Hotel St. Moritz

Opis hotelu

K

4*

R

Barcelona

L

Hotel zlokalizowany jest w Barcelonie, w odległości ok. 15 km od lotniska El Prat. Położony jest przy sławnym bulewarze Paseo de Gracia -jednej z najbardziej eleganckich ulic Barcelony. Znajduje się w emblematyczym budynku z 1883 roku historyczno - artystycznym, który od 1990 działa jako hotel.

U

restauracja, bar, taras na dachu, centrum biznesowe, całodobowa recepcja, wypożyczalnia samochodów, kantor, wi-fi, pralnia, obsługa pokoju.

P

Hotel składa się z pokoi dwuosobowych, wyposażenie - telewizja satelitarna, suszarka do włosów, sejf, mini-bar, wi-fi, telefon (również w łazience), canal+, klimatyzacja, ogrzewanie.

W

Śniadania

S

www.hcchotels.com/en/hcc-st-moritz/

C

- Przelot, - Transfer lotnisko - hotel - lotnisko, - Bagaż podręczny (Ryanair - do 10 kg, 55x40x20cm / Wizzair - bagaż podręczny, 42x32x25cm), - Zakwaterowanie według wybranej opcji, - Wyżywienie według wybranej opcji, - Ubezpieczenie KL i NNW.

C

- Dopłaty do pokoju 1-osobowego, - Dopłaty do bagażu rejestrowanego *, - Pełnej opieki rezydenta **, - Może nie zawierać podatku miejskiego płatnego na miejscu, - Zwyczajowych napiwków, np. dla bagażowych, kierowców i lokalnych przewodników, - Wydatków osobistych, - Dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych, sportów wysokiego ryzyka, itp.). * W celu sprawdzenia kosztu dodatkowego bagażu prosimy o kliknięcie w poniższy link.

h

//yobboo.pl/att/Ceny-i-limity-bagazowe.pdf ** Podstawowa obsługa polskojęzyczna na potwierdzenie. Oferta na potwierdzenie.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu