Opis hotelu

P

Hotel jest częścią resortu Jan Thiel z bezpieczną i nowoczesną infrastrukturą. Do plaży 5 minut drogi spacerem, jedynie 10 minut samochodem od miasta Willemstad oraz 30 minut od lotniska.

P

Hotel dysponuje pokojami o różnym standardzie. Pokoje typu Apartments' Breeze z widokiem na tropikalny ogród posiadają klimatyzowaną sypialnię salon z sofą, wentylatorem, telewizorem i telefonem, otwartą w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę oraz toaletę. Do dyspozycji jest także suszarka do włosów, żelazko i deska do prasowania. Pokoje posiadają także przestronny balkon ze stolikiem i miejscem do siedzenia. Sprzątanie, świeża pościel i ręczniki co 3 dni ( świeże ręczniki dostępne codziennie w recepcji). Istnieje możliwość rezerwacji pokoi o wyższym standardzie.

D

Bezpłatna plaża, klub dla dzieci na plaży, kluby plażowe, lodziarnia, centrum fitness, basen z lekko soloną wodą, leżaki z parasolami przy basenie, ręczniki plażowe, restauracje, sklepy z pamiątkami, butiki.

C

bilet lotniczy na trasie Warszawa - Curacao - Warszawa (z przesiadką) w cenie od 3450 zł/os.(w terminie 01.04-30.06.2017; 21.08-22.12.2017; 07.01-06.07.2018) do 3850 zł/ os.(w terminie 01.07-20.08.2017) transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu przez 7 lub 14 nocy, wyżywienie śniadania, ubezpieczenie NW, KL w tym choroby przewlekłe i bagaż.

C

wydatków własnych, napiwków, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2%

U

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. 2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot). 3. Pobyt w hotelu minimum 3 noce.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu