Hotel Sun & Snow Apartamenty Seaside

Polska, Grzybowo

Więcej o hotelu

od 94 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 233 742

Kraj

POLSKA

Opis

Sun & Snow Seaside Grzybowo to nowoczesne apartamenty zlokalizowane na pomorzu zachodnim w Grzybowie. Od morza i piaszczystej plaży, dzieli je jedynie 250 m. To idealne miejsce na wypoczynek z rodziną lub we dwoje. Apartamenty odznaczają się elegancją i designerskim wystrojem o najwyższym komforcie.
Do dyspozycji Gości oddano przestronne apartamenty podzielone na pokój dzienny z aneksem kuchennym i sypialnię. Wnętrza wyposażono w: telewizor z płaskim ekranem, internet WiFi, deskę do prasowania, żelazko, suszarkę na ubrania, odkurzacz, ekspres do kawy, płytę kuchenną, czajnik, przybory kuchenne oraz suszarkę do włosów. W każdym z apartamentów jest też prywatna łazienka z kabiną prysznicową.

Apartament 4-osobowy (1-pokojowy)

Komfortowy jednopokojowy apartament wyposażony w telewizor z płaskim ekranem, internet WiFi, deskę do prasowania, żelazko, suszarkę na ubrania, odkurzacz, ekspres do kawy, płytę kuchenną, czajnik, przybory kuchenne oraz suszarkę do włosów. W każdym z apartamentów jest też prywatna łazienka z kabiną prysznicową.

Apartament 4-osobowy (2-pokojowy)

Komfortowy dwupokojowy apartament wyposażony w telewizor z płaskim ekranem, internet WiFi, deskę do prasowania, żelazko, suszarkę na ubrania, odkurzacz, ekspres do kawy, płytę kuchenną, czajnik, przybory kuchenne oraz suszarkę do włosów. W każdym z apartamentów jest też prywatna łazienka z kabiną prysznicową. Lokalizacja:
Apartamenty Sun & Snow Seaside Grzybowo zlokalizowane są w Grzybowie, od Kołobrzegu dzieli je ok. 6 km, a od morza Bałtyckiego jedynie 250 m.

Dojazdu samochodem

Jadąc samochodem należy kierować się na Koszalin i Kołobrzeg. Po wjeździe do miasta należy kierować się ul. Koszalińską, która następnie przechodzi w ul. Kamienną i dalej Młyńską. Po przejechaniu dwóch mostów należy na rondzie zjechać w ul. Wolności (kierunek Dźwirzyno), na następnym rondzie w prawo w ul. Jedności Narodowej. Na kolejnym rondzie należy skręcić w lewo w ul. Żurawią, przez dwa ronda przejechać prosto i na trzecim skręcić w prawo w ul. Grzybowską, która prowadzi do Grzybowa. Następnie należy skręcić w ul. Wiejską i kontynuować ul. Marynarską, przy której znajduje się obiekt.
Odległości: 5 km od Kołobrzegu, 50 km od Koszalina, 130 km od Szczecina i 510 km od Warszawy.

Dojazd pociągiem i autobusem

Kołobrzeg posiada bezpośrednie połączenie kolejowe z Warszawą, Poznaniem, Szczecinem, a nawet Krakowem. Obiekt oddalony jest od dworca PKP o ok. 5,5 km.

Atrakcje

Grzybowo to mała nadmorska miejscowość, zlokalizowana niedaleko Kołobrzegu. Dzięki otoczeniu lasu i dostępowi do Morza Bałtyckiego można się wyciszyć i zrelaksować. Morze Bałtyckie w tych okolicach tworzy akwen zwany Zatoką Grzybowską, która wcina się w ląd na głębokość 800 metrów. Sama woda jest tu cieplejsza niż w Kołobrzegu.
Atrakcje w okolicy:
- Bulwar Jana Szymańskiego (Promenada) - zbudowany w 1994 r. położony nad brzegiem morza, wzdłuż linii brzegowej. Długość to około 500 metrów, rozciąga się od molo aż do latarni morskiej.
-
Latarnia Morska w Kołobrzegu - powstała w XVII w, sięga 26 m, a zasięg jej światła dochodzi do 16 Mm.
- Molo - zlokalizowane w zachodniej części Kołobrzegu, w pobliżu Parku im. Stefana Żeromskiego.
- Muzeum Patria Colbergiensis - powstałe w 2014 r. podczas Europejskich Dni Dziedzictwa w Kołobrzegu. W ekspozycji znajdziemy m.in. rzeźby, porcelanę, ceramikę, czy kartografie.

Apartament 4-osobowy (1-pokojowy), RO, Oferta zwrotna (A41-Z, 13816)Oferta zawiera

- Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
- Nocleg
- Parking bezpłatny (ilość miejsc ograniczona, konieczna rezerwacja)
- Internet Wi-Fi

Oferta nie zawiera

- Wyżywienie
- Jednorazowa obowiązkowa opłata za przygotowanie apartamentu: w wysokości 125 zł za ap. jednopokojowy i 160 zł za ap. dwupokojowy
- Opłata klimatyczna: 2 zł/za dzień/od osoby, 1 zł/za dzień/od dziecka do 7 roku życia (płatność na miejscu gotówką w biurze lokalnym)
- Kaucja zwrotna w wysokości 300 zł
- Pozostałe usługi obiektu

Apartament 4-osobowy (2-pokojowy), RO, Oferta zwrotna (A42-Z, 13816)Oferta zawiera

- Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
- Nocleg
- Parking bezpłatny (ilość miejsc ograniczona, konieczna rezerwacja)
- Internet Wi-Fi

Mocne strony

- Morze i plaża oddalone o ok. 250 m.
- Elegancki i designerski wystrój pokoi
- Apartamenty z aneksem kuchennym
- Malownicza, zaciszna okolica

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura -4 °C temperatura w nocy -9 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 0 °C temperatura w nocy -9 °C

 • Wt 3 °C temperatura w nocy -1 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień