Hotel Clipper

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

2*

R

Barcelona

D

Nasza firma korzysta z nowoczesnego rozwiązania jakim jest dynamiczne pakietowanie. Oznacza to, że ceny pakietów są aktualne w momencie zakładania rezerwacji, dzięki sprawdzanym i odświeżanym na bieżąco cenom przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

L

Hotel oddalony jest od lotniska w Barcelonie o ok. 90 km i o ok. 30 km od lotniska Barcelona/Girona. Zlokalizowany jest 750 metrów od plaży Lloret, w turystycznym centrum miejscowości Lloret de Mar1 10 minut drogi od centrum miejscowości. 1,8 km dzieli hotel od Plaży Fenalas, rezerwatu morskiego Wyspy Medes i parku wodnego Isla Fantasia. Odnowiony został w 2003 roku, gości przyjmuje od 1964 roku.

U

całodobowa recepcja, wymiana walut, parking (dodatkowo płatny), dostęp do internetu w miejscach ogólnodostepnych (dodatkowo płatny), restauracja, bar, kawiarnia, basen zewnętrzny, basen dla dzieci, leżaki, ogród, minigolf, animacje.

P

W hotelu znajduje się 200 w pełni wyposażonych pokoi. W pokojach można zakwaterować 2 osoby dorosłe, 3 osoby dorosłe lub 2 osoby dorosłe i 1 dziecko, 2 osoby dorosłe i 2 dzieci (istnieje możliwość sprawdzenia innych opcji zakwaterowania na zapytanie), wyposażenie - Sejf, biurko, taras. W pełni wyposażona łazienka.

W

Śniadanie, śniadanie + obiadokolacja, śniadanie + obiad + kolacja

S

www.hotel-clipper-lloret.hotels-lloret-de-mar.com

C

- Przelot,
- Transfer lotnisko - hotel - lotnisko,
- Bagaż podręczny (Ryanair - do 10 kg, 55x40x20cm / Wizzair - bagaż podręczny, 42x32x25cm),
- Zakwaterowanie według wybranej opcji,
- Wyżywienie według wybranej opcji,
- Opieka polskojęzycznego rezydenta,
- Ubezpieczenie KL i NNW.

C

- Dopłaty do pokoju 1-osobowego,
- Dopłaty do bagażu rejestrowanego *,
- Może nie zawierać podatku miejskiego płatnego na miejscu,
- Zwyczajowych napiwków, np. dla bagażowych, kierowców i lokalnych przewodników,
- Wydatków osobistych,
- Dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych, sportów wysokiego ryzyka, itp.).
* W celu sprawdzenia kosztu dodatkowego bagażu prosimy o kliknięcie w poniższy link.

h

//yobboo.pl/att/Ceny-i-limity-bagazowe.pdf
Oferta na potwierdzenie.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY