Hotel Bristol

Polska, Busko Zdrój

Więcej o hotelu

od 160 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 236 332

Kraj

POLSKA

Opis

Bristol Aparthotel to idealna harmonia nowoczesnej i stylowej architektury z doskonałą lokalizacją. Ten luksusowy obiekt to pierwszy w województwie świętokrzyskim apartamentowy hotel w modelu condo. Położony w samym centrum kurortu uzdrowiskowego Busko-Zdrój, w pobliżu Parku Zdrojowego oraz bulwaru spacerowego, w bezpośrednim sąsiedztwie Bristol**** Art & Medical SPA, nowoczesnego kompleksu uzdrowiskowego, w którym goście apartamentów mogą korzystania z bazy zabiegowej oraz strefy spa & wellness.
Bristol Aparthotel oferuje swoim gościom noclegi w przestronnych i nowoczesnych apartamentach o powierzchniach od 25 m2 do 50 m2, każdy z własnym balkonem lub tarasem oraz funkcjonalnym aneksem kuchennym. Apartamenty wykończone są najlepszej jakości materiałami, zgodnie z wysokimi standardami hotelowymi, nawiązując wystrojem do uzdrowiskowego hotelu Bristol**** Art & Medical SPA. Dodatkową atrakcją Bristol Aparthotel jest taras na dachu, na którym można wypoczywać w słoneczne dni.
Goście Bristol Aparthotel mogą korzystać z bazy zabiegowej oraz strefy spa & wellness pobliskiego Bristol **** Art & Medical SPA. W skład kompleksu wchodzą:
- 42 gabinety zabiegowe, a w nich bogata oferta zabiegów na twarz i całe ciało, masaże, stylizacja oprawy oka, pielęgnacja dłoni i paznokci, depilacja, pielęgnacja stóp o paznokci,
- basen oczyszczany nanosrebrem.

Apartament 2-os.

Apartament z własnym aneksem kuchennym oraz balkonem lub tarasem. Sofa na wyposażeniu w przypadku wyboru dostawki w systemie.

Apt. 2-os. z możliwością dostawek

Apartament z własnym aneksem kuchennym oraz balkonem lub tarasem. Sofa na wyposażeniu w przypadku wyboru dostawki w systemie. Lokalizacja:
Bristol Aparthotel położony jest w samym centrum kurortu uzdrowiskowego Busko-Zdrój, w pobliżu Parku Zdrojowego oraz bulwaru spacerowego, w bezpośrednim sąsiedztwie Bristol**** Art & Medical SPA, nowoczesnego kompleksu uzdrowiskowego.

Dojazdu samochodem

Busko-Zdrój leży przy drodze krajowej nr 73 Kielce - Tarnów. Z Krakowa prowadzi tu natomiast droga nr 776. Aparthotel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, do którego prowadzi ul. Waryńskiego i ul. 1 Maja. Z tych ulic należy skręcić w ul. Kopernika i po kilkudziesięciu metrach ponownie w lewo do samego Aparthotelu.
Odległość z Krakowa to ok. 75 km, z Warszawy jest to ok. 230 km, a z Rzeszowa ok. 120 km.

Dojazd pociągiem i autobusem

Aktualnie do Buska Zdroju nie można dotrzeć koleją, kursują tu jednak połączenia autobusowe z Kielc czy Krakowa.

Atrakcje

Rozbudowana oferta Buska-Zdroju i regionu Ponidzie zapewni miłośnikom aktywnego wypoczynku wielu niezapomnianych wrażeń. Turystyka rowerowa i konna, spływy kajakowe, loty paralotniowe, baseny, naturalne kąpieliska, czy nordic walking, to tylko wybrane propozycje dla amatorów poznawania świata w ruchu.
Nie zawiodą się także turyści ceniący spokojniejsze formy wypoczynku. Czeka tutaj na nich bogactwo dóbr naturalnych i kulturowych. Osobom, które upodobały sobie kontakt z przyrodą polecamy spacer po lesie połączony z grzybobraniem, wędkowanie nad brzegiem rzeki Nidy, spacery w otoczeniu przyrody po trasach turystycznych i "własnymi ścieżkami", czy poznawanie ziołowego zaplecza legendarnych łąk Ponidzia. Chwile wytchnienia zapewni także park zdrojowy, gdzie w sezonie letnim odbywają się liczne koncerty i imprezy kulturalne.
Wokół Buska na uwagę zasługują również:
- Renesansowy zespół dworski w Szańcu z XVI w., tzw. "Murowaniec" z kamienia Szanieckiego
- Dwór w Radzanowie z XVIII w. z parkiem krajobrazowym. Kiedyś majątek rodziny Prawdzic-Patek (twórca zegarów szwajcarskich)
- "Zimne Wody" - obszar geologiczny bogaty w kryształy gipsu o kształcie jaskółczych ogonów, źródełka wypływające z gipsowych skałek, w murawy kserotermiczne. Rośnie tu roślinność charakterystyczna dla stepów Ponidzia, m.in.: miłek wiosenny, dziewięćsił bezłodygowy, pierwiosnki, macierzanka, ostnica włosowata, sasanki, mikołajek płaskolistny
- Ostra Góra k/Pęczelic - pomnik przyrody; wzgórze z wapieni kredy z roślinnością ciepłolubną
- Sosna pospolita w Lesie Wełeckim jest to pomnik przyrody z niespotykanie odsłoniętym nadziemnym systemem korzeniowym.

Apt. 2-os. z możliwością dostawek, RO, Oferta bezzwrotna (A23 EX1-B, 13548)Oferta zawiera

- Nocleg
- Nieograniczony wstęp do strefy Wellness w Hotelu Bristol Art & Medical Spa: basen oczyszczany nanosrebrem, kompleks saun: parowa, biosauna, sucha, infrared, czara lodowa, ścieżka Kneippa, jacuzzi (zgodnie z dostępnością; UWAGA: usługi dostępne od 1.01.202
- Parking zewnętrzny bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, brak możliwości rezerwacji
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Oferta nie zawiera

- Miejsce w garażu płatne dodatkowo
- Opłata klimatyczna (w wysokości 3,70 zł za osobę na dobę płatna gotówką w recepcji)
- Pozostałe usługi hotelu

Apt. 2-os. z możliwością dostawek, RO, Oferta zwrotna (A23 EX1-Z3, 13456)Oferta zawiera

- Zakwaterowanie w apartamencie z aneksem kuchennym (check in w Bristol Art & Medical SPA****- 150 m od hotelu)
- Nieograniczony wstęp do strefy Wellness w Hotelu Bristol Art & Medical Spa: basen oczyszczany nanosrebrem, kompleks saun: parowa, biosauna, sucha, infrared, czara lodowa, ścieżka Kneippa, jacuzzi (zgodnie z dostępnością; UWAGA: usługi dostępne od 1.01.202
- Parking zewnętrzny bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, brak możliwości rezerwacji
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Mocne strony

- Internet w pokoju
- Nowoczesne uzdrowisko
- Basen oczyszczany nanosrebrem
- Biosauna

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 31 °C temperatura w nocy 26 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 31 °C temperatura w nocy 26 °C

 • Śr 31 °C temperatura w nocy 25 °C

 • Czw 31 °C temperatura w nocy 26 °C

 • Pt 32 °C temperatura w nocy 25 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień