Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 4 889 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 18 698

POŁOŻENIE

Meeru Island Resort & Spa jest jedynym ośrodkiem na wyspie Meerufenfushi, Północnym Atolu Male i ma 1200 metrów długości i 350 metrów szerokości, około 32 hektarów.
Wyspa Meeru to wyspa na najbardziej wysuniętym na wschód krańcu Atolu Północnego Malé na Malediwach. Znajduje się na południowym zachodzie Sri Lanki na równiku, około 50 kilometrów od stolicy Male.

PLAŻA

Wyspa otoczona jest piękną, piaszczystą, białą plażą. Leżaki i parasole bezpłatnie.

HOTEL

Meeru to wielokrotnie nagradzany ośrodek na Malediwach i jest oceniany jako najlepszy ośrodek all inclusive z udogodnieniami przyjaznymi dla rodzin, indywidualną obsługą i komfortem.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, 2 restauracje główne po dwóch stronach wyspy, serwujące dania kuchni lokalnej i międzynarodowej, 2 restauracje a'la carte: Asian Wok i Hot Rock specjalizująca się w owocach morza oraz daniach mięsnych przygotowywanych na gorących kamieniach przy stołach gości. Kawiarnia, 6 barów w różnych częściach wyspy, z których 3 serwują również przekąski w ciągu dnia.

INTERNET

Bezpłatna sieć WIFI we wszystkich pokojach i większości miejsc publicznych.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: basen z wydzieloną częścią dla dzieci oraz basen relaksacyjny dla osób powyżej 18 roku życia. siłownia, piłka nożna, siatkówka plażowa, tenis stołowy
Odpłatnie: strefa spa Duniye Spa", masaże, siatkówka, 2 korty tenisowe, oświetlone, joga, rowery, golf, nauka gry w golfa, wypożyczalnia sprzętu do gry w golfa, żeglowanie, windsurfing, nurkowanie, szkoła nurkowania PADI, kajaki, skutery wodne, łódź ze szklanym dnem
 

DLA DZIECI

Basen dla dzieci: zewnętrzny, ze słodką wodą, opieka nad dziećmi: za opłatą, menu dla niemowląt, wysokie krzesełka dla dzieci, animacje dla dzieci, łóżeczka dla dzieci: w cenie, na zapytanie, pokój gier i zabaw: 2 - 12 lat, plac zabaw, animacje dla nastolatków

ZAKWATEROWANIE

Beach Villa dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek dla dzieci lub jednej dostawki dla osoby dorosłej.
Jacuzzi Water Willa tylko dla osób dorosłych +18

WYŻYWIENIE

FB śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Nappoje dodatkowo płatne.
All Inclusive Plus Śniadanie 07.30 - 10.00, lunch 12.30 - 14.00 i kolacja 19.00 - 21.00 serwowane są w Farivalhu Restauracja dla gości przebywających na południowym krańcu wyspy oraz w Restauracji Maalan dla gości przebywających na północnym krańcu wyspy, codzienne menu z przekąskami, w tym pizze, hamburgery i lody, dostępne od 10:00 do 18:00; w Dhoni Bar, Hot Rock Bar i Uthuru Bar, 1 kolacja w restauracji Asian Wok na każdego gościa, którego pobyt obejmuje 5 nocy (wymagana wcześniejsza rezerwacja), mini bar - wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych oraz przekąsek, Jeden rejs o zachodzie słońca, zgodnie z harmonogramem, Jedna 1/2-godzinna lekcja grupowego nurkowania z rurką (sprzęt nie jest wliczony w cenę), zgodnie z harmonogramem,  Jedna 1/2-godzinna lekcja windsurfingu grupowego (sprzęt w zestawie), zgodnie z harmonogramem, jedna 1/2-godzinna lekcja golfa w grupie (sprzęt w zestawie), zgodnie z harmonogramem\, Bezpłatne korzystanie z centrum fitness, strzelnicy golfowej, kortu tenisowego, boiska do siatkówki plażowej i korty do badmintona, tenisa stołowego, bilarda, snookera, rzutki i boiska do piłki nożnej (sprzęt w cenie), Bezpłatne korzystanie z 9-dołkowego pola golfowego Pitch 'n Putt (sprzęt wliczony w cenę), Bezpłatne korzystanie z kajaków i desek windsurfingowych (sprzęt w cenie), bezpłatna sesja jogi w Duniye Spa; sesje grupowe, regularnie zaplanowane; obejmuje pranajamę, asany i Joga Nidra.

INFORMACJE DODATKOWE

https://www.meeru.com

CENA

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy połączeń liniami lotniczymi Air France oraz Aueroflot - w tym przypadku bagaż rejestrowany 23 kg płatny ok. 350pln/szt),
transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony jest przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.
Wprzypadku transferu wewnętrznego "domastic flight" (przelot samolotem) limit bagażu wynosi łącznie 25 kg /os. W przypadku przekrczenia limitu za każdy kilogram nadbagażu pobierana jest opłata w wysokości 5 USD. Ze względów bezpieczeństwa bagaż ponadwymiarowy może być przewożony innym samolotem i dostarczony Pasażerom w ciągu 24 godzin.

WARUNKI WJAZDOWE

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy
*    Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych
*    Paszport powinien być ważny przez minimum 1 miesiąc.
*    Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.
*    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

COVID-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.
Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Od 17.03.2022 wszystkie osoby (zarówno te zaszczepione jak i niezaszczepione) lecące na Malediwy zwolniene są z testu oraz zaświdczeń. Pamiętaj żeby przed wylotem dodatkowo sprawdzić wymagania linii lotniczych i lotniska tranzytowego. 
Podróżni obligatoryjnie powinni wypełnić online (na około 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: www.imuga.immigration.gov.mv).
Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy Powrót do Polski z zagranicy:
UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ. 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od lotniska 45 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Golf tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Zwierzęta dozwolone tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Wypożyczalnia rowerów tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,9 / 5
Travelplanet

Fantastyczny (50 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,9 / 5

Wyżywienie 4,9 / 5

Okolica 4,9 / 5

Cena 4,7 / 5

29. najwyższa ocena z 613 hoteli w Malediwy

Bartosz

Ocena 5,0 / 5
Hotel na bardzo wysokim poziomie naprawdę nie mam na co narzekać brakuje słów żeby opisać te wakacje Polecam
Całkowita ocena

Hotel na bardzo wysokim poziomie naprawdę nie mam na co narzekać brakuje słów żeby opisać te wakacje Polecam

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Karolina

Ocena 5,0 / 5
Fantastyczny hotel na rajskie wakacje. Od samego przypłynięcia na wyspę jesteśmy witani przez obsługę hotelową i muzyką wygrywaną na bębnach co powodu
Całkowita ocena

Fantastyczny hotel na rajskie wakacje. Od samego przypłynięcia na wyspę jesteśmy witani przez obsługę hotelową i muzyką wygrywaną na bębnach co powoduje uśmiech na twarzy , od pierwszych minut można zapomnieć od codzienności. Hotel ma przepiękny tropikalny klimat, niesamowitą rajską plażę. Dla zwolenników basenów hotel przygotował atrakcję – basen infinity – dzięki czemu będą zanurzonym w basnenie patrzymy na bezkres oceanu a nad głowami szumią nam wysokie palmy. Rodziny z dziećmi będą zachwycone placem zabaw, który oferuje dużo atrakcji i pozwala choć na chwilę odetchnąć rodzicom. Gdy dzieci się bawią my możemy wypić pyszną kawę lub napój kokosowy w ceniu palmy. Dla nowożeńców polecam pokoje typu beach villa z jacuzzi , które znajduje się w otwartej łazience. Jest to niezapomniane przeżycie gdyż możemy wziąć prysznic w otoczeniu przyrody albo spędzić romantyczne i odprężające chwile w jacuzzi przebywając jednocześnie w odosobnieniu jak i na dworze.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Filtruj opinie

Bartosz

Ocena 5,0 / 5
Hotel na bardzo wysokim poziomie naprawdę nie mam na co narzekać brakuje słów żeby opisać te wakacje Polecam
Całkowita ocena

Hotel na bardzo wysokim poziomie naprawdę nie mam na co narzekać brakuje słów żeby opisać te wakacje Polecam

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Karolina

Ocena 5,0 / 5
Fantastyczny hotel na rajskie wakacje. Od samego przypłynięcia na wyspę jesteśmy witani przez obsługę hotelową i muzyką wygrywaną na bębnach co powoduje uśmiech na twarzy , od pierwszych minut można zapomnieć od codzienności. Hotel ma przepiękny tropikalny klimat, niesamowitą rajską plażę. Dla zwolenników basenów hotel przygotował atrakcję – basen infinity – dzięki czemu będą zanurzonym w basnenie
Całkowita ocena

Fantastyczny hotel na rajskie wakacje. Od samego przypłynięcia na wyspę jesteśmy witani przez obsługę hotelową i muzyką wygrywaną na bębnach co powoduje uśmiech na twarzy , od pierwszych minut można zapomnieć od codzienności. Hotel ma przepiękny tropikalny klimat, niesamowitą rajską plażę. Dla zwolenników basenów hotel przygotował atrakcję – basen infinity – dzięki czemu będą zanurzonym w basnenie patrzymy na bezkres oceanu a nad głowami szumią nam wysokie palmy. Rodziny z dziećmi będą zachwycone placem zabaw, który oferuje dużo atrakcji i pozwala choć na chwilę odetchnąć rodzicom. Gdy dzieci się bawią my możemy wypić pyszną kawę lub napój kokosowy w ceniu palmy. Dla nowożeńców polecam pokoje typu beach villa z jacuzzi , które znajduje się w otwartej łazience. Jest to niezapomniane przeżycie gdyż możemy wziąć prysznic w otoczeniu przyrody albo spędzić romantyczne i odprężające chwile w jacuzzi przebywając jednocześnie w odosobnieniu jak i na dworze.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Radek Lukeš

Ocena 0,0 / 5
Luksusowy urlop za dostepne ceny! Hotelem jest właściwie cała wyspa, bungalowy róznych kategorii porozmieszczane sa po całej wyspie, wszystkie z klimatyzacja, inne wyposazenie zalezne od cenowej kategorii, te najnowsze nawet z plasmowa TV i połaczeniem internetowym.
Całkowita ocena

Luksusowy urlop za dostepne ceny! Hotelem jest właściwie cała wyspa, bungalowy róznych kategorii porozmieszczane sa po całej wyspie, wszystkie z klimatyzacja, inne wyposazenie zalezne od cenowej kategorii, te najnowsze nawet z plasmowa TV i połaczeniem internetowym.

Zakwaterowanie
Ze wzgledu na to, ze bungalowy słuza praktycznie tylko do przespania, mozna wybrać sobie "złota średnia droge", naprz. tzw. z "land villas" = przytulne "domki" z łazienka pod gołym niebem, wyposazone klimatyzacja, suszarka do włosów, minibarem, łózkiem kingsize, tapczanem...

Wyżywienie
Wyzywienie - duza rozmaitość, dary morza, jarzyny, warzywa, i dla mej zony wegetarianki wielki wybór, chyba bez zastrzezeń, moze tylko gdby oferta ciastek nie była tak duza (2-3 rodzaje budyni, 6-10 ciastek i torcików w róznych kolorach i smakach...:-)). Europejski szefkuczarz zapewnia jedna pozytywna rzecz - dania nie sa tak bardzo korzenne. Zwolennik ryb równiez uspokoi swoje smaki, ja jadałem ryby codziennie ...
Poza tym wszystko podawano forma stołów szwedzkich (bufetu), na zyczenie steak, kucharzy jest duzo, obsługa całkiem przyzwoita.

Obsługa w hotelu
Człowieku właściwie niczego nie tzeba, ajezeli juz coś sie znajdzie, wszystko jest dostepne (internet, pranie bielizny, dostawa jedzenia do pokoju, wypozyczalnia sprzetu do nurkowania, fitcentrum, kurt tenisowy, boisko golfowe, centrum wodnych sportów, naprawde duza ..)
Wycieczki jednodniowe - do wyboru do koloru, nawet podróz łodia podwod w cca 30 m pod poziomem morza (cena cca 120 USD) albo "night fishing", sa to silne przezycia.
Wszelki personal mówi po angielsku, nie ma problemu z porozumiewaniem sie.

Plaża
Plaza wspaniała, nie ma co dodać. Piasek drobny, przeźroczysta niebieska woda, gaik palmowy, małe rekiny, kraby, raje i dziesiatki inny ch wielobarwnych rybek (widzieliśmy nawet zółta), niemal jak po uzyciu LSD....

Ogólne wrażenie
Super. Wyspa Meeru oczarowała nas, mały raj na ziemi ... na pewno tutaj wrócimy, dotychczas najlepszy urlop w zyciu.

Czy ta recenzja była pomocna? (16) (0)

Jaroslava Matuszová

Ocena 0,0 / 5
Z mezem zakwaterowani byliśmy w land willach. Było wspaniale - wystarczy otworzyć drzwi i jazda do morza! Pokoje sprzatano 2 x do dnia (przed obiadem i koło kolacji). Pokoje przestrzenne i ładna klimatyzazja digitalna. Tylko musze powiedzieć, ze standartowe pokoje sa gorsze, ale takze przytulne, owszem naprawde lepsza jest willa.
Całkowita ocena

Z mezem zakwaterowani byliśmy w land willach. Było wspaniale - wystarczy otworzyć drzwi i jazda do morza! Pokoje sprzatano 2 x do dnia (przed obiadem i koło kolacji). Pokoje przestrzenne i ładna klimatyzazja digitalna. Tylko musze powiedzieć, ze standartowe pokoje sa gorsze, ale takze przytulne, owszem naprawde lepsza jest willa.

Wyżywienie
Kazdemu pokojowi przydzielo stól, do którego jego mieszkańcy regularnie zasiadaja. Kelner troszczy sie o napoje. Jedzenia naprawde bardzo duzo, najwiecej chyba ryb i makaronu. Słodycze wspaniałe. Mnóstwo owoców - czerwone banany, papaya, arbuz, amngo i ananas. Goście rozdzieloni sa do dwóch restaracji - wedlug tego, czy mieszkaja w standartowych pokojach i land willach i willach "na wodzie", ale nie w tym róznicy, bowiem usługi sa i tam i tu naprawde na poziomie.

Obsługa w hotelu
Recepcja czynna 24 godziny. Wszyscy pracownicy sa bardzo usłuzni. Mieliśmy all inclusive, do tego gratis 2 wycieczki, golf, tenis, finess, 15% obnizki do kapieli. Naprawde doskonałe!

Plaża
Plaza niepowtarzalna. Sa tu malutkie raje i rekinki, bardzo płoche. Ocean ciepły i przeźroczysty. Mnóstwo rybek do ogladania, polecam fotoaparat wodny i sprzet do nurkowania! Plaze czyste, kazdego rana grabkami zgarniete morzem wyniesione na brzeg korale. Do dyspozycji prywatne lezaki nad woda! Super!

Ogólne wrażenie
Musze przyznać, ze z mezem wiele podrózujemy, ale ten hotel nie ma porównania... rzeczywisty raj! Bardzo polecam all inclusive i pobyt w land willi, Państwo bedze nadzwyczaj zadowolone!

Czy ta recenzja była pomocna? (11) (1)

Veronika Šafaříková

Ocena 0,0 / 5
Najpiekniejszy mój urlop dotychczas. Najpiekniejszy hotel, najpiekniejsza wyspa!
Całkowita ocena

Najpiekniejszy mój urlop dotychczas. Najpiekniejszy hotel, najpiekniejsza wyspa!

Zakwaterowanie
Pokoje standartowe straszne, z wiekszości zajete Czechami. Inaczej Land Wille, Wille "na wodzie" (z połowy uszadzone w morzu, z połowy na ladzie) - tam mieszkałam, Wille prosto w morzu i Honeymoon to prawdziwy luksus. Nie mam zastrzezeń! Tylko turyści podzieloni sa na biedniejszych, zamieszkałych w pokojach albo Land Willach, i bogatszych - to dalsze - troche smutne!

Wyżywienie
Dwie restaracje. Dla zakwaterowanych w pokojach standartowych i w Land Willach - nie bardzo ładna restauracja, tylko hałas, człowieka usadzono, gdzie było miejsce (nawet miedzy obcymi), dla ludzi z innych Will do dyspozycji bardzo ładna restauracja prosto na brzegu morza. Wyzywienie bardzo dobre, tylko po tygodniu miałam poczucie, ze jadam stale to same, bo ty ich przyprawy korzenne były we wszystkim, szeroka oferta jedzenia. All inclusive uwazam za zbedne.

Obsługa w hotelu
Bardzo mili ludzie, owszem dopóki im nie skończy słuzba tak jak było z naszym kelnerem (kazda lepsza Willa ma swego kelnera i sprzatacza), spotkaliśmy go po pracy. W restauracji bardzo przyzwoity a po pracy taki zarozumiały fircykowaty facet z papierosem w ustach, i co wyrabiał na dyskotece! Ale na szczeście nie moga pić alkoholu. Inaczej bagaze zawioza az do pokoju, czlowieka odwioza dokad potrzebuje - wózkiem golfowym. Naprawde mili i wdzieczni ludzie:o)) Nie ma zadnych programów animacyjnych w ciagu dnia - mozna pieknie sobie poodpoczywać! Wieczorem zajść do baru, na disco, albo na noc przy świeczkach z zywa muzyka, na wyświetlanie filmu o zyciu podmorskim itd.

Plaża
Plaza wspaniała!!!! Wszedzie biały piasek lemowany palmami i przeźroczystym oceanem. Chyba najpiekniejsze co moze w ogóle byč. Trzeba uwazać na kawałki korali w wodzie, które oderwały sie od rafy -polecam buty do wody! Wody dosyć mało, warto poczekać na wielki przypływ wieczorem. Po brzegu przechadza sie piekny duzy ptak, w wodzie mozna poogladać małe rekiny, raje, rybki grajace tysiacem kolorów itd. Jest duzo tego, o czym chciałbym napisać, ale po prostu słów mi brakuje na te cudy:o)!!

Ogólne wrażenie
Najpiekniejszy urlop w mym zyciu a to juz zwiedziłam mnóstwo egzotycznych destynacji, myśle, ze nic lepszego juz nie poznam. Szczerze polecam, nie zrobi błedu, kto tam wyjedzie. Po prostu olbrzymia JEDYNKA ;o)

Czy ta recenzja była pomocna? (8) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 29 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień