Hotel Focus Chorzów

Polska, Chorzów

Więcej o hotelu

od 179 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 230 847

Kraj

POLSKA

Opis

Focus Hotel Chorzów to otwarty w 2013 roku, trzygwiazdkowy obiekt położony obok stadionu piłkarskiego Ruchu Chorzów.
Do dyspozycji gości oddane zostały pokoje 1 i 2-osobowe oraz pokoje Premium. Każdy pokój wyposażony jest w: telewizor LCD, telefon, bezprzewodowy internet WiFi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, klimatyzację, łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów.
Codziennie rano, w hotelowej restauracji podawany jest bogaty bufet śniadaniowy, a na gości czeka również kanapka i kawa na wynos. W godzinach 13:00-22:00 można zamawiać dania z karty. Oprócz tego, w obiekcie działa całodobowy bar.
Goście hotelowi mogą zrelaksować się w saunie. Dodatkowo, osoby dbające o kondycję fizyczną mają możliwość spędzenia czasu w siłowni wyposażonej w sprzęt firmy Kettler.

Pokój 2-os. Standard Double

Komfortowy pokój wyposażony w: telewizor LCD, telefon, bezprzewodowy internet WiFi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, klimatyzację, łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów.

Pokój 2-os. Standard Twin

Komfortowy pokój wyposażony w: telewizor LCD, telefon, bezprzewodowy internet WiFi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, klimatyzację, łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów.Lokalizacja:
Hotel położony jest 2 km od centrum Chorzowa, 6 km od centrum Katowic, 2 km od Dworca PKP i PKS oraz Stadionu Śląskiego, 8 km od Dworca PKP i PKS Katowice Centrum,
29 km od Portu Lotniczego Katowice Pyrzowice.

Dojazdu samochodem

Jadąc z Katowic należy kierować się drogą wojewódzką numer 902 i zjechać w kierunku centrum Chorzowa. Po chwili trzeba skręcić w lewo w ulicę Dąbrowskiego i ponownie w lewo w ulicę Armii Krajowej. Hotel znajduje się po lewej stronie.
Odległość od Warszawy - 320 km, od Krakowa - 88 km, od Wrocławia - 195 km, od Gdańska - 522 km

Dojazd pociągiem i autobusem

Najlepiej dojechać do Katowic pociągiem (połączenia bezpośrednie z wielu miast), a następnie komunikacją miejską dojechać do Chorzowa.

Atrakcje

Górny Śląsk to miejsce wyjątkowe, obfitujące w nietuzinkowe atrakcje, takie jak: urządzenia wydobywcze, narzędzia dawnych gwarków, kopalnia węgla. Jest to również malowniczy region z pasmami górskimi Beskidu Śląskiego, Małego i Żywieckiego.
Na terenie Parku Śląskiego znajduje się Górnośląski Park Etnograficzny. Na 22 hektarach zgromadzono prawie 70 zabytkowych drewnianych obiektów architektury wiejskiej i małomiasteczkowej.
Planetarium Śląskie to największe i najstarsze planetarium w Polsce. Zostało założone 4 grudnia 1955 roku. Znajduje się tu potężny projektor wyprodukowany przez zakłady Zeissa w Jenie. Waży on ponad 2 tony i odtwarza wygląd nieba z dowolnego miejsca na ziemi o dowolnej porze. Jako ekran projekcji służy kopuła o średnicy 23 metrów.

Pokój 2-os. Standard Double, BB, Oferta zwrotna (P2SD2-Z, 13320)Oferta zawiera

- Codzienne śniadania
- Do każdego śniadania: kawa i kanapka na wynos gratis
- Dostęp do sauny i siłowni
- Bezpłatny parking
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Oferta nie zawiera

Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-os. Standard Twin, BB, Oferta zwrotna (P2ST2-Z, 13320)Oferta zawiera

- Codzienne śniadania
- Do każdego śniadania: kawa i kanapka na wynos gratis
- Dostęp do sauny i siłowni
- Bezpłatny parking
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...