Hotel Arena Blanca

Kolumbia, San Andres, San Andres

Więcej o hotelu

od 7 999 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 237 500

Kategoria

****

Region

Kolumbia

Opis

 

  • Hotel Arena Blanca polozony jest w miejscowosci  San Andres.
  • W cenę wliczone jest śniadaniew formie bufetu.
  • W ofercie zakwaterowanie w pokojach typu standard.
  • Plaża Spratt Bight oddalona jest o 800 m.
  • Wieczorami organizowane sa zajęcia taneczne.
  • Bezplatne wifi na terenie calego obiektu
  • Obiekt znajduje sie w odelgosci 10 minut spacerem od dzielnicy handlowej San Andres.

 

Wyposażenie

Hotel oferuje łącznie 72 pokoje. Do dyspozycji gości jest sejf. W pomieszczeniach ogólnodostępnych skorzystać można z Wi-Fi. Na urozmaiconą ofertę gastronomiczną składają się restauracja, jadalnia i bar. Dostępna jest baza handlowa w postaci sklepów. W obrębie obiektu znajduje się ogród. Do pozostałych świadczonych usług należą transfer hotelowy i serwis pokojowy. Istnieje możliwość skorzystania z transportu wahadłowego.

Pokoje

Wszystkie pokoje dysponują klimatyzacją i łazienką. Standardowe wyposażenie większości pokoi stanowi balkon, na którym możecie Państwo spędzić miłe chwile. Ponadto skorzystać można z sejfu i minibarku. Komfortowy pobyt zapewniają lodówka i minilodówka. Elementami podwyższającymi komfort pobytu są internet, telefon, telewizor i Wi-Fi. W łazience znajduje się jacuzzi. W łazience goście znajdą suszarkę do włosów.

Oferta sportowo-rozrywkowa

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sportowo-rekreacyjnej. Obiekt posiada basen i basen otwarty. Podróżnym aktywnie spędzającym czas polecamy zabiegi masażu (odpłatnie).

Wyżywienie

Dostępne warianty żywieniowe to nocleg ze śniadaniem i opcja all inclusive. Podawane na miejscu posiłki to śniadanie i kolacja. Copyright GIATA 2004 - 2021. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126413

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda