Hotel Royal

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

****

R

Meksyk

P

Hotel znajduje się w bujnym tropikalnym ogrodzie, bezpośrednio przy plaży. Transfer z lotniska do hotelu zajmuje ok. 25 minut, 15 minut od centrum turystycznego, barów, sklepów i dyskotek.

P

224 pokoje wyposażone w indywidualnie sterowaną klimatyzację, telefon, telewizję kablową, radio, suszarkę do włosów, żelazko i deskę do prasowania, balkon/taras, sejf.

D

Restauracje, bary, 2 baseny, parking, siłownia, centrum fitness, informacja turystyczna, pralnia, centrum sportów wodnych, snorkeling, wędkowanie, program artystyczny, animacje, opieka lekarska (płatna), parasole i leżaki przy basenie, centrum konferencyjne, sklep z pamiątkami. W bliskiej odległości od hotelu korty tenisowe, pole golfowe, park wodny.

C

bilet lotniczy Warszawa-Acapulco-Warszawa, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu w Acapulco wg oferty, wyżywienie All inclusive w Acapulco, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta (polskojęzyczny na zapytanie), ubezpieczenie NW i KL, choroby przewlekłe, bagaż, materiały informacyjne (mini przewodnik).

C

dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

U

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
3. Z uwagi, iż wyloty realizowane są codziennie, istnieje możliwość wylotu na okresy inne od podanych w tabeli.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY