Opis hotelu

4 Maroko/Marakesz

I

Witamy Riad Boutouil w Marrakesh. Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby i recepcję. Personel mówi po angielsku, arabsku i francusku. Odległość od hotelu: lotnisko (7 km).

U

Hotel oferuje serwis pokojowy, usługi prasowania i pralnię. Godziny pracy recepcji: 24h.

P

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : kontynentalny. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

R

SelfCatering (SC) - bez wyżywienia Bed&Breakfast (BB) - śniadanie w formie bufetu. HalfBoard (HB) - śniadanie i kolacja w formie bufetu. Napoje do kolacji płatne. Full Board (FB) - śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu. Napoje do obiadu i kolacji płatne.

D

Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

B

Kraków(Ryanair); Cena zawiera bagaż podręczny (40x20x25) Klienci mogą dokupić dodatkowy bagaż podręczny o wadze 10 kg (55x40x20) - Usługa EXBAG - 58zł/osobę Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze; - 20 kg - 210 PLN Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższaWarszawa WizzAir); Cena zawiera bagaż podręczny 10 kg o wymiarach 55x40x23 Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze; - 20 kg - 230 PLN - 32 kg - 280 PLN Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa.Berlin Schonnefeld (Ryanair) Cena zawiera bagaż podręczny (40x20x25) Klienci mogą dokupić dodatkowy bagaż podręczny o wadze 10 kg (55x40x20) - Usługa EXBAG - 58zł/osobę Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze; - 20 kg - 220 PLN (wyloty od 16.10 - 05.12) / 310 PLN (wyloty od 06.12 - 10.01)/ 220 PLN (wyloty od 11 01 - 30.04) Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższaBerlin Tegel (Laudamotion) Cena zawiera bagaż podręczny (40x20x25) Klienci mogą dokupić dodatkowy bagaż podręczny o wadze 10 kg (55x40x20) - Usługa EXBAG - 58zł/osobę Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze; - 20 kg - 220 PLN (wyloty od 16.10 - 05.12) / 310 PLN (wyloty od 06.12 - 06.01)/ 220 PLN (wyloty od 07 01 - 30.04) Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższa

Opinie o hotelu: Riad Boutouil

3.0

Ocena klientów
na podstawie 1 dodanych opinii

Lokalizacja
3,0
Pokój
2,0
Posiłki
2,0
Czystość
4,0
Obsługa
4,0
 • 3.0
  luty 2019

  Przeniosą do innego hotelu

  Nie było dla nas miejsca w wykupionym hotelu, przeniesiono nas do Riad Jidril, należącym do tego samego właściciela. To chyba stała praktyka, sprzedają dobrze oceniany hotel, a klienci są lokowani w kilku innych. Hotel jest w centrum starej dzielnicy Kasbah, smog i hałas jest niewyobrażalny, trudno tam oddychać i poruszać się wśród tysięcy skuterów i samochodów. Hotel robi dobre wrażenie, jest czysto i obsługa jest uprzejma, jednak pokoje nie mają okien i światła dziennego, w łazience, która jest częścią małego pomieszczenia, nie ma drzwi, co trudno zaakceptować. Brak jakichkolwiek mebli poza łóżkiem i wieszakiem, nie ma krzeseł, stolika ani choćby szafki na ubrania. Śniadania codziennie takie same: kawa, napój pomarańczowy, bułka ser topiony, sztuczny miód i sztuczny dżem. W hotelu jest restauracja, można zjeść naprawdę smacznie, obiad dla 2 osób to koszt około 20 euro. Biuro Exim Tours nie poinformowało o obowiązku zapłacenia dodatkowego podatku miejskiego, 35 euro (2 osoby, tydzień). Marrakesz jest pięknym miejscem jednak ze względu na zanieczyszczenie powietrza, przebywanie tam jest trudne.
  Nie było dla nas miejsca w wykupionym hotelu, przeniesiono nas do Riad Jidril, należącym do tego samego właściciela. To chyba stała praktyka, sprzedają dobrze oceniany hotel, a klienci są lokowani w kilku innych. Hotel jest w centrum starej dzielnicy Kasbah, smog i hałas jest niewyobrażalny, trudno tam
  oddychać i poruszać się wśród tysięcy skuterów i samochodów. Hotel robi dobre wrażenie, jest czysto i obsługa jest uprzejma, jednak pokoje nie mają okien i światła dziennego, w łazience, która jest częścią małego pomieszczenia, nie ma drzwi, co trudno zaakceptować. Brak jakichkolwiek mebli poza łóżkiem i wieszakiem, nie ma krzeseł, stolika ani choćby szafki na ubrania. Śniadania codziennie takie same: kawa, napój pomarańczowy, bułka ser topiony, sztuczny miód i sztuczny dżem. W hotelu jest restauracja, można zjeść naprawdę smacznie, obiad dla 2 osób to koszt około 20 euro. Biuro Exim Tours nie poinformowało o obowiązku zapłacenia dodatkowego podatku miejskiego, 35 euro (2 osoby, tydzień). Marrakesz jest pięknym miejscem jednak ze względu na zanieczyszczenie powietrza, przebywanie tam jest trudne.
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu