Hotel Le Relais du Moulin

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

N

Kameralny, 4-gwiazdkowy hotel niedaleko przepięknej plaży z białym piaskiem, w którym można zrelaksować się i poczuć w pełni gwadelupski klimat.

P

Obiekt położony jest we wschodniej części wyspy w miasteczku Saint-Anne, blisko plaży - Bois Jolan Beach. Odległość od lotniska Pointe--Pitre wynosi 20 km.

W

Recepcja, Wi-Fi, concierge, przechowalnia bagażu, informacja turystyczna, wypożyczalnia samochodów, restauracja a la carte z kuchnią cajun i kreolską, bar, bar przekąskowy, Spa

P

Bungalow - (30m2)  Urządzony w stylu kreolskim, łazienka z wanną, taras, Wi-Fi, tv, sejf, minibar, zestaw kosmetyków, ręczniki, suszarka do włosów, klimatyzacja, szafa, telefon,
Junior Suite - (54m2) Część wypoczynkowa, taras, łazienka z wanną, sypialnia na antresoli, Wi-Fi, rozkładana sofa, tv, sejf, minibar, zestaw kosmetyków, ręczniki, suszarka do włosów, klimatyzacja, szafa, telefon, ekspres do kawy

W

BB - Bufet śniadaniowy. Reszta posiłków a la carte za opłatą w barze przekąskowym oraz restauracji głównej. Napoje płatne do obiadu i kolacji.
HB - Bufet śniadaniowy oraz obiadokolacja (a la carte) w restauracji głównej. Napoje płatne do obiadokolacji.

S

Basen, Spa, wieczory tematyczne, kort tenisowy, bilard, fitness

D

Opieka nad dziećmi, gry planszowe

U

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać dowód osobisty, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.
Obowiązkowo płatny na miejscu podatek turystyczny - 2,5 Euro/ noc /osoba powyżej 12 roku życia.
Wymagane posiadanie karty kredytowej. Hotel pobiera depozyt (zwrotny) od klientów w wysokości ok. 200-500 Euro pokój za pobyt. Zazwyczaj kwota ta jest blokowana na karcie kredytowej. Nie posiadamy informacji o konkretnych wysokościach depozytu - jest to sprawa indywidualna przy każdej rezerwacji. Wszystko zależy od długości imprezy, rodzaju wyżywienia, recepcji. Klienci muszą to uzgodnić na recepcji.

B

Z uwagi na różne taryfy przelotu dostępne w liniach lotniczych obsługujących połączenia z Polski na Gwadelupę dopiero po założeniu wstępnej rezerwacji przelotu (na poprawne dane uczestników wyjazdu) jesteśmy w stanie zweryfikować czy bagaż rejestrowany zawarty jest w cenie danej taryfy czy też nie. W przypadku gdy bagażu nie będzie w cenie taryfy można go dokupić za dopłatą w wysokości 400 PLN/sztuka za lot w dwie strony. Limit wagowy takiego bagażu to 23 kg.

P

Uwaga! Przelot relizowany samolotem rejsowym na trasie Polska-Paryż -Gwadelupa-Paryż-Polska - wymagają zmiany lotniska w Paryżu: 
Polska - Paryż - lotnisko Charles de Gaulle
Zmiana lotniska: z Charles de Gaulle na dOrly -  we własnym zakresie, konieczność odebrania bagażu głównego. Istnieje możliwość przejazdu bezpłatnym shuttle bus z ważnym biletem Air France
dOrly - Gwadelupa. 
Na locie powortnym zmiana lotniska z dOrly na Charles de Gaulle.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, opłaty klimatycznej - obowiązkowo płatnana w hotelu, ewentualnej opłaty za transfer między lotniskami w Paryżu -  Charles de Gaulle i dOrly, obowiązkowego podatku turystycznego - płatne w hotelu

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY