Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 5 199 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 18 698

POŁOŻENIE

Meeru Island Resort & Spa jest jedynym ośrodkiem na wyspie Meerufenfushi, Północnym Atolu Male i ma 1200 metrów długości i 350 metrów szerokości, około 32 hektarów.
Wyspa Meeru to wyspa na najbardziej wysuniętym na wschód krańcu Atolu Północnego Malé na Malediwach. Znajduje się na południowym zachodzie Sri Lanki na równiku, około 50 kilometrów od stolicy Male.

PLAŻA

Wyspa otoczona jest piękną, piaszczystą, białą plażą. Leżaki i parasole bezpłatnie.

HOTEL

Meeru to wielokrotnie nagradzany ośrodek na Malediwach i jest oceniany jako najlepszy ośrodek all inclusive z udogodnieniami przyjaznymi dla rodzin, indywidualną obsługą i komfortem.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, 2 restauracje główne po dwóch stronach wyspy, serwujące dania kuchni lokalnej i międzynarodowej, 2 restauracje a'la carte: Asian Wok i Hot Rock specjalizująca się w owocach morza oraz daniach mięsnych przygotowywanych na gorących kamieniach przy stołach gości. Kawiarnia, 6 barów w różnych częściach wyspy, z których 3 serwują również przekąski w ciągu dnia.

INTERNET

Bezpłatna sieć WIFI we wszystkich pokojach i większości miejsc publicznych.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: basen z wydzieloną częścią dla dzieci oraz basen relaksacyjny dla osób powyżej 18 roku życia. siłownia, piłka nożna, siatkówka plażowa, tenis stołowy
Odpłatnie: strefa spa Duniye Spa", masaże, siatkówka, 2 korty tenisowe, oświetlone, joga, rowery, golf, nauka gry w golfa, wypożyczalnia sprzętu do gry w golfa, żeglowanie, windsurfing, nurkowanie, szkoła nurkowania PADI, kajaki, skutery wodne, łódź ze szklanym dnem
 

DLA DZIECI

Basen dla dzieci: zewnętrzny, ze słodką wodą, opieka nad dziećmi: za opłatą, menu dla niemowląt, wysokie krzesełka dla dzieci, animacje dla dzieci, łóżeczka dla dzieci: w cenie, na zapytanie, pokój gier i zabaw: 2 - 12 lat, plac zabaw, animacje dla nastolatków

ZAKWATEROWANIE

Beach Villa dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek dla dzieci lub jednej dostawki dla osoby dorosłej.
Jacuzzi Water Willa tylko dla osób dorosłych +18

WYŻYWIENIE

FB śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Nappoje dodatkowo płatne.
All Inclusive Plus Śniadanie 07.30 - 10.00, lunch 12.30 - 14.00 i kolacja 19.00 - 21.00 serwowane są w Farivalhu Restauracja dla gości przebywających na południowym krańcu wyspy oraz w Restauracji Maalan dla gości przebywających na północnym krańcu wyspy, codzienne menu z przekąskami, w tym pizze, hamburgery i lody, dostępne od 10:00 do 18:00; w Dhoni Bar, Hot Rock Bar i Uthuru Bar, 1 kolacja w restauracji Asian Wok na każdego gościa, którego pobyt obejmuje 5 nocy (wymagana wcześniejsza rezerwacja), mini bar - wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych oraz przekąsek, Jeden rejs o zachodzie słońca, zgodnie z harmonogramem, Jedna 1/2-godzinna lekcja grupowego nurkowania z rurką (sprzęt nie jest wliczony w cenę), zgodnie z harmonogramem,  Jedna 1/2-godzinna lekcja windsurfingu grupowego (sprzęt w zestawie), zgodnie z harmonogramem, jedna 1/2-godzinna lekcja golfa w grupie (sprzęt w zestawie), zgodnie z harmonogramem\, Bezpłatne korzystanie z centrum fitness, strzelnicy golfowej, kortu tenisowego, boiska do siatkówki plażowej i korty do badmintona, tenisa stołowego, bilarda, snookera, rzutki i boiska do piłki nożnej (sprzęt w cenie), Bezpłatne korzystanie z 9-dołkowego pola golfowego Pitch 'n Putt (sprzęt wliczony w cenę), Bezpłatne korzystanie z kajaków i desek windsurfingowych (sprzęt w cenie), bezpłatna sesja jogi w Duniye Spa; sesje grupowe, regularnie zaplanowane; obejmuje pranajamę, asany i Joga Nidra.

INFORMACJE DODATKOWE

https://www.meeru.com

CENA

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy połączeń liniami lotniczymi Air France oraz Aueroflot - w tym przypadku bagaż rejestrowany 23 kg płatny ok. 350pln/szt),
transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony jest przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.
Wprzypadku transferu wewnętrznego "domastic flight" (przelot samolotem) limit bagażu wynosi łącznie 25 kg /os. W przypadku przekrczenia limitu za każdy kilogram nadbagażu pobierana jest opłata w wysokości 5 USD. Ze względów bezpieczeństwa bagaż ponadwymiarowy może być przewożony innym samolotem i dostarczony Pasażerom w ciągu 24 godzin.

WARUNKI WJAZDOWE

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy
*    Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych
*    Paszport powinien być ważny przez minimum 1 miesiąc.
*    Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.
*    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH

Sytuacja epidemiczna na świecie stabilizuje się, wciąż jednak jest dynamiczna, a w niektórych regionach świata pozostaje niezwykle trudna.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych na stronie MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych, jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ lub na powyżej wskazanej stronie MSZ przy powrocie do innych krajów.
Przed powrotem z zagranicy do Polski, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.
 
 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 0 m
 • Odległość od lotniska Lotnisko 45 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Tenis, Siatkówka Tenis tak
 • Golf Golf tak
 • Surfing Surfing tak
 • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
 • Fitness Fitness tak
 • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
 • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia Kawiarnia tak
 • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,8 / 5
Travelplanet

Fantastyczny (55 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,9 / 5

Wyżywienie 4,9 / 5

Okolica 4,9 / 5

Cena 4,7 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

37. najwyższa ocena z 622 hoteli w Malediwy

Zita H.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 27.2. - 9.3.2023 Oceniono: Marzec 2023

Meeru Island Malediwy, n/a

wszystko na 100%

wszystko na 100%

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Norbert Balogh

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 20.1. - 30.1.2023 Oceniono: Luty 2023

Meeru Island Malediwy, n/a

Jest to dość duża wyspa, z urozmaiconymi i wspaniałymi plażami oraz piękną scenerią.

Jest to dość duża wyspa, z urozmaiconymi i wspaniałymi plażami oraz piękną scenerią.

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Willa na plaży z jacuzzi była idealnym wyborem! Teren prywatny, sprzątany kilka razy dziennie, stan bardzo dobry.

Wyżywienie
All inclusive jest doskonały!

Obsługa w hotelu
Chociaż wielu rzeczy nie wypróbowano, istnieje wiele możliwości. tutaj na pewno nie ma nudy! :)

Plaża
Zróżnicowane, piękne plaże, bogata przyroda.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Zita H.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 27.2. - 9.3.2023 Oceniono: Marzec 2023

Meeru Island Malediwy, n/a

wszystko na 100%

wszystko na 100%

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Norbert Balogh

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 20.1. - 30.1.2023 Oceniono: Luty 2023

Meeru Island Malediwy, n/a

Jest to dość duża wyspa, z urozmaiconymi i wspaniałymi plażami oraz piękną scenerią.

Jest to dość duża wyspa, z urozmaiconymi i wspaniałymi plażami oraz piękną scenerią.

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Willa na plaży z jacuzzi była idealnym wyborem! Teren prywatny, sprzątany kilka razy dziennie, stan bardzo dobry.

Wyżywienie
All inclusive jest doskonały!

Obsługa w hotelu
Chociaż wielu rzeczy nie wypróbowano, istnieje wiele możliwości. tutaj na pewno nie ma nudy! :)

Plaża
Zróżnicowane, piękne plaże, bogata przyroda.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jana S.

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 9.12. - 19.12.2022 Oceniono: Grudzień 2022

Meeru Island Malediwy, n/a

Malediwy to prawdziwy raj dla turystów, a Meeru Hotel oferuje wszystko, czego szuka się w raju. Wygoda, spokój i zero zmartwień, tylko w którym barze wypić jaki napój i co wybrać do jedzenia. Pogoda była cudowna, chociaż co noc padał deszcz, potem w ciągu dnia świeciło słońce. Czasami jest wietrznie, ale wystarczy udać się na drugą stronę wyspy, gdzie nie ma wiatru.

Malediwy to prawdziwy raj dla turystów, a Meeru Hotel oferuje wszystko, czego szuka się w raju. Wygoda, spokój i zero zmartwień, tylko w którym barze wypić jaki napój i co wybrać do jedzenia. Pogoda była cudowna, chociaż co noc padał deszcz, potem w ciągu dnia świeciło słońce. Czasami jest wietrznie, ale wystarczy udać się na drugą stronę wyspy, gdzie nie ma wiatru.

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie było idealne. Mieliśmy Jacuzzi Beach Villa, z całkowitą prywatnością, doskonale wyposażone. Dostępne jest tu wszystko, łącznie z ręcznikami plażowymi i parasolami w ramach programu All Inclusive, a także cała zawartość uzupełnianego codziennie minibaru. Prysznic na świeżym powietrzu jest doskonały. Zasłony przy łóżku chronią przed dmuchaniem klimatyzatora, który trzeba włączać nawet w nocy, kiedy temperatura na zewnątrz nie spada poniżej 25 stopni. Sprzątanie odbywa się codziennie, również na zewnątrz.

Wyżywienie
Wybór dań jest bardzo bogaty, skierowany jest do gości z całego świata, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Ryby, zwłaszcza tuńczyk, są w menu każdego dnia, a także dania kuchni włoskiej, indyjskiej, meksykańskiej oraz nasze steki, czy burgery z frytkami w barze. Jajka na wszystkie możliwe sposoby na śniadanie są przygotowywane bezpośrednio przez szefa kuchni na życzenie. Wszystko bardzo dobre i wysokiej jakości. Wybór drinków w ramach AI jest bardzo szeroki, od piwa, wina po wszelkie możliwe koktajle alkoholowe i bezalkoholowe.

Obsługa w hotelu
Doskonale zorganizowany transfer z i na lotnisko, w tym wczesne śniadanie w przypadku wczesnego porannego wylotu. Zameldowanie według przybycia nawet w godzinach porannych, nie trzeba czekać. Skorzystaliśmy z wycieczki łodzią z delfinami, zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa, dostępne są inne wycieczki i atrakcje wodne. Atrakcje i wycieczki można łatwo zamówić przez hotelową aplikację. Wszystko jest wtedy płatne od razu przed wyjazdem.

Plaża
Cała wyspa należy do hotelu, dookoła są piękne plaże z białym piaskiem, palmy dają cień. Możesz także skorzystać z dwóch basenów, które znajdują się tuż nad morzem i gdzie znajduje się bar z napojami i przekąskami. Bungalowy są zbudowane w pobliżu plaż, zawsze z widokiem na morze.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (6) (0)

Jan Marek

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 14.11. - 20.11.2022 Oceniono: Listopad 2022

Meeru Island Malediwy, n/a

Bardzo przyjazny personel, który tylko poprawia twój pobyt. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych wakacji i na pewno wrócimy, gdy pozwolą na to okoliczności. To raj na ziemi. Jest dużo zmieniającej się pogody. Rano przeważnie świeciło słońce, a po południu padał deszcz. Polecam nurkowanie z rurką, gdzie można zobaczyć wiele pięknych ryb, w tym rekiny, tuńczyki i manty.

Bardzo przyjazny personel, który tylko poprawia twój pobyt. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych wakacji i na pewno wrócimy, gdy pozwolą na to okoliczności. To raj na ziemi. Jest dużo zmieniającej się pogody. Rano przeważnie świeciło słońce, a po południu padał deszcz. Polecam nurkowanie z rurką, gdzie można zobaczyć wiele pięknych ryb, w tym rekiny, tuńczyki i manty.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Mieszkaliśmy w willi z jacuzzi i nie mogę tu nic zarzucić, poza tym, że regulacja temperatury w wannie z hydromasażem była denerwująca - wciąż było gorąco.

Wyżywienie
Jedzenie jest niesamowite, naprawdę duży wybór, w tym świetne owoce!

Obsługa w hotelu
Istnieje wiele usług, ale są one dość drogie.

Plaża
Plaże są piękne, codziennie je sprzątają. Polecam buty na wejście. Morze jest pełne ostrych fragmentów koralowców. Można to obejść bez, ale następnym razem wezmę je - lub można je kupić w miejscowym sklepie z pamiątkami.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Gergő Vági

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 17.9. - 26.9.2022 Oceniono: Październik 2022

Meeru Island Malediwy, n/a

wrócimy :)

wrócimy :)

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (2)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

+48 71 771 76 55

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 30 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień