od 1 883 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 230 137

Kraj

ISLANDIA

Położenie

 ok. 20 km do Blue Lagoon, ok. 6 km do Międzynarodowego Portu Lotniczego Keflavik.

Wyposażenie

 Założony w 2013 roku po to by zaoferować przyjemne i niedrogie miejsce dla podróżników ze szczególnym uwzględnieniem możliwości dobrego i relaksującego snu oraz smacznego śniadania przed rozpoczęciem podróży. Hotel oferuje: recepcję, restaurację, kuchnię do użytku gości, pralnię (odpłatnie), przechowalnię bagażu i rowerów.

Zakwaterowanie

pokój dwuosobowy: ok. 18 m² z drewnianą podłogą, z łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi, ogrzewaniem, szafą, stołem i krzesłami, łazienką. Dostępne są też warianty ze wspólną łazienką. Pokój trzyosobowy ok. 30 m² z trzema pojedynczymi łóżkami lub jednym pojedynczym i jednym podwójnym,  po za tym jak dwuosobowy. Pokój czteroosobowy ok. 42 m² z dwoma łóżkami podwójnymi lub czterema pojedynczymi, po za tym jak dwuosobowy. 

Wyżywienie

śniadania w formie bufetu.

Internet

 WiFi - bezpłatne na całym terenie hotelu.

Parking

 bezpłatny przed hotelem

Dzieci

 plac zabaw

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).
TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

  • Temperatura 6 °C temperatura w nocy 2 °C

  • Temperatura wody 8 °C

Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 6 °C temperatura w nocy 2 °C

  • Śr 5 °C temperatura w nocy 4 °C

  • Czw 7 °C temperatura w nocy 5 °C