Hotel Pierre & Vacances Village Sainte Anne

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

N

Pięknie położony, przyjazny rodzinom z dziećmi kompleks, otoczony gajem palmowym. Przestronne, świetnie wyposażone apartamenty z aneksem kuchennym na tarasie. Bogaty program animacyjny i zaplecze sportów wodnych na plaży zapewniają wakacje pełne atrakcji!

P

Przy dwóch piaszczystych plażach z zapleczem sportów wodnych, ok. 8 km od spokojnej miejscowości wypoczynkowej Sainte Anne, pomiędzy St. Francis a Point--Pitre, ok. 20 km od międzynarodowego lotniska.

W

Całodobowa recepcja, restauracja Linstant Créole (kuchnia karaibska, bufet i dania z karty), restauracja Le Balaou (ala carte), restauracja Le Mille Sabords (grill, bbq, ala carte), bezpłatne WiFi.

P

Pokój typu studio standard - część dzienna, 1 sypialnia z jednym łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi oraz rozkładanym fotelem przeznaczonym do spania dla dzieci, w pełni wyposażony aneks kuchenny (cześciowo na balkonie lub tarasie), zmywarka, telewizor, klimatyzacja, łazienka z prysznicem, balkon lub taras. Powierzchnia 18 - 24m2. Dostępne są również pokoje typu studio standard z widokiem na morze.
Apartament standardowy z dwiema sypialniami - część dzienna z rozkładaną sofą, 2 sypialnie, w pełni wyposażony aneks kuchenny (cześciowo na balkonie lub tarasie), zmywarka, telewizor, klimatyzacja, łazienka z prysznicem, toaleta, balkon lub taras.

W

Oferta bez wyżywienia - każdy typ pokoju ma dobrze wyposażony aneks kuchenny.
BB - śniadania w formie bufetu, obejmuja gorące napoje - kawa, herbata czekolada; pieczywo, masło, dżem, miód itp., ciastka, soki owocowe, jogurt, płatki zbożowe, owoce, jajka, omlety itp.
HB - śniadanie i kolacja, obejmuje 3 dania (przystawkę, danie główne i deser - minium 2 opcje do wyboru). Napoje dodatkowo płatne.  Liczba posłków odpowiada liczbie zarezerwowanych noclegów. W okresie świątecznym i noworocznym uroczyste kolacje. Dla dzieci 0-4 lata - słoiczki obiadowe lub specjalne menu. Dzieci 4-11 lat - specjalne menu.
FB - śniadanie, lunch i kolacja w takiej samej formie jak przy wyżywieniu HB.

S

Duży basen połoóżny na wzgórzu (700m2), zajęcia fitness, gabinet spa specjalizujący się w masażach, lekcje kitesurfingu, surfingu i nurkowania, sporty wodne na plaży, piłka nożna, tenis stołowy, paddle boarding, kajaki.

D

Klub dla dzieci w wieku 3 - 17 lat, plac zabaw, klub dla nastolatków (12-17 lat) czynny od wtorku do soboty w wyznaczonych okresach (podczas francuskich wakacji), basen dla dzieci.

U

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać dowód osobisty, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.
Obowiązkowo płatny na miejscu podatek turystyczny - 1,5 Euro/ noc /osoba powyżej 2 roku życia.
Wymagane posiadanie karty kredytowej. Hotel pobiera depozyt (zwrotny) od klientów w wysokości ok. 200-500 Euro pokój za pobyt. Zazwyczaj kwota ta jest blokowana na karcie kredytowej. Nie posiadamy informacji o konkretnych wysokościach depozytu - jest to sprawa indywidualna przy każdej rezerwacji. Wszystko zależy od długości imprezy, rodzaju wyżywienia, recepcji. Klienci muszą to uzgodnić na recepcji.

B

Z uwagi na różne taryfy przelotu dostępne w liniach lotniczych obsługujących połączenia z Polski na Gwadalupę dopiero po założeniu wstępnej rezerwacji przelotu (na poprawne dane uczestników wyjazdu) jesteśmy w stanie zweryfikować czy bagaż rejestrowany zawarty jest w cenie danej taryfy czy też nie. W przypadku gdy bagażu nie będzie w cenie taryfy można go dokupić za dopłatą w wysokości 400 PLN/sztuka za lot w dwie strony. Limit wagowy takiego bagażu to 23 kg.

P

Uwaga! Przelot relizowany samolotem rejsowym na trasie Polska-Paryż -Gwadelupa-Paryż-Polska - wymagają zmiany lotniska w Paryżu: 
Polska - Paryż - lotnisko Charles de Gaulle
Zmiana lotniska: z Charles de Gaulle na dOrly -  we własnym zakresie, konieczność odebrania bagażu głównego. Istnieje możliwość przejazdu bezpłatnym shuttle bus z ważnym biletem Air France
dOrly - Gwadelupa. 
Na locie powortnym zmiana lotniska z dOrly na Charles de Gaulle.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, opłaty klimatycznej - obowiązkowo płatnana w hotelu, ewentualnej opłaty za transfer między lotniskami w Paryżu -  Charles de Gaulle i dOrly.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY