Hotel Coral Boutique (Tibilisi)

Gruzja, Tbilisi

Więcej o hotelu

od 1 290 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 221 377

Kraj

GRUZJA

Położenie

 znajduje się w starej i prestiżowej części Tbilisi, w pobliżu placu Marjanishvili, przy ulicy Uznadze, 10 km od portu lotniczego.

Wyposażenie

  recepcja, lobby, 24 pokoje, bar, restauracja

Zakwaterowanie

 pokoje dwuosobowe Classic: ok. 20 m2, nowoczesny, całkowicie odnowiony, jasny, komfortowy pokój z balkonem lub ogrodem. Pokój wyposażony jest w podwójne łóżko, klimatyzację, telewizor LCD, Wi-Fi, telefon, sejf, mini bar, suszarkę do włosów, wygodną łazienkę ze wszystkimi niezbędnymi środkami kosmetycznymi. Pokój Deluxe: ok. 25 m2, po za tym jak pokój Classic. Pokój rodzinny: ok. 50 m2, z łóżkiem podwójnym i dwoma łóżkami pojedynczymi.

Sport

siłownia.

Wellness

 SPA

Internet

 WiFi w cenie.

Wyżywienie

 śniadanie w formie bufetu.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta.W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba).W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), A3 (Aegean), LO (Lot).
TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM
 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

  • Fitness tak
  • Bar tak
  • Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

  • Temperatura 31 °C temperatura w nocy 15 °C

Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 33 °C temperatura w nocy 19 °C

  • Ndz 34 °C temperatura w nocy 21 °C

  • Pon 35 °C temperatura w nocy 22 °C

  • Wt 36 °C temperatura w nocy 23 °C