Hotel Hotel Reykjavik

Islandia, Reykjavik

Więcej o hotelu

od 1 384 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 47 336

Kraj

ISLANDIA

Położenie

 ok. 35 km do  Międzynarodowego Portu Lotniczego Keflavik i do Blue Lagoon, 5 minut od pola golfowego Keilir i 350 m od największego na Islandii basenu termalnego Ásvallalaug. Przystanek autobusowy przed hotelem.

Wyposażenie

  całodobowa recepcja z windą, przechowalnia bagażu, kantor, Bistro (18:00 - 21:00), bar (11:00 - 01:00).

Zakwaterowanie

 Pokój dwuosobowy Standard: ok. 20 m² z łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi, z drewnianą podłogą, ogrzewaniem, szafą, biurkiem, zestawem do parzenia kawy/herbaty, TVSAT; łazienką z toaletą, prysznicem, suszarką do włosów i zestawem kosmetyków. Pokój Junior Suite ok. 30 m² z tzema łóżkami pojedynczymi, wykładziną na podłodze i wydzieloną częścią dzienną, po za tym jak pokój Standard. Pokój rodzinny - z dwoma łóżkami pojedynczymi  i łóżkiem piętrowym, po za tym jak Junior Suite.

Wellness

 centrum fitness w pobliskim kompleksie termalnym.

Wyżywienie

 śniadanie w cenie, kolację można zamawiać w Bistro hotelowym (płatne)

Internet

 WiFi w cenie

Parking

 bezpłatny

Niepełnosprawni

 hotel przyjazny osobom na wózkach.
 

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).
TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

  • Temperatura 8 °C temperatura w nocy 2 °C

  • Temperatura wody 8 °C

Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 7 °C temperatura w nocy 3 °C

  • Śr 6 °C temperatura w nocy 3 °C

  • Czw 6 °C temperatura w nocy 4 °C

  • Pt 9 °C temperatura w nocy 4 °C