Hotel Uday Samudra

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

N

Pięciogwiazdkowy resort stworzony w dbałości o naturalne środowisko i równowagę między duchem a ciałem. Daje wytchnienie od zgiełku miast i szybkiego tempa życia. Wspaniałe zabiegi ajurwedyjskie, specjalne menu, bliskość plaży i obsługa na najwyższym poziomie.

P

Przy piaszczystej, publicznej plaży Samudra, w zacisznej okolicy, otoczonej skałami, 3 km od centrum miasta, 15 km od lotniska w Trivandrum.

W

Eleganckie lobby z całodobową recepcją, 5 restauracji: Gasshopper (główna, kuchnia hinduska i międzynarodowa), The Courtyard International (grill i owoce morza), Swastha (przy plaży, wegańska), Horsheshoe (przekąski), Wawes on The Beach (ryby i owoce morza), pasaż handlowy ze sklepikami (biżuteria, jedwabie, rękodzieło, pamiątki), kawiarenka internetowa, centrum konferencyjno-biznesowe, salon kosmetyczno-fryzjerski, centrum jogi i ajurwedy, wypożyczalnia samochodów, informacja turystyczna, kantor wymiany walut, biblioteka, klinika dentystyczna.

P

225 pokoi - jeden z największych hoteli w Kerali
Pokój typu delux - obszerne, indywidualnie zaprojektowane, wszystkie są klimatyzowane, mają łazienki (wanna, prysznic, wc), łącze internetowe, balkon/taras z widokiem na ogród.
Pokój typu delux - program AJURWEDA, 7 nocy - wyposażenie jak w pokoju delux, dodatkowo ajurwedyjski program odstresowujący przeznaczony dla osób przepracowanych, narażonych na stres i życie w ciągłym biegu.
Antystresowy program ajurwedyjski obejmuje:
* zakwaterowanie w pokoju typu delux
* wegańskie wyżywienie
* konsultację lekarską
* 1 lekcję jogi dziennie
* 2 zabiegi ajurwedyjskie dziennie (dopasowane indywidualnie)
* zestaw ziół do parzenia w pokoju

W

BB: śniadania wegetariańskie
FB: śniadania, obiady i kolacje wegetariańskie

S

3 baseny (tarasy słoneczne, leżaki, parasole, stoliki), gaj palmowy z hamakami, siłownia, sporty wodne na plaży, muzyka na żywo, występy tancerzy, pokazy kulinarne, Ayur Ashram - piękny pawilon ajurwedyjski z salami zabiegowymi (terapie uzdrawiające i relaksujące, całodzienne pakiety łącznie z wizytą w klinice dentystycznej), sesje jogi, medytacji.

P

Podane ceny obliczone są dla uśrednionych taryf biletów lotniczych, obowiązujących w okresie ważności cennika. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.

W

Uzyskanie wiz, niezbędnych do wjazdu na teren Indii, leży w gestii klienta.
Przy wyjazdach do Indii wymagane są wizy. Uprawniają do dwukrotnego przekraczania granicy, dzięki czemu można odwiedzić także sąsiednie kraje. Najłatwiej jest uzyskać wizę w Ambasadzie Republiki Indii w Warszawie. Proces aplikacyjny należy rozpocząć na minimum 10 dni roboczych (około 2 tygodnie) przed planowaną datą wylotu.  
Do uzyskania wizy turystycznej wymagane są:  
- paszport ważny przez minimum rok (licząc od daty wylotu z Indii) z dwiema pustymi stronami na wizę 
- formularz wniosku wizowego, wypełniony w języku angielskim, wydrukowany i podpisany na obydwu stronach przez wnioskodawcę (dostępny na stronie internetowej indianvisaonline.gov.in/visa/, zakładka "Online Visa Application Registration") 
- kolorowa fotografia paszportowa (3,5 x 4,5 cm) 
- kserokopia biletu lotniczego i/lub potwierdzenie rezerwacji 
- opłata za wizę, wynosząca 232 zł + 100 zł za ewentualne pośrednictwo naszego biura     
W przypadku zgłoszenia pośrednictwa wizowego w rezerwacji, prosimy o przesłanie powyższych dokumentów na adres Best Reisen Group, maksymalnie na 18 dni przed datą wylotu. W przypadku przekroczenia terminu przesłania dokumentów zastrzegamy możliwość odwołania pośrednictwa. Paszporty z gotową wizą odsyłane są klientowi kurierem.  
W przypadku wyjazu do Indii osoby niepełnoletniej pod opieką osoby nie będącej jej rodzicem, konieczne jest przesłanie aktu notarialnego, przetłumaczonego przez tłumacza przysięgłego na język angielski, informującego, iż dana osoba będzie sprawowała opiekę nad osobą niepełnoletnią podczas jej pobytu w Indiach. Bez takowego dokumentu ambasada odmawia przyjmowania wniosków wizowych.
UWAGA! Od sierpnia 2015 istnieje również możliwość wyrobienia wizy indyjskiej przez internet na stronie https://indianvisaonline.gov.in/visa/tvoa.html. Jej koszt to 60 USD + opłata za transakcję kartą. W celu otrzymania e-visy należy wypełnić wniosek wizowy dostępny na wyżej wymienionej stronie. Podczas jego wypełniania konieczne będzie załączenie zdjęcia paszportowego twarzy w formacie jpg oraz skanu pierwszej strony paszportu (strona ze zdjęciem) w formacie pdf. Rozmiar każdego z plików nie powinien przekraczać 1 MB. Płatności za e-visę dokonuje się za pomocą karty kredytowej lub debetowej.
O  e-visę można ubiegać się najwcześniej na 30 dni przed wylotem, najpóźniej zaś 4 dni (96 h) przed planowaną datą lądowania w Indiach (wniesienie opłaty po przekroczeniu tego terminu skutkować będzie odrzuceniem aplikacji). E-visa jest wizą wjazdu jednokrotnego, jej ważność to 30 dni od dnia przekroczenia granicy z Indiami.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Opłaty wizowej (232 zł + 100 zł za pośrednictwo wizowe Best Reisen Group), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY