Hotel TeoDorka Med & Spa

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

-1

R

Ciechocinek

O

 
Drodzy Seniorzy!
 
Za nami lato 2016, fantastyczne wspomnienia z wyjazdów, tysiące zdjęć, niezapomniane chwile. Tęsknicie za tym? Wszystkich, którzy chcieliby powspomniać wakacyjne wyjazdy, spotkać się w gronie znajomych, a także przeżyć kolejną przygodę z BP FUNCLUB zapraszamy na I Ogólnopolski Zlot Seniorów FUNCLUB w Ciechocinku. W trakcie weekendu czekać na Państwa będzie masa atrakcji, pokaz filmów i zdjęć z wycieczek senioralnych, spotkania z rezydentami, koncerty, BAL SENIORA. Oprócz tego każdy będzie miał okazję skorzystania z licznych zabiegów dla zdrowia i urody.
 
Do zobaczenia!
 
1 dzień (piątek) - Wyjazd z poszczególnych miast w Polsce w godzinach porannych. Przyjazd do Ciechocinka, zakwaterowanie w obiektach noclegowych. Spotkanie pt. "Wspomnienie LATA 2016" pokazy zdjęć i filmów z wyjazdów senioralnych z BP FUNCLUB, spotkania z rezydentami poszczególnych kierunków. Czas wolny w trakcie którego będzie można odwiedzić jeden ze słynnych ciechocińskich dancingów. Nocleg.  
2 dzień (sobota)- Śniadanie. Dla chętnych wyjazd do na wycieczkę fakultatywną do Torunia (w godzinach 09:00-14:00). Osoby, które zostaną w Ciechocinku będą miały możliwość skorzystania z bogatej oferty zabiegów zdrowotnych i odmładzających (dodatkowo płatne). Wieczorem dla chętnych zorganizujemy BAL SENIORA -  zabawę w restauracji do białego rana przy muzyce i alkoholu. 
3 nocleg (niedziela) - Śniadanie. Spacer po Ciechocinku, obejrzymy m.in Fontannę Grzybek, Deptak Helwiga, Teatr Letni, Tężnie Solankowe, Park Zdrojowy, Muszlę Koncertową, zabytkową Warzelnia Soli. Czas wolny, wyjazd w drogę powrotną.

Z

Pensjonat w Ciechocinku* - pokoje 2,3 osobowe z łazienkami. Śniadanie w obiekcie noclegowym. 
 
*Koknretny obiekt zostanie podany na 5 dni przed wyjazdem. 

T

Miasta wyjazdowe: -       Poznań(McDonalds Franowo, obok IKEA)  -       Warszawa(Dworzec Zachodni) -       Katowice/kierunek północ(McDonalds przy A4, okolice hotelu Campanille, kierunek Wrocław)  -       Łódź(Parking obok hipermarketu E.Leclerc, ul. Inflancka) 

U

uroczysty BAL SENIORA FUNCLUB -  120 pln/os. (zorganizowana zabawa do białego rana przy muzyce, przysmakach i alkoholu)
wycieczka fakultatywna do TORUNIA  - 30 pln/os.
zabiegi leczniczo-zdrowotne (kąpiele browinowe, masaże, terapia manualna itp.)
* warunkiem zrealizowania dodatkowych atrakcji jest zebranie minimalnej, wymaganej grupy uczestników.

C

2 noclegi w pensjonacie w Ciechocinku (pokoje 2,3 osobowe z łazienkami). 
2 śniadania, 
transport autokarem klasy LUX
opieka pilota/rezydenta

C

ubezpieczenie Kl,NNW - 10 zł/os.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY