od 877 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 233 424

Region

Bałtyk

Opis oferty

Oferta z dojazdem własnym.

Hotel

Hotel Atol Spa zapewnia całodobową recepcję. Ochłody można zaznać w krytym basenie, a wypoczynku w strefie saun- sauna sucha, łaźnia parowa, sauna Infrared. Kompleks posiada również ofertę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz masaży, w tym: klasycznych, relaksacyjnych i gorącymi kamieniami. Hotel oferuje również zabiegi rehabilitacyjne w postaci między innymi: kąpieli perełkowych, okładów borowinowych, inhalacji, ultradźwięków oraz lampy Sollux. W obiekcie znajduje się siłownia i salon fryzjerski.

Lokalizacja

Hotel znajduje się w miejscowości Świnoujście, 17,5 km od Międzyzdrojów i 18,3 od Wolińskiego Parku Narodowego. Ustytuowany jest nad brzegiem Morza Bałtyckiego, w otoczeniu Parku Zdrojowego, w pobliżu granicy z Niemcami. Plaża znajduje się na wyspie Uznam, 200 m od obiektu. Jest to najbardziej nagradzana plaża w Polsce, posiadająca certyfikat Błękitnej Flagi, a morze w tym miejscu jest najcieplejsze.

Odległości od poszczególnych miast wynoszą

Szczecin - 2 godz. 5 min, Poznań - 4 godz. 20 min, Gdańsk - 5 godz. 45 min, Wrocław - 6 godz., Warszawa - 7 godz.
Atrakcje w okolicy- latarnia morska o wysokości 68 m, wieża zabytkowego kościoła- obecnie punkt widokowy, "wiatrak" strzegący wejścia do portu- Stawa Młyny, XIX w. twierdza niemiecka Festung Swinemünde z 3 fortami (Fort Gerharda- Muzeum Obrony Wybrzeża, Fort Zachodni oraz wzorowany na rzymskim Zamku św. Anioła Fort Anioła), transgraniczna promenada Świnoujście-Heringsdorf.

Udogodnienia

całodobowa recepcja; kryty basen; strefa saun- sauna sucha, łaźnia parowa, sauna Infrared; zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, masaże- klasyczne, relaksacyjne, gorącymi kamieniami, zabiegi rehabilitacyjne - kąpiele perełkowe, okłady borowinowe, inhalacje, ultradźwięki, lampa Sollux i więcej; siłownia; salon fryzjerski.

Pokoje

Hotel zapewnia zakwaterowanie w 90 komfortowych pokojach, w dwóch sąsiadujących budynkach. Maksymalnie można zakwaterować 2 osoby dorosłe + 1 dziecko do max 12 lat. Każdy z pokoi posiada własną łazienkę z wanną lub prysznicem i suszarką do włosów. Ponadto w pokojach znajduje się telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, radio, telefon, minibar oraz WiFi. Część pokoi posiada balkon z widokiem na pobliską zieleń parku.
DBL- Pokój o wielkości 14-16 m2. Pokój wyposażony jest w dwa wygodne łóżka, duże biurko do pracy oraz telewizor LCD. Pokój posiada łazienkę z prysznicem oraz suszarkę do włosów. W pokoju znajduje się również bezpłatna woda mineralna. Istnieje możliwość całkowitego zaciemnienia pokoju.
SGL- Pokój o wielkości 12-14 m2. Pokój wyposażony jest w wygodne łóżko, biurko do pracy oraz telewizor LCD z kanałami międzynarodowymi. W pokoju znajduje się również bezpłatna woda mineralna. Istnieje możliwość całkowitego zaciemnienia pokoju.

Wyżywienie

Wyżywienie zgodnie z wybrana opcją (śniadanie w formie bufetu). Hotel posiada własną restaurację Hemingway (kuchnia polska + europejska).

Cena zawiera

- nocleg,
- wyżywienie zgodnie z wybrana opcją (śniadanie w formie bufetu),
- wymiana pościeli 1 x tydzień (po 7 dniach),
- wymiana ręczników na życzenie gości (nie częściej niż 3 razy w tygodniu),
- korzystanie z basenu, saun i jacuzzi.

Dodatkowe informacje

- Możliwe dopłaty do pokoju z balkonem, pokoju typu komfort, apartamentu - informacja u Organizatora.
- Parking płatny według cennika hotelowego.
- Opłata uzdrowiskowa nie wliczona w cenę pobytu, płatna na miejscu w recepcji.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 5 °C temperatura w nocy 2 °C

 • Temperatura wody 3 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 3 °C temperatura w nocy 1 °C

 • Wt 2 °C temperatura w nocy 0 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień