Hotel Granica

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

M

Korbielów

O

kameralny obiekt nad górskim strumieniem, oddalony 100 m od najbliższego ośrodka narciarskiego, 30 km od hotelu znajduje się Jezioro Żywieckie, a po słowackiej stronie zagospodarowane turystycznie Jezioro Orawskie.

D

kawiarnia z tarasem, sala szkoleniowa, zadaszona wiata z grillem, kącik zabaw dla dzieci, sauna, jacuzzi, WiFi, bezpłatny parking, stół do ping - ponga, bilard.

Z

pokoje 1- oraz 2- osobowe (z mozliwością dostawki) wyposażone w łazienkę.

W

śniadanie lub 2 posiłki dziennie

W

WiFi i parking.

W

wędrówka z przewodnikiem, wieczór z artystą ludowym, słodki poczęstunek.

C

taksa klimatyczna płatna na miejscu. Obiekt akceptuje zwierzęta 20 zł/doba. Dzeci do lat 3 - pobyt gratis (bez świadczeń).

I

Możliwość wykupienia kosztów rezygnacji (KR) - 3% ceny imprezy. Obiekt akceptuje zwierzęta - opłata 15,-zł/noc. Możliwość wykupienia wycieczki na Słowację do Meander Parku w Oravicach - baseny termalne. Dzieci do 3 lat - bez świadczeń - Gratis. Pobyty 7 nocy.

O

KORBIELÓW - jest malowniczą miejscowością położoną na samym krańcu południa Polski, na zboczach Masywu Pilska (1557m n.p.m.) w Beskidzie Wysokim (Żywieckim). Główną atrakcją Korbielowa jest sieć tras narciarskich i wyciągów. Jest jedną z najbardziej atrakcyjnych zimowych miejscowości w Polsce.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY