Hotel The Ritz - Carlton

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

N

Pięciogwiazdkowy hotel światowej marki komponujący w sobie tradycję z nowoczesnością. Idealna przystań dla szukających luksusu i relaksu.

P

Położony na wyspie w zatoce West Bay, prywatna plaża znajduje się na wyspie sąsiadującej z hotelem. Odległość od lotniska wynosi ok. 25 km.

W

Recepcja, room service, 8 restauracji, m.in.: amerykańska, francuska, arabska, międzynarodowa, lobby bar, centrum konferencyjne, centrum SPA, siłownia, basen zewnętrzny i wewnętrzny, sklep, kwiaciarnia, butik, fryzjer, wypożyczalnia samochodów.

P

Pokoje Deluxe o powierzchni ok. 51 m2, nowocześnie urządzone, wyposażone w: klimatyzację, łazienkę z wanną/prysznicem, suszarką, zestawem kosmetyków, telewizor, telefon, sejf, zestaw do kawy/herbaty, darmowe Wi-Fi.

W

BB - Śniadania
HB - Śniadania i obiadokolacje
FB- Śniadania, obiady i kolacje

S

Centrum SPA, siłownia, basen zewnętrzny i wewnętrzny, squash, korty tenisowe.

U

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.
Od dnia 1.05.2019 do odwołana nieczynna będzie hotelowa plaża.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

E

Od 1.05.2019 do odwołania plaża hotelowa będzie nieczynna.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY