetach masażu i kosmetycznych
- Bezpłatny parking
- Podatek VAT

Cena nie zawiera

Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-osobowy

Klimatyzowany pokój dla 2 osób z TV, wifi, łazienką

Oferta

BB, Oferta zwrotna (P2-Z, 12509)

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 3 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień