Opis hotelu

K

2*

R

Barcelona

D

Nasza firma korzysta z nowoczesnego rozwiązania jakim jest dynamiczne pakietowanie. Oznacza to, że ceny pakietów są aktualne w momencie zakładania rezerwacji, dzięki sprawdzanym i odświeżanym na bieżąco cenom przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

L

Hotel oddalony jest od lotniska w Barcelonie o ok. 90 km i o ok. 30 km od lotniska Barcelona/Girona. Zlokalizowany jest 750 metrów od plaży Lloret, w turystycznym centrum miejscowości Lloret de Mar1 10 minut drogi od centrum miejscowości. 1,8 km dzieli hotel od Plaży Fenalas, rezerwatu morskiego Wyspy Medes i parku wodnego Isla Fantasia. Odnowiony został w 2003 roku, gości przyjmuje od 1964 roku.

U

całodobowa recepcja, wymiana walut, parking (dodatkowo płatny), dostęp do internetu w miejscach ogólnodostepnych (dodatkowo płatny), restauracja, bar, kawiarnia, basen zewnętrzny, basen dla dzieci, leżaki, ogród, minigolf, animacje.

P

W hotelu znajduje się 200 w pełni wyposażonych pokoi. W pokojach można zakwaterować 2 osoby dorosłe, 3 osoby dorosłe lub 2 osoby dorosłe i 1 dziecko, 2 osoby dorosłe i 2 dzieci (istnieje możliwość sprawdzenia innych opcji zakwaterowania na zapytanie), wyposażenie - Sejf, biurko, taras. W pełni wyposażona łazienka.

W

Śniadanie, śniadanie + obiadokolacja, śniadanie + obiad + kolacja

S

www.hotel-clipper-lloret.hotels-lloret-de-mar.com

C

- Przelot, - Transfer lotnisko - hotel - lotnisko, - Bagaż podręczny (Ryanair - do 10 kg, 55x40x20cm / Wizzair - bagaż podręczny, 42x32x25cm), - Zakwaterowanie według wybranej opcji, - Wyżywienie według wybranej opcji, - Opieka polskojęzycznego rezydenta, - Ubezpieczenie KL i NNW.

C

- Dopłaty do pokoju 1-osobowego, - Dopłaty do bagażu rejestrowanego *, - Może nie zawierać podatku miejskiego płatnego na miejscu, - Zwyczajowych napiwków, np. dla bagażowych, kierowców i lokalnych przewodników, - Wydatków osobistych, - Dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych, sportów wysokiego ryzyka, itp.). * W celu sprawdzenia kosztu dodatkowego bagażu prosimy o kliknięcie w poniższy link.

h

//yobboo.pl/att/Ceny-i-limity-bagazowe.pdf Oferta na potwierdzenie.

Opinie o hotelu: Clipper

3.5

Ocena klientów
na podstawie 4 dodanych opinii

Lokalizacja
3,5
Pokój
1,8
Posiłki
4,0
Basen
3,3
Czystość
3,3
Obsługa
4,8
Klienci polecają hotel dla:
 • aktywnych
 • singli
 • miłośników życia nocnego
 • 3.2
  lipiec 2017

  Uwaga na ten hotel

  Jeżeli nie jesteś pragnącym zabawy nastolatkiem unikaj tego hotelu. Mimo cudownej obsług, która chciała pomóc pobyt był nie do zniesienia. Pokój standard bardzo kiepski, po dopłacie do lepszego pokoju (z klimatyzacją) okazało się, że klimatyzacja nie działa. Na szczęście obsługa się tym szybko zajęła i po paru godzinach została naprawiona. W całym hotelu pełno głośnej pijanej młodzieży walącej po nocach w drzwi pokoi, wrzeszczącej itd. Zdecydowanie nie polecam, zwłaszcza dla rodzin. Jedynym plusem były smaczne śniadania. Co do lokalizacji, raczej całe centrum Lloret nie jest zbyt przyjemnym miejscem, lepiej wybrać coś na obrzeżach, które są piękne! Ja niestety nie mogłam znieść tego hotelu, i wymeldowałam się 2 dni wcześniej.
  Jeżeli nie jesteś pragnącym zabawy nastolatkiem unikaj tego hotelu. Mimo cudownej obsług, która chciała pomóc pobyt był nie do zniesienia. Pokój standard bardzo kiepski, po dopłacie do lepszego pokoju (z klimatyzacją) okazało się, że klimatyzacja nie działa. Na szczęście obsługa się tym szybko zajęła
  i po paru godzinach została naprawiona. W całym hotelu pełno głośnej pijanej młodzieży walącej po nocach w drzwi pokoi, wrzeszczącej itd. Zdecydowanie nie polecam, zwłaszcza dla rodzin. Jedynym plusem były smaczne śniadania. Co do lokalizacji, raczej całe centrum Lloret nie jest zbyt przyjemnym miejscem, lepiej wybrać coś na obrzeżach, które są piękne! Ja niestety nie mogłam znieść tego hotelu, i wymeldowałam się 2 dni wcześniej.
 • 3.7
  wrzesień 2016

  Dobra lokalizacja masa dyskotek

  Dobra lokalizacja, dobra cena, miły personel.<br />Jedzenie miałem tylko śniadanie i to słabe, pokój za Gierka ale byłem już na to przygotowany, niestety niektórzy lokatorzy byli zbyt głośni jak i hotel obok w którym przebywały stada młodzieży. Tak więc ciężko odpocząć w tym hotelu ale to nie hotel do odpoczynku.<br /><br />Miejscowość z duża ilością dyskotek, przeróżne zabawy, pełno młodzieży. <br />Raj dla osób lubiących zabawy/dyskoteki.<br />Super plaża i super woda.<br />Niedaleko około 3km piękne ogrody do zwiedzania.<br />W miejscowości nie da się nudzić całe miasteczko to bazarek w tych wąskich uliczkach - super.
  Dobra lokalizacja, dobra cena, miły personel.
  Jedzenie miałem tylko śniadanie i to słabe, pokój za Gierka ale byłem już na to przygotowany, niestety niektórzy lokatorzy byli zbyt głośni jak i hotel obok w którym przebywały stada młodzieży. Tak więc ciężko odpocząć w tym hotelu ale to nie hotel do
  odpoczynku.

  Miejscowość z duża ilością dyskotek, przeróżne zabawy, pełno młodzieży.
  Raj dla osób lubiących zabawy/dyskoteki.
  Super plaża i super woda.
  Niedaleko około 3km piękne ogrody do zwiedzania.
  W miejscowości nie da się nudzić całe miasteczko to bazarek w tych wąskich uliczkach - super.
 • 3.2
  lipiec 2016

  Uwaga na ten hotel!

  Obiekt ten nie zasługuje na miano hotelu! Powiedziałabym melanźownia dla młodych. Większość gości to 16- 25 letni ludzie. Dzikie krzyki do rana, basen orzez cały dzień okupowany jako wytrzeźwialnia. Zdemolowane pokoje. Wyposarzenie poniźej krytyki. Personel bardzo pomocny, stara się utrzymać to wszystko w kupie. W czasie naszego pobytu kilka razy intwrweniowała policja w nocy. Nikt nas nie uprzedził, źe jest to miejsce głównie dla młodzieźy. Unikajcie tego miejsca!
  Obiekt ten nie zasługuje na miano hotelu! Powiedziałabym melanźownia dla młodych. Większość gości to 16- 25 letni ludzie. Dzikie krzyki do rana, basen orzez cały dzień okupowany jako wytrzeźwialnia. Zdemolowane pokoje. Wyposarzenie poniźej krytyki. Personel bardzo pomocny, stara się utrzymać to wszystko
  w kupie. W czasie naszego pobytu kilka razy intwrweniowała policja w nocy. Nikt nas nie uprzedził, źe jest to miejsce głównie dla młodzieźy. Unikajcie tego miejsca!
 • 3.7
  lipiec 2015

  nie polecam

  Urlop w tym hotelu to jedna wielka porażka.Trzoda głównie z niemiec nie pozwalała zasnąć do rana.latające ręczniki i butelki do basenu to codziennośc .policja w tym zabytku powinna mieć posterunek.
  Urlop w tym hotelu to jedna wielka porażka.Trzoda głównie z niemiec nie pozwalała zasnąć do rana.latające ręczniki i butelki do basenu to codziennośc .policja w tym zabytku powinna mieć posterunek.
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu