od 7 055 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0 / 5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 23 035

Naszym zdaniem

Rewelacyjny hotel, który swą ofertą rekreacyjną, sportową, rozrywkową i kulinarną podbił serca wielu turystów. Piękna plaża, możliwość podziwiania rafy koralowej, ciekawa architektura nawiązująca do kultury Majów, dużo lokali gastronomicznych, animacje i przedstawienia na wysokim poziomie, a wokół egzotyczna sceneria, baseny i leniwa rzeka. Miejsce wyjątkowe.   

Położenie

Na dużym, rozległym terenie przy piaszczysto-żwirkowej plaży (zejście po schodkach), ok. 4 km od Akumal, 32 km od Playa del Carmen, godzina jazdy z lotniska w Cancun.

Wyposażenie

Lobby, recepcja (24 h), salony na świeżym powietrzu, łącza internetowe, 2 główne restauracje bufetowe, 8 restauracji tematycznych (m.in. meksykańska, brazylijska, francuska, włoska, japońska, śródziemnomorska), 16 barów (w tym 2 bary przy basenie, bar wellness, sky bar, przy plaży, lodziarnia, kawiarnia, dyskoteka), teatr na wieczorne przedstawienia, kantor wymiany walut, wypożyczalnia samochodów, sklepiki, minimarket, pralnia, serwis pocztowy, odpłatny (24) gabinet medyczny, usługi concierge. Przy hotelu znajduje się delfinarium w słonowodnej lagunie. 

Pokoje

Deluxe junior suite - obszerna sypialnia z częścią wypoczynku dziennego (sofa, stoliczek), łazienka (kabina prysznicowa, wanna z hydromasażem, oddzielne WC, suszarka, szlafroki, kapcie), wiatrak sufitowy, indywidualnie sterowana klimatyzacja, minibar, sejf, telefon, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, sprzęt do prasowania, telewizor 50" z kanałami TV sat, łącza internetowe. Powierzchnia - ok. 48-50 m kw.  

Wyżywienie

All inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bogate i różnorodne bufety), 3 kolacje a'la carte na tydzień (wymagana rezerwacja), przekąski, napoje bezalkoholowe i woda (24 h), alkohole lokalne i niektóre międzynarodowe serwowane do godz. 02.00, minibar (woda, napoje bezalkoholowe, piwo), room - service (od godz. 11.00 do 23.00). 

Sport i rozrywka

Baseny (jeden relaksacyjny i dwa typu activity), leniwa rzeka, tarasy słoneczne, siatkówka plażowa, tenis stołowy, rzutki, siłownia, bilard, kort tenisowy, animacje w ciągu dnia, wieczorny program rozrywkowy, kajaki, snorkeling (1 godz./dziennie), jedna lekcja nurkowania w basenie, odpłatnie: centrum spa&wellness (hydromasaż, sauna, łaźnia, zabiegi kosmetyczne, masaże itp.),pozostałe sporty wodne. Przez teren hotelowy wiodą ścieżki przyrodnicze. 

Dla dzieci

Basen dla dzieci ze zjeżdżalniami, plac zabaw, sala zabaw, miniklub (4-12 lat), bufet dla dzieci, wysokie krzesełka w restauracjach, odpłatna indywidualna opiekunka.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Od obywateli polskich wjeżdżających na terytorium Meksyku nie wymaga się wizy wjazdowej. Formularz Migracyjny (FMT), który rozdawany jest już na pokładzie samolotu, po wypełnieniu musi być opieczętowany przez urzędnika migracyjnego podczas przekraczania granicy (w przypadku podróży samolotem jest to pierwsze międzynarodowe lotnisko, a nie docelowe). Oryginał wypełnionego formularza odbiera funkcjonariusz służb migracyjnych, natomiast ostemplowaną kopię FMT należy zachować i okazać w momencie wyjazdu z Meksyku. Brak kopii formularza (a w przypadku jego utraty - niedopełnienie obowiązku zgłoszenia tego faktu na policji) może oznaczać przy wyjeździe nałożenie grzywny w wysokości do 100 USD.
Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięc oraz okazać bilet powrotny i wystarczające środki finansowe na pokrycie kosztów deklarowanego pobytu. Przepisy celne nie określają wysokości kwoty wymaganej na każdy dzień pobytu.
Zaleca się posiadanie ubezpieczenia na sumę nie mniejszą niż około 100 000 USD.  Koszty leczenia, operacji i pobytu w szpitalu na dobrym poziomie są bardzo wysokie - porównywalne do tych w USA.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wyamagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

COVID

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Atrakcje na świeżym powierzu

Dostępność barów (np. bary przy plaży) oraz atrakcji usytuowanych na świeżym powietrzu jest uzależniona od warunków pogodowych oraz obłożenia hotelu. Decyzję o wyłączeniu obiektów z użytkowania podejmuje hotel bez konsultacji z Touroperatorem.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 31 °C temperatura w nocy 26 °C

 • Temperatura wody 29 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 32 °C temperatura w nocy 26 °C

 • Śr 32 °C temperatura w nocy 26 °C

 • Czw 30 °C temperatura w nocy 24 °C

 • Pt 32 °C temperatura w nocy 26 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień