Hotel Samba Vallarta

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

****

R

Meksyk

P

Hotel znajduje się przy długiej, piaszczystej plaży w miejscowości Nuevo Vallarta na Riwierze Nayarit, 25 minut od centrum Puerto Vallarta i 15 minut od międzynarodowego lotniska, w pobliżu centrów handlowych, turystycznych i rozrywkowych.

P

Przestronne, komfortowe pokoje, w pełni odnowione, rozmieszczone w czteropiętrowym budynku. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor LCD z kanałami telewizji satelitarnej, darmowy bezprzewodowy internet, sejf, klimatyzację z indywidualnie sterowaną, radio z budzikiem.

H

trzy połączone ze sobą baseny z częścią dla dzieci, klub dla dzieci i plac zabaw, bezpłatny dostęp do Internetu w pomieszczeniach ogólnodostępnych i pokojach, 3 restauracje, 3 bary, nocnej rozrywki i wieczory tematyczne z muzyką na żywo. Sporty wodne: kajaki i deski boogie , siatkówka plażowa, tenis stołowy, aqua-aerobik,rzutki, piłka wodna, piłka nożna, i gigantyczne szachy

A

Wyżywienie - śniadanie, obiad, kolacja i przekąski w trakcie całego dnia. Napoje - krajowe i importowane napoje, napoje alkoholowe i bezalkoholowe.

C

bilet lotniczy Warszawa-Puerto Vallarta-Warszawa (w kwocie 4400 PLN/os. dorosła,dziecko 02-12 lat 3700 PLN/os.), transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty hotelu, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta, ubezpieczenie NW i KL, bagaż, materiały informacyjne (mini przewodnik).

C

wydatków własnych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych.

U

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY