Hotel Uśmiech Losu - Costa del Sol

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

kategoria

4.0

Region

Hiszpania/Torremolinos / Benalmadena / Fuengirola / Marbella

Hotele zlokalizowane w np.

Torremolinos, Benalmadenie, Fuengiroli, Marbelli/Puerto Banus, Esteponie, poza centrami miast, a niekiedy nawet poza samymi miastami, na ogół położone w odległości od 200 do 700 m od plaży.

Pokoje

Funkcjonalnie urządzone pokoje 2-osobowe (możliwość dostawek) z łazienkami i WC. W pokoju klimatyzacja, telefon, TV, balkon, niekiedy mini-bar i mini-sejf (dodatkowo płatne).

Do dyspozycji gości

Na terenie obiektu recepcja, restauracja, bar, basen, a czasem także mini-sklep, kawiarnia.

Wyżywienie

Śniadania i obiado-kolacje w formie bufetu.

Program sportowy i animacyjny

W większości hoteli dostępna jest siłownia, sauna, plac zabaw, animacje (część z tych atrakcji może być dodatkowo płatna).

Naszym zdaniem

Hotele *** to obiekty skromniejsze o podstawowym wyposażeniu, podczas kiedy obiekty **** to obiekty dobrej/bardzo dobrej klasy z bogatszym wyposażeniem i często lepszą lokalizacją. Jest to oferta przeznaczona dla osób, które chcą odpocząć za nieduże pieniądze, często wybierając ofertę wyjazdu w ostatniej chwili i nie muszą koniecznie znać nazwy hotelu przed wyjazdem. W zamian za to gwarantujemy określony standard hoteli mieszczący się w odpowiedniej kategorii (*** lub **** - patrz cennik) za zdecydowanie niższą cenę. Nazwa hotelu zostanie podana po przylocie do danej destynacji.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY