Hotel Ritz Acapulco de Playa

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

****

R

Meksyk

P

Hotel znajduje się nad zatoką Acapulco, przy piaszczystej plaży, w pobliżu głównej promenady, przy której znajdują się liczne sklepy, kawiarnie i restauracje, park rozrywki, centrum handlowe i pchli targ.

P

Wszystkie pokoje maja częściowy lub całkowity widok na ocean, są komfortowe, klimatyzowane, wyposażone w łazienkę z suszarką do włosów, telefon, TV, sejf; większość pokoi z balkonem.

D

Kilka restauracji i barów, basen z widokiem na ocean (leżaki i parasole bezpłatne), dzienne animacje dla dzieci oraz nocne dla dorosłych (m.in. Mexican Show i wiele innych), klub dla dzieci, dostęp do Internetu (płatny), sale konferencyjne. Hotel oferuje gościom bogatą opcję All inclusive.

C

bilet lotniczy Warszawa-Acapulco-Warszawa (z przesiadką w Paryżu), wszystkie niezbędne transfery lądowe, zakwaterowanie 1 noc w Mexico City hotel 4* HB, 9 nocy w Acapulco w hotelu All inclusive wg wybranej oferty, opieka polskiego pilota podczas przelotu, ubezpieczenie NW i KL, choroby przewlekłe, bagaż.

C

wydatków własnych, napojów do kolacji w Mexico City, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

U

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
3. Z uwagi, iż wyloty realizowane są codziennie, istnieje możliwość wylotu na okresy inne od podanych w tabeli.

R

Po południu przejazd do części Acapulco, gdzie znajduje się port. Rejs statkiem po zatoce połączony z oglądaniem domów słynnych ludzi, którzy mieszkali bądź mieszkają w Acapulco (podczas rejsu napoje wliczone w cenie).
Powrót na ląd i przejazd na wieczorny pokaz skoków z 40-metrowej skały Quebrada. Jest to jedna z największych atrakcji turystycznych w Acapulco, którą na pewno warto zobaczyć. Po pokazie powrót do hotelu.

C

- wstępy
- opieka przewodnika
- transport

C

z przejazdem ok.6 godzin

C

45 USD min.10 osób

W

Po śniadaniu przejazd do osady Pia de la Cuesta. To z jednej strony piaszczyste wydmy a z drugiej dzika dżungla. Pobyt na dziewiczych plażach - opalanie oraz podziwianie bogatej flory i fauny. Obiad na bazie świeżej ryby w restauracji lokalnej.
Po obiedzie rejs łodzią w tropikalnej scenerii laguny, w której kręcony był film Rambo. Podczas rejsu m.in. przyglądanie się miejscowym rybakom, obserwacja miejscowych ptaków. Korzystanie z maseczki z alg. Degustacja coco-loco - świeży kokos z mezcalem.
Po południu powrót do hotelu.

C

- wstęp
- opieka przewodnika
- transport
- lunch

C

z przejazdem ok.8 godzin

C

60 USD min.10 osób

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY