od 11 284 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 65 087

Kategoria

****

Opis oferty

 
Położenie:

Hotel położony jest w południowej części Atolu Ari, w odległości ok. 110 km od międzynarodowego lotniska w Male. Transfer z lotniska do hotelu jest dwuetapowy - przelot samolotem (ok. 25 minut) i tradycyjną łodzią dhoni (ok. 10 minut).

Plaża:

Hotel usytuowany na wyspie na pięknej, piaszczystej plaży. Bezpłatne leżaki dostępne na plaży oraz na tarasie przy każdym pokoju. W pobliżu znajduje się przepiękna rafa hotelowa położona ok. 15m od plaży.

Do dyspozycji gości:

Recepcja 24h, restauracja główna Ilaa serwująca dania kuchni międzynarodowej, główny bar Ihaa z muzyką na żywo. Za dodatkową opłatą hotel organizuje romantyczne kolacje na plaży. Ponadto: kantor wymiany walut, sklepik z pamiątkami, usługi pralnicze, biblioteka z kącikiem internetowym.

Pokoje:

Hotel posiada 78 pokoi o różnym standardzie. Pokoje Beach Villas (pow. ok. 60m2) położone w bungalowach z pięknym widokiem na lagunę i bezpośrednim dostępem do plaży, wyposażone są w: pół-otwartą łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów, indywidualnie sterowaną klimatyzację, telefon, wiatrak przysufitowy, optycznie wydzieloną część dzienną, TV-Sat., sejf, zestaw do przygotowywania kawy lub herbaty, mini bar (konsumpcja dodatkowo płatna), prywatny taras z łóżkami plażowymi. Pokoje Garden Villas (pow. ok. 60m2) wyposażone jak pokoje Beach Villas, z widokiem na lagunę i wyjściem do ogrodu. Pokoje Over Water Villas (pow. ok. 100m2) wyposażone jak pokoje Beach Villas, dodatkowo posiadają wannę w łazience, odtwarzacz DVD oraz duży taras prowadzący do oceanu z łóżkiem plażowym, leżakami i prysznicem na świeżym powietrzu.

Wyżywienie:

Śniadania i obiadokolacje Plus w formie bogatego bufetu serwowane w restauracji głównej. Dodatkowo do obiadokolacji wybrane napoje bezalkoholowe, woda, wino, piwo. Za dopłatą opcja Full Board Plus: śniadania, lunche i obiadokolacje.Wybrane napoje do lunchy i obiadokolacji bezpłatne (napoje bezalkoholowe, woda, wino, piwo). Za dopłatą All Inclusive: dodatkowo wybrane napoje bezalkoholowe i alkohole serwowane w barze Ihaa (10:00-23:00).

Program sportowy i animacyjny:

Hotel organizuje wieczory przy muzyce na żywo, wieczorki filmowe na świeżym powietrzu oraz dyskotekę. Ponadto: gry planszowe dostępne w barze Ihaa, tenis stołowy, rzutki, piłka nożna, siatkówka plażowa, yoga, pilates, siłownia. Płatne dodatkowo: sporty wodne: kajaki, katamarany, windsurfing. Hotel dysponuje centrum SPA (zabiegi dodatkowo płatne). Na terenie resortu znajduje się centrum nurkowe oferujące możliwość skorzystania z lekcji nurkowania oraz organizujące wycieczki snorkelingowe oraz pełny program PADI.

Internet:

Internet Wi-Fi dostępny bezpłatnie na całej wyspie.

Kategoria lokalna:

****

Strona www:

www.vakarufalhi.com

Naszym zdaniem:

Naszym zdaniem: Kameralny hotel skierowany dla osób pragnących w ciszy i spokoju zrelaksować się na rajskiej wyspie. Niewątpliwą zaletą są napoje w trakcie posiłków, co czyni tę ofertę bardzo atrakcyjną cenowo.

<b>Program</b>

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu.Wylot samolotem rejsowym z przesiadką.

Rozkład lotów jest orientacyjny i może się różnić w zależności od grupy. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. 

Dzień 2

Przylot na Malediwy

Transfer do wybranego hotelu. Transfer realizowany będzie łodzią motorową, samolotem lub wodolotem (w zależności od położenia hotelu).

Dzień 3-9

Czas na wypoczynek, kąpiele słoneczne i morskie, udział w wycieczkach lokalnych oferowanych przez hotel.

Dzień 10

Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko w Male. Wylot z Male samolotem rejsowym z przesiadką.

Dzień 11

Przylot do Polski.

"

<b>Świadczenia</b>

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa-Male-Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (8 rozpoczętych dób hotelowych) w hotelu na Malediwach, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, transfery samolotem lub łodzią motorową na Malediwach, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta na Malediwach (Klienci otrzymają numer telefonu kontaktowego do przedstawiciela Rainbow przy odprawie na lotnisku), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, zwyczajowych napiwków oraz innych wydatków osobistych.

Uwaga! Powyższe ceny podane zostały na dzień 01.03.2020 r. i mogą ulec zmianie

<b>Wycieczki lokalne</b>

Odkryj podwodny świat Wspaniała wyprawa na rafy koralowe - Malediwy są wspaniałym miejscem dla miłośników nurkowania. Mieści się tutaj wiele szkół nurkowania - niemal każdy hotel posiada swoją szkołę. To wprost idealne miejsce, by odkryć podwodny świat Oceanu Indyjskiego. Ceny od 60 USD/godz. Kursy nurkowania od 120 USD za kurs.

Snurkowanie Wymarzona opcja dla osób, które pragną zobaczyć bogaty podwodny świat bez konieczności schodzenia pod powierzchnię wody. Około dwugodzinna wycieczka na rafy położone w pobliżu hotelu. Nie trzeba posiadać umiejętności pływackich, sprzęt do snurkowania oraz kamizelki można wypożyczyć w hotelu. Ceny od 30 USD.

Male City tour Wspaniała okazja do zobaczenia stolicy tego rajskiego kraju. Zobaczymy Pałac Mulee-Aage, który został zbudowany przez sułtana Mohameda Shamsuddeen III w 1906 roku. Obecnie w obiekcie mieści Kancelaria Prezydenta. Odwiedzimy także zachwycające swoją architekturą Islamic Centre - największy meczet na Malediwach, który może pomieścić nawet 5000 osób! W centrum znajduje się również biblioteka i sala konferencyjna. Ponadto będzie to wspaniała okazja do zakupu lokalnych pamiątek i rękodzieła. Wymagany skromny strój - zakryte kolana i ramiona. Cena od 50 USD.

Niezapomniana wyprawa na ryby Wspaniała atrakcja dla miłośników wędkarstwa. Malediwy to raj dla wędkarzy, można tutaj wypożyczyć łódź i wybrać się w rejs lub skorzystać ze zorganizowanej wycieczki. Wyprawy na ryby organizowane o różnych porach dnia (poranne, o zachodzie słońca, całodniowe). W trakcie wyprawy każdy będzie miał wspaniałą okazję do złapania egzotycznych gatunków ryb zamieszkujących ocean indyjski. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zjedzenia własnoręcznie złapanych ryb. Po powrocie do hotelu będą one ugrillowane przez szafa kuchni. Cena od 40 USD

Widokowy przelot samolotem Wspaniała opcja dla osób pragnących zobaczyć rajskie atole z lotu ptaka. Cena od 140 USD

Bliskie spotkania z delfinami Malediwy to idealne miejsce, w którym możemy z bliska podziwiać dziko żyjące delfiny. W trakcie około godzinnego rejsu po turkusowych wodach Oceanu Indyjskiego mamy bardzo dużą szansę na zobaczenie tych wspaniałych ssaków. Ceny od 35 USD

Uwaga! Zamieszczone tutaj opisy wycieczek lokalnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane i dostępne w każdym hotelu. Pełny wykaz dostępnych atrakcji lokalnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny w hotelach pobytowych i może różnić się w zależności od hotelu.

<b>Inne</b>

Malediwy - informacje ogólne

Szczepienia

Międzynarodowa karta szczepień z potwierdzonym szczepieniem przeciwko żółtej gorączce (żółtej febrze) jest wymagana przy przylocie na lotnisku od tych pasażerów, którzy w przeciągu ubiegłych 6 dni przebywali w krajach unifikowanych żółtą gorączką.

Waluta

Rupia Malediwska [MVR] 1 rupia = 100 leria, kurs: 1 USD = 15,29 MRV, 1 PLN = 4,12 MRV. Nie jest konieczna wymiana waluty na rupie malediwskie. Powszechnie akceptowane są waluty wymienialne (zwłaszcza USD). Nie zaleca się dokonywania płatności kartami kredytowymi, gdyż automatycznie do ceny dodawane są wysokie koszty manipulacyjne.

Orientacyjne ceny

Butelka 1,5, l l. wody - ok. 3 USD. Drinki - od 6-8 USD.

Elektryczność

220 V/50 Hz wszystkie typy wtyczek

Telefony

Do Polski 00 48 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta. Z Polski 00 960 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta.

Czas

+ 4 h w stosunku do czasu polskiego w okresie zimy.

Przelot

Wylot do Male liniami rejsowymi z przesiadką. Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina na2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na stronie operatora.

Transfery do hoteli

Podane czasy transferów obejmują czas realnego przelotu/przejazdu motorówką. Nie został wliczony czas oczekiwania. Czas transferu może ulec wydłużeniu w zależności od rozkładów lokalnych przewoźników.

Warto wiedzieć

- Malediwy są krajem bezpiecznym dla turystów.

-W stolicy Male należy zwracać uwagę na odpowiedni strój i zachowanie, które może godzić w obowiązujące normy religijne i przyjęte obyczaje. Nie wolno prezentować symboli religijnych: krzyże, gwiazdy Dawida etc. przy wjeździe na Malediwy i będąc na miejscu.

- Nudyzm jest kategorycznie zabroniony.

- Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców w bardzo wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest wwóz tylko rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np.: za wwóz alkoholu grozi więzienie.

- W obszarze Malediwów wydzielono tzw. strefę turystyczną, w której zezwala się poruszać gościom z zagranicy.Aby samodzielnie zwiedzać atole nie należące do strefy, należy uzyskać specjalne zezwolenie - dotyczy to również lokalnych firm, które chciałyby na przykład poprowadzić trasę rejsu poza strefą turystyczną.

- Brak placówki dyplomatycznej. Malediwy znajdują się w kompetencji terytorialnej Ambasady RP w New Delhi (Indie).

Ważne!Pakiety i kosze powitalne dla nowożeńców wymagają potwierdzenia zawarcia związku małżeńskiego w okresie maksymalnie 6 ostatnich miesięcy (dokument należy zabrać ze sobą i okazać na recepcji podczas kwaterowania).

<b>Sezonowość</b>

Zwykle wysoki sezon turystyczny na Malediwach, trwa od początkulistopadado końca marca.

<b>Wizy - informacje dla sprzedawców</b>

Wiza na Malediwy

Polski turysta nie potrzebuje wizy wjazdowej. Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych.

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

<b>Wizy</b>

Wiza na Malediwy

Polski turysta nie potrzebuje wizy wjazdowej. Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych.

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcąw celu weryfikacji.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Klimatyzacja tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Siatkówka tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 28 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień