Hotel VacationClub Cesarskie Ogrody Apartments

Polska, Świnoujście

Więcej o hotelu

od 71 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 221 378

Kraj

POLSKA

Opis

VacationClub Cesarskie Ogrody Apartments to nowoczesny obiekt oferujący komfortowe dwu i trzyosobowe apartamenty mieszczące się w centrum Świnoujścia.
Apartamenty składają się z pokoju z aneksem kuchennym i prywatną łazienką z prysznicem. Do dyspozycji gości jest płyta kuchenna, czajnik, ekspres do kawy, naczynia i akcesoria kuchenne. Wszystko co niezbędne, aby samodzielnie przygotować ulubione posiłki. Ponadto każdy apartament wyposażony jest w telewizor oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Wszystkie pokoje posiadają balkon oraz część wypoczynkową z sofą.
Gościom apartamentów sieci VacationClub, jako jedynym w całym budynku, oferujemy dostęp do Baltic Park Molo Aquapark mieszczącego się tuż obok luksusowego Radisson Blu Resort, Świnoujście na preferencyjnych warunkach - 1 godzina dziennie gratis, a każda kolejna minuta lub godzina z 50% rabatem (łącznie w Strefie basenów i Strefie saun z wyłączeniem Surf wave i Słonecznej łąki). Znajdują się w nim: basen pływacki, basen rekreacyjny z atrakcjami m.in. sztuczną falą, basen dla dzieci ze zjeżdżalniami, 4 zjeżdżalnie, w tym dwie pontonowe, rwąca rzeka, 4 jacuzzi oraz spray park.

Lokalizacja

VacationClub Centrum Apartments zlokalizowany jest w centrum Świnoujścia, w województwie zachodniopomorskim.

Dojazdu samochodem

Do Świnoujścia dojechać można drogą krajową nr 3. Następnie należy skorzystać z przeprawy promowej na wyspę Uznam. Później trzeba wjechać na ul. B. Chrobrego, na rondzie skręcić na ul. Piastowską, następnie na ul. S. Wyspiańskiego, przy której znajduje się obiekt.
Odległości: 660 km od Warszawy, 460 km od Wrocławia, 350 km od Gdańska i 750 km od Krakowa.

Dojazd pociągiem i autobusem

Do Świnoujścia można dojechać pociągami regionalnymi ze Szczecina, a w sezonie z większości głównych miast Polski. VacationClub Centrum Apartments znajduje się w odległości ok. 2,5 km od dworca.

Atrakcje

Świnoujście to najdalej wysunięte na północny zachód miasto w Polsce. To także jedno z najpopularniejszych nadmorskich kurortów, w którym znajdują się sanatoria, zakładami przyrodoleczniczymi i znakomitą bazą dla kuracjuszy i turystów. Świnoujście jest jedynym miastem w Polsce usytuowanym na wyspach (łącznie aż na 44).
Będąc w Świnoujściu poza błogim lenistwem na piaszczystych plażach warto spędzić czas aktywnie i odwiedzić kilka ważnych dla tego miejsca zabytków. Najciekawszymi z nich są:
- Latarnia Morska - ceglana latarnia wybudowana w 1828 r., jest jedną z najwyższych latarń morskich na świecie i najwyższą na polskim wybrzeżu.
- Podziemne Miasto - dawniej ściśle tajne, podziemne stanowisko dowodzenia polskich generałów. Kompleks położony jest w lesie pomiędzy stacją kolejową "Świnoujście-Przytór", a plażą.
- Park Zdrojowy - składa się z roślinności śródziemnomorskiej i starodrzewia, zaprojektowany przez architekta ogrodów królewskich m.in. w Berlinie i Poczdamie - Petera Josefa Lene.
- Dawny ratusz - znajdują się tu zbiory prezentujące historię rybołówstwa, dzieje miasta, stare przyrządy nawigacyjne, czy okazy fauny morskiej. Budynek stanowi siedzibę Muzeum Rybołówstwa Morskiego.
- Fort Anioła - wybudowany w latach 1854-1858 na wzór Mauzoleum Hadriana (dzisiejszy Zamek Św. Anioła w Rzymie)
- Woliński Park Narodowy - można tu odpocząć od zgiełku miasta i rozkoszować się czystym powietrzem oraz wszechobecną naturą. W parku wyznaczone zostały szlaki turystyczne oraz ścieżki rowerowe, aby umożliwić odwiedzającym kontakt z przyrodą.

Cena zawiera

- Nocleg
- Korzystanie z aquaparku mieszczącego się w luksusowym Radisson Blu Resort - oddalonego o 2 km (przy Alei Baltic Molo 2) - 1 godzina dziennie GRATIS, a każda kolejna minuta lub godzina z 50% rabatem (zgodnie z dostępnością)
- Bezpłatny parking (ilość miejsc ograniczona)
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Cena nie zawiera

- Kaucja zwrotna w wysokości 400 zł
- Jednorazowa obowiązkowa opłata za sprzątanie w wysokości 180 zł (płatne na miejscu)
- Opłata klimatyczna 4,40 zł za osobę/dobę
- Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-os. Studio

W pokoju znajduje się wygodne łózko podwójne, wi-fi, telewizor, dobrze wyposażony aneks kuchenny, prywatna łazienka z kabiną prysznicową.

Oferta

RO, Oferta zwrotna (P3S-Z4, 14789)

Pokój 3-os. Studio

W pokoju znajduje się wygodne łózko podwójne, wi-fi, telewizor, dobrze wyposażony aneks kuchenny, prywatna łazienka z kabiną prysznicową.

Mocne strony

- W centrum Świnoujścia, nieopodal plaży
- Dostęp do Baltic Park Molo Aquapark
- Apartamenty z aneksem kuchennym
- Nowoczesny wystrój pokoi i wnętrz

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 3 °C temperatura w nocy 3 °C

 • Temperatura wody 3 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 5 °C temperatura w nocy 3 °C

 • Pon 6 °C temperatura w nocy 3 °C

 • Wt 8 °C temperatura w nocy 4 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień