Hotel Elegance Playa Arenal

Opis hotelu

W

Hotel wzniesiony został w roku 1969. Atmosfera każdego z naszych 66 pokoi zadba o Państwa doskonałe samopoczucie. Do dyspozycji gości jest lobby oraz recepcja. Większość pięter osiągalna jest za pomocą windy. Na miejscu znajduje się sejf i kantor wymiany walut. Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych (odpłatnie) zapewnia stały dostęp do sieci. Do dyspozycji gości jest restauracja i bar. W obrębie obiektu znajduje się malowniczy ogród i plac zabaw. Do Państwa dyspozycji jest również sala telewizyjna i pokój zabaw dla dzieci. Do pozostałych świadczonych usług należą wypożyczalnia samochodów, serwis pokojowy i pobudka na życzenie. Przejażdżki rowerowe są doskonałym sposobem na poznanie okolicy. Zapraszamy do skorzystania ze znajdującej się na miejscu wypożyczalni rowerów (odpłatnie).

P

Pokoje wyposażone są w centralne ogrzewanie i łazienkę. Balkon bądź taras stanowi dla gości doskonałą okazję do relaksu. Wszystkie pokoje posiadają internet i Wi-Fi. Obiekt oferuje pokoje dla niepalących.

O

Na terenie hotelu znajduje się basen otwarty oraz brodzik dla dzieci. Na tarasie znajdziecie Państwo parasole wraz z rozłożonymi w ich cieniu leżakami. W ofercie baru znajdują się napoje orzeźwiające. Goście preferujący aktywne spędzanie urlopu skorzystać mogą na terenie obiektu z roweru / roweru górskiego i bilardu, jak również odpłatnie ze studia fitness. W ofercie organizatorów zewnętrznych znajdziecie Państwo ponadto studio fitness. Copyright GIATA 2004 - 2018. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126372

W

Oferowane na miejscu posiłki to śniadanie, obiad oraz kolacja.

K

W obiekcie akceptowane są następujące karty kredytowe: American Express, Visa i MasterCard.

D

Nasza firma korzysta z nowoczesnego rozwiązania jakim jest dynamiczne pakietowanie. Oznacza to, że ceny pakietów są aktualne w momencie zakładania rezerwacji, dzięki sprawdzanym i odświeżanym na bieżąco cenom przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

C

- Przelot,- Transfer lotnisko - hotel - lotnisko (tzw. shuttle bus - transfer łączony),- Bagaż podręczny (Ryanair - do 10 kg, 55x40x20cm / Wizzair - mały bagaż podręczny, 42x32x25cm),- Zakwaterowanie według wybranej opcji,- Wyżywienie według wybranej opcji,- Ubezpieczenie KL i NNW.

C

- Opieki pilota/rezydenta,- Może nie zawierać lokalnych podatków płatnych na miejscu,- Dopłaty do pokoju 1-osobowego,- Dopłaty do bagażu rejestrowanego *,- Zwyczajowych napiwków, np. dla bagażowych, kierowców i lokalnych przewodników,- Wydatków osobistych,- Dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych, sportów wysokiego ryzyka, itp.).* W celu sprawdzenia kosztu dodatkowego bagażu prosimy o kliknięcie w poniższy link.https://yobboo.pl/att/Ceny-i-limity-bagazowe.pdf Oferta na potwierdzenie.

Opinie o hotelu: Elegance Playa Arenal

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
3.0

Ocena klientów
na podstawie 2 dodanych opinii

Lokalizacja: 3,0
Pokój: 2,5
Posiłki: 2,0
Basen: 3,0
Czystość: 3,0
Obsługa: 3,0
 • 3.0
  ( kwiecień 2019 )

  Najgorsze śniadania w galaktyce

  To nie jest hotel z tego zdjęcia. Obsługa mówi tylko po hiszpańsku. Zepsuta klimatyzacji w pokoju. Gdy zgłosiłam w recepcji zrobili tylko smutne miny.<br />Zniszczone meble w pokoju. Brak krzesła w pokoju. Nawet obok stolika. Można siedzieć tylko na łóżku. Nie wiem po co był ten stolik?<br />Wystrój hotelu podobny do szpitalnego. Białe gołe ściany. Nie ma na czym oka zawiesić. <br />Sprzątanie tyklo raz w tygodniu. Podobnie wymiana ręczników. Po trzech dniach przy tej wilgoci jaka była w pokoju bez klimatyzacji, ręczniki były nie do użycia. A wymiana dopiero po pięciu dniach.
  To nie jest hotel z tego zdjęcia. Obsługa mówi tylko po hiszpańsku. Zepsuta klimatyzacji w pokoju. Gdy zgłosiłam w recepcji zrobili tylko smutne miny.
  Zniszczone meble w pokoju. Brak krzesła w pokoju. Nawet obok stolika. Można siedzieć tylko na łóżku. Nie wiem po co był ten stolik?
  Wystrój
  hotelu podobny do szpitalnego. Białe gołe ściany. Nie ma na czym oka zawiesić.
  Sprzątanie tyklo raz w tygodniu. Podobnie wymiana ręczników. Po trzech dniach przy tej wilgoci jaka była w pokoju bez klimatyzacji, ręczniki były nie do użycia. A wymiana dopiero po pięciu dniach.
 • 3.0
  ( lipiec 2006 )

  nie wart ceny

  <strong>Ogólnie:</strong> hotel niby 2** a zasługuje na 1*, zawiodłam się<br><strong>Infrastruktura:</strong> hotelik w otoczeniu knajpek i restauracji, więc w nocy osobą chcące spać, nie pośpią sobie. dość daleko od plaży i centrum<br><strong>Pokoje:</strong> bardzo podstawowe i skromne, dla 2osób wystarczające, natomiast dla 4..zdecydowanie za małe..! łózko piętrowe,bardzo mało stabilne ;]<br><strong>Posiłki:</strong> posiłki są w innym hotelu ok 200m. mało urozmaicone,ale jadalne ;]<br><strong>Basen:</strong> basen nie jest zły, nie jest za duży, ale na ilość osob korzystających z niego (u mnie max 5os.) wystarczający<br><strong>Czystość i obsługa:</strong> hotel jak na jego klasę nawet czysty, aczkolwiek panie pokojowe mogłyby częściej zaglądać<br><strong>Lokalizacja:</strong> praktycznie na obrzeżach miasta.dość daleko od morza i centrum miasta. ale w niedalekiej odległości znajduje się park wodny. ok 100m są restauracje i bary.<br>
  Ogólnie: hotel niby 2** a zasługuje na 1*, zawiodłam się
  Infrastruktura: hotelik w otoczeniu knajpek i restauracji, więc w nocy osobą chcące spać, nie pośpią sobie. dość daleko od plaży i centrum
  Pokoje: bardzo podstawowe i skromne, dla 2osób wystarczające,
  natomiast dla 4..zdecydowanie za małe..! łózko piętrowe,bardzo mało stabilne ;]
  Posiłki: posiłki są w innym hotelu ok 200m. mało urozmaicone,ale jadalne ;]
  Basen: basen nie jest zły, nie jest za duży, ale na ilość osob korzystających z niego (u mnie max 5os.) wystarczający
  Czystość i obsługa: hotel jak na jego klasę nawet czysty, aczkolwiek panie pokojowe mogłyby częściej zaglądać
  Lokalizacja: praktycznie na obrzeżach miasta.dość daleko od morza i centrum miasta. ale w niedalekiej odległości znajduje się park wodny. ok 100m są restauracje i bary.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu