Hotel Jake's Treasure Beach

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Położenie
Fantazyjny resort położony tuż nad Morzem Karaibskim w miejscowości St. Elizabeth wśród tropikalnej roślinności.
Pokoje
W pokojach znajduje się łazienka, duże wygodne łóżko, sprzęt do kawy/herbaty, lodówka, wentylator sufitowy, minibarek, stacja dokująca.
Do dyspozycji gości
Restauracja, bar, basen, ogród, prywatna plaża, Internet, pomoc w organizacji wycieczek, kosze piknikowe, sklepy z pamiątkami i rękodziełem. Domki, pokoje gościnne, wille.

CENA ZAWIERA

bilet lotniczy na trasie Warszawa-Montego Bay-Warszawa w kwocie min. 3600 PLN /os. dorosła, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (na Jamajce), zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie All Inclusive, opiekę anglojęzycznego reprezentanta na Jamajce, ubezpieczenie NW, KL i bagaż.

CENA NIE ZAWIERA

wizy jamajskiej (ok. 25 USD/os) płatnej na lotnisku po przylocie na Jamajkę

UWAGI

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku, Świąt Wielkanocnych oraz "letniej przerwy wakacyjnej") obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY