Hotel Diplomat Tibilisi

Gruzja, Tbilisi, Tbilisi

Więcej o hotelu

od 661 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 230 550

Kraj

GRUZJA

Położenie

w starym centrum msiata, 20 min od lotniska.

Wyposażenie

  hotel oferuje: całodobową recepcję z lobby z muzyką na żywo, wygodne pokoje, restaurację, zajęcia dla dzieci, konsjerż, bezpłatny parking.

Zakwaterowanie

pokój dwuosobowy Standard: ok. 18m2, z wykładziną na podłodze, podwójnym łóżkiem, klimatyzajcą, minibarem, TV kablową, telefonem, balkonem i łazienką z toaletą. Pokój dwuosobnowy TWIN z dwoma pojedynczymi łóżkami - po za tym jak Standard. Pokój trzyosobowy z łóżkiem podwójnym i rozkładaną sofą ok. 25m2, po za tym jak Standard. Pokój rodzinny z dwoma łóżkami podwójnymi ok. 30m2, po za tym jak Standard.

Wyżywienie

 śniadanie w formie bufetu.

Internet

 WiFi w cenie.

Parking

 w cenie
 

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta.W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba).W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach Nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https

//www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem
TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

  • Temperatura 6 °C temperatura w nocy -1 °C

Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 4 °C temperatura w nocy -2 °C

  • Sob 6 °C temperatura w nocy -3 °C

  • Ndz 5 °C temperatura w nocy -4 °C

  • Pon 7 °C temperatura w nocy -3 °C