Hotel Pod Tężniami

Opis hotelu

K

M

Ciechocinek

O

położona w centrum uzdrowiska przy słynnych tężniach.

D

pełna baza zabiegowa, siłownia, basen kryty i zewnętrzny, sauna, łaźnia parowa, masaże, restauracja, parking.

Z

Oferuje noclegi w 270 funkcjonalnie wyposażonych pokojach i apartamentach. Wszystkie pokoje posiadają łazienki z prysznicem. W każdym z nich znajduje się: TV-SAT LCD, radio, telefon, lodówka (w pokojach typu LUDWIK), dostęp do Internetu, zestaw naczyń i sztućców, komplet ręczników, szlafrok, powitalny zestaw kosmetyków, W części A do dyspozycji gości są pokoje 1 i 2 os. typu Standard, 2 os. typu Ludwik jak również pokoje STUDIO oraz Apartamenty. W części B przestronne pokoje STUDIO składające się z sypialni i pokoju dziennego oraz komfortowej łazienki a także luksusowe Apartamenty w skład, których wchodzi pokój dzienny, sypialnia i przestronna łazienka. W części C znajdują się pokoje 1 os. typu Ludwik. W części D w nowoczesnym Kompleksie Balneologicznym znajdują się pokoje 1, 2 i 3 os., w tym pokoje z widokiem na Tężnie - na zapytanie za dopłatą . Część E to dwupoziomowy, wolno stojący budynek - Hotelik (ok. 150 metrów od budynku głównego) z pokojami 1 i 2 os. oraz pokojami STUDIO - pokoje ze zniżką, na zapytanie. Większość pokoi w obiekcie posiada balkon.

W

3 posiłki dziennie - bufet (możliwość skorzystania z diety zgodnie z zaleceniem lekarskim wraz z konsultacją dietetyka)

W

Uroczysta Wieczerza Wigilijna, jedno badanie lekarskie, gimnastyka krążeniowo - oddechowa (do 20 min. dziennie w dni powszednie), wstęp do siłowni do 30 min dziennie w dni powszednie, wstęp do Zespołu Wellness & Spa do 90 min. dziennie, seans w Kryształowej Komnacie Solnej do 45 min co drugi dzień, wstęp na basen solankowy do 45 minut dziennie.

W

Bal Sylwestrowy z muzyka na żywo, Bal Noworoczny do godz. 22.00, jedno badanie lekarskie, gimnastyka krążeniowo - oddechowa (do 20 min. dziennie w dni powszednie), wstęp do siłowni do 30 min dziennie w dni powszednie, wstęp do Zespołu Wellness & Spa do 90 min. dziennie, seans w Kryształowej Komnacie Solnej do 45 min co drugi dzień, wstęp na basen solankowy do 45 minut dziennie.

C

taksa klimatyczna płatna na miejscu (3,4,-zł/ osoba/ doba)

I

Możliwość wykupienia kosztów rezygnacji (KR) - 3% ceny imprezy. DODATKOW PŁATNE: wycieczki fakultatywne i kulig.

O

CIECHOCINEK - jedno z największych uzdrowisk, położone na tzw. "Białych Kujawach", pośrodku Niziny Ciechocińskiej, między Toruniem a Włocławkiem. Kurort ma łagodny klimat, charakteryzujący się właściwościami zbliżonymi do klimatu morskiego, posiadający walory lecznicze. W Ciechocinku występują źródła solankowe. Uzdrowisko przyciąga kuracjuszy i wczasowiczów nie tylko swymi walorami leczniczymi, lecz także malowniczym położeniem, zielenią licznych skwerów i parków, miłym i przytulnym klimatem kawiarenek, szumem fontann, powagą tężni, urokiem wielu miejsc spacerowych. Leczy się tu choroby narządu ruchu, reumatyczne, układu oddechowego, układu krążenia i układu nerwowego.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY