Hotel The Mill Resort

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

P

Tropikalna oaza położona zaledwie kilka minut od popularnego Palm Beach. To idealne miejsce na romantyczną wycieczkę, podróż poślubną jak i rodzinne wakacje.

P

Hotel oferuje 188 pokoi typu standard oraz deluxe. Wszystkie pokoje są dla niepalących. Pokoje typu studio posiada łazienkę z prysznicem, w pełni wyposażoną kuchnię oraz widok na basen lub teren ośrodka. Są wyposażone w jedno łóżko typu king size lub dwa osobne łóżka, stół dla 4 osób, telewizor, telefon. Istnieje możliwość rezerwacji pokoju o wyższym standardzie za dodatkową opłatą.

D

Plaża, leżaki na plaży, bezpłatny transfer na plażę, dwa baseny, basen dla dzieci, restauracja, bar z egzotycznymi koktajlami, bezpłatne Wi-Fi, siłownia, kort tenisowy, mini market, sklep z pamiątkami, program animacyjny dla dzieci, występy na żywo w sobotnie wieczory.

C

: bilet lotniczy na trasie Warszawa- Aruba - Warszawa (z jedną przesiadką) w cenie od 3820 zł/os. dorosła, 3320zł dziecko w wieku 0-12 w okresie 01.06-30.06.2017; 21.08-22.12.2017; 05.01-31.03.2018 oraz od 4135 zł/ os. dorosła, 3620zł dziecko w wieku 0-12 w okresie 01.07-20.08.2017 transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu przez 7 lub 14 nocy, wyżywienie śniadania typu Full American ubezpieczenie NW, KL w tym choroby przewlekłe i bagaż.

C

dopłaty do wyżywienia typu HB (dwa posiłki dziennie) 70$/os. za dzień lub typu FB (trzy posiłki dziennie) 90$/os. za dzień, wydatków własnych, napiwków, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2%.

U

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
3. Istnieje możliwość zarezerwowania pokoju typu Deluxe dla maksymalnie 6 osób.
4. Podana cena za dziecko obowiązuje także dla drugiego dziecka zakwaterowanego w tym samym pokoju.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY