Opis hotelu

K

2*

R

Barcelona

D

Nasza firma korzysta z nowoczesnego rozwiązania jakim jest dynamiczne pakietowanie. Oznacza to, że ceny pakietów są aktualne w momencie zakładania rezerwacji, dzięki sprawdzanym i odświeżanym na bieżąco cenom przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

L

Hotel oddalony jest od lotniska w Barcelonie o ok. 90 km i o ok. 30 km od lotniska Barcelona/Girona. Zlokalizowany jest w spokojnej okolicy tętniącego życiem miasta Lloret de Mar, 400 metrów od plaży. Z hotelu można w 20 minut dojechać samochodem do kurortów Blanes i Tossa de Mar.

U

całodobowa recepcja, dostęp do internetu (dodatkowo płatny), przechowalnia bagażu, wypożyczalnia samochodów, skuterów i rowerów, salon telewizyjny, restauracja bufetowa, basen zewnetrzny, basen dla dzieci, taras słoneczny, leżaki, bilard.

P

W hotelu znajduje się 75 w pełni wyposażonych pokoi. W pokojach można zakwaterować 2 osoby dorosłe, 3 osoby dorosłe lub 2 osoby dorosłe i 1 dziecko, 4 osoby dorosłe lub 2 osoby dorosłe i 2 dzieci (istnieje możliwość sprawdzenia innych opcji zakwaterowania na zapytanie), wyposażenie - klimatyzacja/ogrzewanie, telewizor, telefon, sejf, balkon lub taras. W pełni wyposażona łazienka z suszarką do włosów.

W

Śniadanie, śniadanie + obiadokolacja

S

www.fergus-hotels.com/es/Hoteles-en-Costa-Brava/Lloret-de-Mar/Fergus-San-Juan-Park

C

- Przelot, - Transfer lotnisko - hotel - lotnisko, - Bagaż podręczny (Ryanair - do 10 kg, 55x40x20cm / Wizzair - bagaż podręczny, 42x32x25cm), - Zakwaterowanie według wybranej opcji, - Wyżywienie według wybranej opcji, - Opieka polskojęzycznego rezydenta, - Ubezpieczenie KL i NNW.

C

- Dopłaty do pokoju 1-osobowego, - Dopłaty do bagażu rejestrowanego *, - Może nie zawierać podatku miejskiego płatnego na miejscu, - Zwyczajowych napiwków, np. dla bagażowych, kierowców i lokalnych przewodników, - Wydatków osobistych, - Dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych, sportów wysokiego ryzyka, itp.). * W celu sprawdzenia kosztu dodatkowego bagażu prosimy o kliknięcie w poniższy link.

h

//yobboo.pl/att/Ceny-i-limity-bagazowe.pdf Oferta na potwierdzenie.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu