Hotel Rooms on the Beach

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Położenie
Znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej 10-kilometrowej plaży w Negril. Jest to najpiękniejsza i zarazem najsłynniejsza plaża Jamajki. Hotel znajduje się w otoczeniu małych barów i restauracji plazowych oraz w niewielkiej odległości od sklepów i klubu nocnego
Pokoje
Hotel posiada 57 pokoi. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację, telewizję satelitarną, sejf (płatny), telefon, radio/muzyka, suszarka do włosów, łazienka z prysznicem.
Do dyspozycji gości
Restauracja i bar przy basenie, fitness centre, wifi (za dodatkową opłatą)

C

bilet lotniczy na trasie Warszawa-Montego Bay-Warszawa w kwocie min. 3300 PLN/os. dorosła i min. 3000 PLN/dziecko 2-12 lat,transfer lotnisko-hotel-lotnisko (na Jamajce), zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie All Inclusive , opiekę anglojęzycznego reprezentanta na Jamajce, ubezpieczenie NW, KL, choroby przewlekłe oraz bagaż.

C

napiwków, wydatków własnych, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

U

1.Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
2. Kategoria hotelu odpowiada kategoryzacji lokalnej danego kraju.
3. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-18). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.
4. Pobyt minimum 3 noce, a w okresie Wielkanocy oraz Świat Bożego Narodzenia minimum 6 nocy.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY