Hotel Hedonism

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Położenie
Hotel usytuowany przy piaszczystej 10-kilometrowej plaży w Negril, pośród tropikalnej roślinności, na zachodnim wybrzeżu wyspy, ok. 6 km na północ od centrum Negril oraz około godziny drogi od międzynarodowego lotniska w Montego Bay.
Pokoje
280 pokoi, w pastelowych, przyjemnych barwach wyposażone są w klimatyzację, łazienkę z suszarką, odtwarzacz CD, lustro na suficie TV, zestaw do parzenia kawy i herbaty, żelazko z deską do prasowania.
Do dyspozycji gości
bary i restauracje (w tym a la carte), basen, dwie plaże (w tym jedna dla naturystów), możliwość uprawiania sportów wodnych (nurkowanie, windsurfing, narty wodne, żaglówki, rejsy morskie, snorkeling), siatkówka, squash, tenis stołowy, fitness center, Spa, animacje dzienne i wieczorne występy, jacuzzi, rowery, korty tenisowe, dyskoteka (wieczorki o charakterze erotycznym), pralnia, sklepy i butiki.
Hotel przyjmuje gości wyłącznie w wieku powyżej 18 lat. W przypadku tego hotelu istnieje możliwość dokwaterowania dla turystów podróżujących samotnie.

C

bilet lotniczy na trasie Warszawa-Montego Bay-Warszawa w kwocie min. 3600 PLN/os. dorosła,transfer lotnisko-hotel-lotnisko (na Jamajce), zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie All Inclusive , opiekę anglojęzycznego reprezentanta na Jamajce, ubezpieczenie NW, KL, choroby przewlekłe oraz bagaż.

C

wizy jamajskiej (ok. 25 USD/os) płatnej na lotnisku po przylocie na Jamajkę, napiwków, wydatków własnych, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

U

1.Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
2. Kategoria hotelu odpowiada kategoryzacji lokalnej danego kraju.
3. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-18). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.
4. Pobyt minimum 3 noce, a w okresie Wielkanocy oraz Świat Bożego Narodzenia minimum 6 nocy.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY