od 327 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 221 389

Kraj

POLSKA

Opis

Hotel Spichrz*** usytuowany jest w samym centrum toruńskiego Starego Miasta. Budynek znajduje się wśród wielu zabytków wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Świetna lokalizacja pozwala na szybkie poruszanie się po mieście i odwiedzenie najważniejszych zabytków Torunia. Hotel mieści się w dawnym spichlerzu, który został gruntownie wyremontowany. Wnętrza nawiązują do pierwotnego układu z zabytkowymi belkami i innymi elementami. Hotel oferuje stylowe pokoje, restaurację oraz strefę Wellness.
Do dyspozycji Gości oddano komfortowe i przestronne pokoje oraz apartamenty, urządzone w klasycznym stylu w nawiązaniu do pierwotnego wyglądu spichlerza. Wnętrza zostały wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet, lodówkę z minibarem, sejf, czajnik elektryczny, kawę i herbatę i wodę mineralną. Każdy Gość ma do dyspozycji prywatną łazienkę z kabiną prysznicową lub wannę, suszarką do włosów i zestawem kosmetyków. Apartamenty i studia są w pełni klimatyzowane.
Na terenie hotelu znajduje się Karczma Spichrz, w której podawane są przede wszystkim dania kuchni polskiej i myśliwskiej. Do potraw używane są produkty najwyższej jakości i od sprawdzonych dostawców, dodatkowo sery i wędliny są własnego wyrobu. Oprócz wyśmienitej kuchni, restauracja odznacza się niepowtarzalną atmosferą i stylowym wnętrzem.
Dla Gości dbających o kondycje i pragnących relaksu przegotowano strefę Wellness. Do dyspozycji jest sauna fińska, kącik wypoczynkowy, orbitec, bieżnia, rower stacjonarny, atlas, hantle, kettle, i taśma TRX.

Lokalizacja

Hotel Spichrz*** zlokalizowany jest w samym sercu Starego Miasta w Toruniu.

Dojazdu samochodem

Do Torunia można szybko dojechać korzystając z autostrady A1. Na węźle Lubicz należy zjechać na drogę nr 80, po czym kierować się cały czas prosto tą drogą aż do przejechania pod mostem kolejowym. Tuż za nim najlepiej skręcić w lewo w Bulwar Filadelfijski, a niego w ul. Mostową. Hotel znajduje się po lewej stronie.
Odległości: ok. 170 km od Gdańska i Łodzi 170 km i 220 km od Warszawy.

Dojazd pociągiem i autobusem

Do Torunia można łatwo dojechać zarówno pociągiem jak i autobusem. Dworzec PKP znajduje się w odległości ok. 2,5 km od Hotelu Spichrz, natomiast dworzec PKS 1,5 km

Atrakcje

Toruń kojarzy się przede wszystkim ze słynnych pierników, ale również dlatego że iż narodził się tu słynny astronom Mikołaj Kopernik. W 1945 roku otwarto w Toruniu Uniwersytet Mikołaja Kopernika, który nawiązywał do tradycji Uniwersytetu Stefana Batorego w Wilnie. Współcześnie jest to jedna z największych i najbardziej prestiżowych uczelni w kraju.
Będąc w Toruniu warto odwiedzić urokliwą Starówkę, która wchodzi w skład zespołu staromiejskiego, który został wpisany w 1997 roku na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. To niezwykle cenny architektonicznie zespół miejski ze wspaniałym Rynkiem i Ratuszem.
Warte obejrzenie są także gotyckie kościoły, katedra Św. Janów, kościół Św. Jakuba, pozostałości murów miejskich oraz zamek w Toruniu. Piękne toruńskie kamienice na starówce oprócz walorów estetycznych mają przede wszystkim bogata w historię.

Pokój 2-os. Standard

Komfortowy dwuosobowy pokój wyposażony w w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet, lodówkę z minibarem, sejf, czajnik elektryczny, kawę i herbatę i wodę mineralną. Każdy Gość ma do dyspozycji prywatną łazienkę z kabiną prysznicową, suszarką do włosów i zestawem kosmetyków.

Oferta

BB, Oferta bezzwrotna (A2S-B, 10206)

Oferta zawiera

- Codzienne śniadania w formie bufetu podawane w godz. 07:00-11:00
- Nielimitowany dostęp do strefy wellness: sauna fińska, kącik wypoczynkowy, sala fitness (zgodnie z dostępnością)
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Oferta nie zawiera

Pozostałe usługi hotelu

Studio 2-os.

Komfortowe dwuosobowe studio wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet, klimatyzację, lodówkę z minibarem, sejf, czajnik elektryczny, kawę i herbatę i wodę mineralną. Każdy Gość ma do dyspozycji prywatną łazienkę z kabiną prysznicową, suszarką do włosów i zestawem kosmetyków.

Apartament 2-os. Standard

Komfortowy dwuosobowy apartament wyposażony w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet, lodówkę z minibarem, sejf, czajnik elektryczny, kawę i herbatę i wodę mineralną. Każdy Gość ma do dyspozycji prywatną łazienkę z kabiną prysznicową, suszarką do włosów i zestawem kosmetyków.

Mocne strony

- W centrum Starego Miasta
- Zwierzęta domowe są akceptowane
- Centrum odnowy biologicznej z sauną
- Centrum fitness

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...