Hotel Boutique Hotels III Piłsudskiego

Polska, Łódzkie, Łódź

Więcej o hotelu

od 100 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 230 159

Kraj

POLSKA

Opis

Boutique Hotel's III przy ul. Piłsudskiego to miejsce bezpieczne, wygodne i prestiżowe. Zadowolenie Gości jest tutaj zawsze priorytetem, dlatego poza wygodą miejsca, obiekt zapewnia jak najwyższą jakość obsługi, która tylko poprawia doznania związane z pobytu w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w całej Łodzi.
Wszystkie pokoje w Boutique Hotel's III charakteryzują się eleganckim i gustownym wystrojem. W każdym pokoju czeka na Gości zestaw do parzenia kawy i herbaty, woda mineralna, jak również 32-calowy telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Nowoczesne łazienkami w pokojach wyposażone są w kabinę natryskową oraz suszarkę do włosów.
O poranku serwowane jest śniadanie w formie urozmaiconego bufetu szwedzkiego.
Boutique Hotel's III oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Obiekt monitorowany. Boutique Hotel's III to również Centrum Konferencyjne z 4 salami, z których największa daje możliwość organizacji spotkania nawet dla 150 osób.
Przy obiekcie, znajduje się profesjonalna siłownia, sala fitness oraz korty do gry w squash.

Lokalizacja

Boutique Hotel's III położony jest w samym centrum Łodzi, w pobliżu popularnej hali Atlas Arena oraz tuż obok kompleksu kulturalno-rozrywkowego OFF Piotrkowska. Boutique Hotel's III usytuowany jest naprzeciwko kina, Galerii Handlowej oraz zaledwie 1 km od pięknego parku im. Józefa Piłsudskiego.

Dojazdu samochodem

Łódź położona jest niemal w centrum Polski. Można do niej łatwo dojechać autostradami A2 i A1. Boutique Hotel's III oferuje zadaszony bezpłatny parking, wjazd od ulicy Roosvelta 17.

Dojazd pociągiem i autobusem

Do Łodzi można bez problemów dojechać pociągiem z głównych miast Polski. Boutique Hotel's III oddalony jest od dworca Łódź Kaliska jedynie o 2 km. Dworzec Autobusowy PKS oraz Polskiego Busa z przystankami komunikacji międzynarodowej także mieści się kilka przystanków tramwajowych od obiektu.

Atrakcje

Łódź to nie tylko historia polskiego przemysłu włókienniczego i szkoła filmowa. Dawniej tereny te porastała Puszcza Łódzka. Obecnie w obrębie miasta leży kilka zwartych kompleksów leśnych: Uroczysko Łagiewniki, Uroczysko Lublinek, Uroczysko Ruda Popioły.
Park Poniatowskiego i Most Zakochanych. Mosty Zakochanych są już we Wrocławiu, Bydgoszczy, Krakowie, Poznaniu. Jest również i w Łodzi, w Parku Poniatowskiego. Młodzi małżonkowie zapinają na zawsze swój związek małżeński, a kluczyki wyrzucają do wody. Może łódzki most nie dorównuje innym po względem ilości kłódek, ale z czasem zapewne im dorówna.
Las Łagiewnicki, rozciągający się w północno-wschodniej części Łodzi, w odległości ledwie 6-7 km od centrum miasta, to największy miejski kompleks leśny w Europie; większy od paryskiego Lasku Bulońskiego. Żyją w nim dziki, sarny, lisy, zające, borsuki, kuny i myszołowy. Można tutaj zobaczyć także zabytki. Najcenniejszymi są kościół i klasztor franciszkanów przy ul. Okólnej, ale także dwie kapliczki św. Rocha i św. Antoniego z XVII w.
Ogród Botaniczny jest czynny codziennie od 1 kwietnia do 31 października. Łódzki Ogród Botaniczny ma powierzchnię 67 ha co czyni go największym ogrodem botanicznym w Polsce. Znajduje się tutaj kilka działów, m.in. ogród japoński, alpinarium oraz kolekcja roślin ozdobnych, liczne ścieżki dydaktyczne, a także Palmiarnia z kolekcją roślin egzotycznych.

Pokój 2-os. bez dostawki

Elegancki pokój wyposażony w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Do dyspozycji Gości jest łazienka z prysznicem.

Oferta

BB, Oferta bezzwrotna (P2BD-B3, 16966)

Oferta zawiera

- Codzienne śniadania w formie bufetu szwedzkiego w godz. 7:00-10:00
- Zestaw powitalny w pokoju: kawa, herbata oraz woda mineralna
- Możliwość korzystania z siłowni hotelowej (zgodnie z dostępnością)
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Oferta nie zawiera

- Parking podziemny
- Pozostałe usługi hotelu

Mocne strony

- W pobliżu hali Atlas - Arena
- Zwierzęta domowe są akceptowane
- Centrum fitness
- Bezpłatne Wi-Fi

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura -1 °C temperatura w nocy -4 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro -2 °C temperatura w nocy -5 °C

 • Wt 1 °C temperatura w nocy -2 °C

 • Śr 0 °C temperatura w nocy -2 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień