Hotel Safari Island

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl
Karolina

Hotel na podwodne safari

Hotel na podwodne safari i dla osób dla którym zależy na obcowaniu z egzotyczną florą i fauną . Jest to obiekt który oferuje najlepsze warunki do snurkowania. Tuż przy brzegu pływają płaszczczki, egzotyczne ryby jak i małe rekiny więc możemy spróbować swoich sił jak i odwagi. Hotel Safari spodoba się też osobom które lubią małe kameralne hotele, gdzie nie trzeba się nachodzić , Jest on położony na małej kameralnej wyspie przywodzącej na myśl egzotyczną dżunglę.
Dla osób lubiących troszkę aktywności polecam wykupić w hotelu rejs statkiem na połów ryb jest to fantastyczna przygoda tym bardziej że gdy uda nam się upolować jakąś sztukę niczym Robinsonowi Crusoe możemy od razu ją usmażyć.
Dla osób które zdecydują się w tym hotelu na ville na wodzie polecam przyjrzeć się stolikowi na kawę – dzięki lustrzanemu blatowi i braku podłogi możemy pić kawę i jednocześnie obserwować wodne życie, a trafić się może zółw, płaszczka a nawet rekin.

Polecam dla: dla rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia, dla rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia, dla par, dla seniorów, dla aktywnych, dla ceniących spokój i ciszę

Lokalizacja
4.0
Pokój
4.0
Posiłki
4.0
Basen
4.0
Czystość
5.0
Obsługa
5.0

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY