Hotel Beskidy - Wisła

Opis hotelu

Kategoria

Region

Opis

Atrakcje: Wiedeń, Budapeszt, Dream Park Ochaby, Oceanarium, Adam Małysz, Mała Pętla Beskidzka, Trzy Kopce Wiślańskie, Kaskady Rodła

Wprowadzenie

Na pewno i Tobie jest znana ze słyszenia Wisła. Przepiękna miejscowość położona w dolinach trzech potoków. Dzięki Adamowi Małyszowi do Wisły ściągają turyści tak z Polski jak i zagranicy. Zobaczysz na własne oczy skocznię im. Adama Małysza w Wiśle Malince, obejrzysz ciekawe eksponaty w Muzeum Narciarstwa, a kto wie może uda Ci się spotkać osobiście naszego orła. Będąc w naszych pięknych Beskidach nie sposób nie zobaczyć przepięknego Wiednia wraz z jego przepiękną zabudową w granicach Ringu czy też Budapesztu. Wielu emocji dostarczy Ci również pobyt w parku rozrywki na Praterze czy też w nowo otwartym Dream Park Ochaby, w którym na Ciebie i Twoich przyjaciół czekają niezliczone atrakcje, a wśród nich m.in. kino 6D, park linowy, zorba - kula sferyczna, euro bungee. Przekonaj się, jakie niespodzianki czekają jeszcze na Ciebie na naszych koloniach i obozach młodzieżowych w naszych pięknych polskich górach!

Program

całodniowa wycieczka autokarowa do Wiednia autokarowy przejazd po Ringu, spacer po starówce (rezydencja cesarska Hofburg, plac Marii Teresy, katedra św. Stefana, opera, pomnik Mozarta), wizyta w parku rozrywki na Praterze (atrakcje płatne we własnym zakresie); całodniowa wycieczka do Budapesztu zwiedzimy m.in.- plac Bohaterów, park miejski, pałacyk Vajdahunyad, parlament (z zewnątrz), wzgórze zamkowe (dziedziniec zamku królewskiego, kościół Macieja, baszty Rybackie), wzgórze Gellerta, Oceanarium Tropicarium (wstęp płatny dodatkowo 1400 HUF/ ok. 22 zł); wycieczka autokarowa do Dream Parku Ochaby NOWOŚĆ, nowo otwartego Parku Rozrywki i Edukacji, gdzie czeka na Ciebie wiele atrakcji- zwiedzanie parku miniatur i dinozaurów z przewodnikiem, prehistoryczne Oceanarium, kino 6D- w którym obejrzysz 2 filmy wszystkimi zmysłami, park linowy, w którym spróbujesz swych sił pod okiem instruktora (3 trasy), kule sferyczne, zabawa ta pozwoli Ci pokonać granice strachu i dostarczy Ci niesamowitych doznań, euro- bungee hit sezonu, na którym to urządzeniu wykonasz najróżniejsze ewolucje akrobatyczne, salta i skoki powietrzne (wstęp płatny dodatkowo 41 zł); wycieczka autokarowa widokową i bogatą w zabytki 'Małą Pętlą Beskidzką' do Trójwsi Beskidzkiej- Koniakowa, Istebnej i Jaworzynki najwyżej położonych wiosek w Beskidzie Śląskim. Jedziemy do nich przez przełęcz Kubalonka, na wysokość 761 m n.p.m. W kurnej Chacie Jana Kawuloka zobaczymy stare sprzęty i drewniane instrumenty muzyczne, w Koniakowie zachwycimy się misternymi koronkami. Przejedziemy obok Rezydencji Prezydenta RP Zamek, pospacerujemy po koronie zapory Jeziora Czerniańskiego; wycieczka górska na Trzy Kopce Wiślańskie, jeden z ciekawszych punktów widokowych, skąd rozpościera się imponująca panorama na Równicę, Orłową, Skrzyczne i inne mniejsze szczyty; wycieczka górska malowniczą Dolina Białej Wisełki, gdzie zobaczymy wodospady, słynne Kaskady Rodła zgodnie z tradycją uważane za źródła rzeki Wisły; wycieczka śladami Adama Małysza- skocznia im. A. Małysza w Wiśle Malince, galeria 'Sportowe Trofea A. Małysza', Adam Małysz z czekolady, Muzeum Narciarstwa; zwiedzanie atrakcji Wisły- zameczek myśliwski Habsburgów, kościół ewangelicko augsburski Apostołów Piotra i Pawła; dyskoteki i ognisko z pieczeniem kiełbasek; gry i zabawy terenowe, zawody sportowe i zajęcia integracyjne; basen do dyspozycji uczestników w godzinach 9.00 17.00; warsztat pływacki (4 x 45 minut) dla chętnych nauka i doskonalenie pływania pod nadzorem ratownika.

Zakwaterowanie

DW Beskidy nowocześnie urządzony dom wypoczynkowy, laureat konkursu w kategorii 'Debiut Roku 2009'. Obiekt na 100 miejsc położony u podnóża malowniczej góry Czupel (882 m n.p.m.) niedaleko centrum Wisły. Estetyczne pokoje 3, 4, 5 os. z łazienkami lub typu studio 4 + 4 z łazienkami. Do dyspozycji uczestników- basen rekreacyjny (12,5 m x 7,5m), sala dyskotekowa, miejsce na rozpalenie ogniska oraz stołówka. Szef kuchni zapewnia domowe posiłki- śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, obiady serwowane.

Wyżywienie

trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu, ostatni śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek suchy prowiant.

Zapewniamy

transport PKP/ autokar, zakwaterowanie 11 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

Zabierz ze sobą

paszport, legitymację szkolną, wygodne obuwie na grubej podeszwie, podręczny plecaczek, kurtkę przeciwdeszczową, nakrycie głowy, krem z filtrem, strój kąpielowy, klapki, kieszonkowe na własne wydatki oraz wydatki programowe Budapeszt 1400 HUF (ok.22 zł), Dream Park Ochaby 41 zł.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY