Hotel Grand Hyatt Muscat

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl
Renata

Elegancki i stylowy.

Położony w dzielnicy gdzie znajdują się ambasady, kawiarnie, sklepy, dookoła niska biała
zabudowa , a hotel sam wyróżnia się ogromnie spośród otoczenia oryginalną zabudową stylizowaną
na pałac z kamienia. Wnętrze w stylu Jemeńsko-Omańskiego pałacu :bardzo kolorowy hol i lobby na środku złote sofy
oraz duże sztuczne palmy z brązu , oraz piękna kobieta w teatralnym stroju grająca na fortepianie a
nad głową sklepienie z malowidłem nieba, dodajmy do tego kolorowe witraże.

Polecam dla:

Pokój
3.0
Posiłki
4.0
Basen
4.0
Czystość
5.0
Obsługa
5.0

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

P

Hotel zlokalizowany bezpośrednio przy piaszczystej plaży z widokiem na lazurowe wybrzeże Zatoki Omańskiej. W sercu miasta Muscat i w odległości 8 km od dzielnicy handlowej w okolicy Shatti Al Qurm.
Oddalony o zaledwie 18 km od lotniska.

P

Hotel dysponuje 280 luksusowo wyposażonymi pokojami oraz apartamentami. Wszystkie pokoje z indywidualnie sterowaną klimatyzacją, telewizorem plazmowym, mini barem, ekspresem do kawy/herbaty, sejfem, żelazkiem i deską do prasowania oraz dostępem do internetu. Łazienka z wanną oraz prysznicem, suszarką do włosów.

D

Hotel posiada basen odkryty, centrum fitness z możliwością skorzystania z usług trenera osobisteg oraz łaźnię parową. Trzy restauracje hotelowe serwują dana kuchni arabskiej oraz międzynarodowej, w restauracji na dachu hotelu można zjeść potrawy z grilla jednocześnie podziwiając widok na zatokę. Goście do dyspozycji maja również bary, klub nocny, hotel posada własny pasaż handlowy. Odpłatnie hotel zapewnia opiekę nad dziećmi, a także organizuje wycicieczki krajoznawcze.

C

bilet lotniczy na trasie Warszawa - Maskat - Warszawa w kwocie (min. 2000 PLN osoba dorosła oraz min. 1800 PLN dziecko/2-12 lat), transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu ze śniadaniami (istnieje możliwosć dopłaty do HB), ubezpieczenie KL, NW, choroby przewlekłe, bagaż.

C

wydatków własnych, napiwków, dodatkowych posiłków, wizy turystycznej

U

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku braku dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
3. Cena kalkulowana zgodnie z kursem sprzedaży banku PeKaO S.A. z dnia pełnej wpłaty.
4. Przy wyjazdach do Omanu wymagana jest wiza. Wizę pobytową można otrzymać na dowolnym lotnisku na podstawie biletu powrotnego. Wiza wydawana jest na okres 30 dni. Koszt wizy to około 52 USD/osoba.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY