Hotel Copacabana Beach Acapulco

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

P

bezpośrednio przy piaszczystej plaży, w pobliżu marketów, barów i dyskotek, w strefie zwanej Zona Dorada, w pobliżu plaż Tamarindos, Icacos i Condesa.

P

klimatyzowane, z balkonem i widokiem na Zatokę Acapulco, wyposażone w sejf, telefon, łazienkę z suszarką do włosów, TV, bezprzewodowy Internet, żelazko z deską do prasowania,.

D

2 restauracja (przestronne, klimatyzowane, jedna z nich z przepięknym widokiem na ocean) serwująca wyśmienite dania kuchni meksykańskiej i międzynarodowej, 4 bary, w tym jeden przy plaży z muzyką na żywo, kawiarnia, basen (w tym basen dla dzieci), jacuzzi, dostęp do Internetu, siłownia, klub dla dzieci, informacja turystyczna, butik, usługi kosmetyczne i salon fryzjerski, sala konferencyjna.

O

3 posiłki dziennie, przekąski, napoje bezalkoholowe i alkoholowe lokalne, ręczniki plażowe, parasole.

C

bilet lotniczy Warszawa-Acapulco-Warszawa, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu w Acapulco wg oferty, wyżywienie All inclusive w Acapulco, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta (polskojęzyczny na zapytanie), ubezpieczenie NW i KL, choroby przewlekłe, bagaż, materiały informacyjne (mini przewodnik).

C

dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, obowiązkowej dopłaty do kolacji sylwestrowej 31.12 100 usd/os.

U

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
3. Z uwagi, iż wyloty realizowane są codziennie, istnieje możliwość wylotu na okresy inne od podanych w tabeli.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY