Hotel Boutique Hotels III Piłsudskiego

Polska, Łódzkie, Łódź

Więcej o hotelu

od 94 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 230 159

Kraj

POLSKA

Opis

Boutique Hotel's III przy ul. Piłsudskiego to miejsce bezpieczne, wygodne i prestiżowe. Zadowolenie Gości jest tutaj zawsze priorytetem, dlatego poza wygodą miejsca, obiekt zapewnia jak najwyższą jakość obsługi, która tylko poprawia doznania związane z pobytu w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w całej Łodzi.
Wszystkie pokoje w Boutique Hotel's III charakteryzują się eleganckim i gustownym wystrojem. W każdym pokoju czeka na Gości zestaw do parzenia kawy i herbaty, woda mineralna, jak również 32-calowy telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Nowoczesne łazienkami w pokojach wyposażone są w kabinę natryskową oraz suszarkę do włosów.
O poranku serwowane jest śniadanie w formie urozmaiconego bufetu szwedzkiego. Ponadto przez całą dobę dostępna jest bezpłatna, pyszna, świeżo mielona kawa z ekspresu oraz aromatyczna czekolada na gorąco.
Boutique Hotel's III oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz bezpłatny monitorowany, zadaszony parking. Monitoringiem objęty jest również budynek obiektu. Boutique Hotel's III to również Centrum Konferencyjne z 4 salami, z których największa daje możliwość organizacji spotkania nawet dla 150 osób.
Przy obiekcie, znajduje się profesjonalna siłownia, sala fitness oraz korty do gry w squash.

Pokój 2-os. bez dostawki

Elegancki pokój wyposażony w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Do dyspozycji Gości jest łazienka z prysznicem.Lokalizacja:
Boutique Hotel's III położony jest w samym centrum Łodzi, w pobliżu popularnej hali Atlas Arena oraz tuż obok kompleksu kulturalno-rozrywkowego OFF Piotrkowska. Boutique Hotel's III usytuowany jest naprzeciwko kina, Galerii Handlowej oraz zaledwie 1 km od pięknego parku im. Józefa Piłsudskiego.

Dojazdu samochodem

Łódź położona jest niemal w centrum Polski. Można do niej łatwo dojechać autostradami A2 i A1. Boutique Hotel's III oferuje zadaszony bezpłatny parking, wjazd od ulicy Roosvelta 17.

Dojazd pociągiem i autobusem

Do Łodzi można bez problemów dojechać pociągiem z głównych miast Polski. Boutique Hotel's III oddalony jest od dworca Łódź Kaliska jedynie o 2 km. Dworzec Autobusowy PKS oraz Polskiego Busa z przystankami komunikacji międzynarodowej także mieści się kilka przystanków tramwajowych od obiektu.

Atrakcje

Łódź to nie tylko historia polskiego przemysłu włókienniczego i szkoła filmowa. Dawniej tereny te porastała Puszcza Łódzka. Obecnie w obrębie miasta leży kilka zwartych kompleksów leśnych: Uroczysko Łagiewniki, Uroczysko Lublinek, Uroczysko Ruda Popioły.
Park Poniatowskiego i Most Zakochanych. Mosty Zakochanych są już we Wrocławiu, Bydgoszczy, Krakowie, Poznaniu. Jest również i w Łodzi, w Parku Poniatowskiego. Młodzi małżonkowie zapinają na zawsze swój związek małżeński, a kluczyki wyrzucają do wody. Może łódzki most nie dorównuje innym po względem ilości kłódek, ale z czasem zapewne im dorówna.
Las Łagiewnicki, rozciągający się w północno-wschodniej części Łodzi, w odległości ledwie 6-7 km od centrum miasta, to największy miejski kompleks leśny w Europie; większy od paryskiego Lasku Bulońskiego. Żyją w nim dziki, sarny, lisy, zające, borsuki, kuny i myszołowy. Można tutaj zobaczyć także zabytki. Najcenniejszymi są kościół i klasztor franciszkanów przy ul. Okólnej, ale także dwie kapliczki św. Rocha i św. Antoniego z XVII w.
Ogród Botaniczny jest czynny codziennie od 1 kwietnia do 31 października. Łódzki Ogród Botaniczny ma powierzchnię 67 ha co czyni go największym ogrodem botanicznym w Polsce. Znajduje się tutaj kilka działów, m.in. ogród japoński, alpinarium oraz kolekcja roślin ozdobnych, liczne ścieżki dydaktyczne, a także Palmiarnia z kolekcją roślin egzotycznych.

Pokój 2-os. bez dostawki, BB, Oferta bezzwrotna (P2BD-B, 13811)Oferta zawiera

- Codzienne śniadania w formie bufetu szwedzkiego w godz. 7:00-10:00
- Zestaw powitalny w pokoju: kawa, herbata oraz woda mineralna
- Bezpłatna, świeżo mielona kawa i herbata dostępna w Lobby
- Możliwość korzystania z siłowni hotelowej (zgodnie z dostępnością)
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Oferta nie zawiera

- Parking podziemny
- Pozostałe usługi hotelu

Mocne strony

- W pobliżu hali Atlas - Arena
- Zwierzęta domowe są akceptowane
- Centrum fitness
- Bezpłatne Wi-Fi

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...