Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Przed wylotem wymagany negatywny wynik testu RT-PCR (maks. 72h) lub antygenowego (maks. 48h)
 • Zwolnione z testu są osoby zaszczepione (pełna dawka co najmniej 14 dni przed przybyciem), ozdrowieńcy (pozytywny wynik testu od 30 do 180 dni przed wylotem) oraz dzieci poniżej 12 r.ż. Zaświadczenia należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta lub aplikacji mObywatel.
 • Obowiązek wypełnienia formularza PLF na travel.gov.gr do godziny 22:59 dnia poprzedzającego przyjazd do Grecji i posiadanie unikalnego kodu QR (1 uczestnik = 1 formularz i kod QR). Kod QR otrzymasz w dzień planowanego przylotu do Grecji (o północy).
 • Wymagane wypełnienie i posiadanie deklaracji zdrowia oraz karty lokacyjnej POBIERZ ZE STRONY
Powrót do Polski
 • Obowiązuje 10-dniowa kwarantanna dla powracających do Polski transportem zorganizowanym. Z obowiązku zwalnia negatywny wynik testu PCR lub antygenowego wykonany do 48h przed powrotem lub maks. 48h po powrocie, zaświadczenie o pełnym szczepieniu (od którego upłynęło min. 14 dni) lub przebyciu izolacji/hospitalizacji spowodowanej COVID-19 nie później niż 6 miesięcy przed przekroczeniem granicy RP. Obowiązek nie dotyczy dzieci poniżej 12 r.ż. będących pod opieką zaszczepionych lub ozdrowieńców.
 • Obowiązek wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

Hotel SENTIDO Louis Plagos Beach

Grecja, Zakynthos, Neromilos

Liczne udogodnienia dla rodzin i aktywnych Bujny i pachnący kwiatami ogród Pyszne i urozmaicone wyżywienie Doskonała i kompetentna obsługa

Więcej o hotelu

od 2 565 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 73 243

Kategoria

****+

Opis oferty

 

Położenie

Hotel położony jest ok. 2 km od Tsilivi i 7 km od centrum Zakynthos (łatwy dojazd miejscową komunikacją - przysatnek oddalony o 50 m od hotelu). Odległość od lotniska ok. 9 km. Alua Soul jest hotelem tylko dla dorosłych (powyżej 16 roku życia). Hotel na przełomie 2021/2022 roku przejdzie kompletną modernizację. W zwiazku z tym na naszej stronie prezentujemy rendery komputerowe obiektu. Zdjęcia zostaną zaprezentowane na naszej stronie po ukończeniu remontu (przed rozpoczęciem sezonu Lato 2022). Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 3 EUR/pokój/dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu.

Plaża

Hotel położony 150 metrów od piaszczystej plaży Amboula Beach z drobnym żwirkiem (plaża wyróżniona Błękitną Flagą). Leżaki i parasole na plaży dodatkowo płatne. Ręczniki plażowe dostępne za depozytem.

Naszym zdaniem

Pięknie zaprojektowany obiekt należący do sieci ALUA doskonale spełni gusta Klientów pragnących wypoczywać w spokojnym miejscu, z dala od zgiełku dużych kurortów. Basen z pięknym widokiem na morze, przeważająca zieleń i błękit. Hotel tylko dla dorosłych.

Do dyspozycji gości

Recepcja, lobby, restauracja główna, restauracja a'la carte (wymagana wcześniejsza rezerwacja), 3 bary: lobby bar, przy basenie, club lounge 3 baseny, taras słoneczny z bezpłatnymi leżakami, parasolami oraz ręcznikami kąpielowymi.

Pokoje


Wyżywienie

All Inclusive: śniadanie (6:45-10:00), obiad (13:00-15:00), kolacja (19:00-21:30) w formie bufetu w restauracji głównej. Dodatkowo Snack Bar, Cocktail Bar i Bar z drinkami przy basenie (10.30-23.00). W hotelu organizowane są kolacje tematyczne, obejmujące dania greckie, włoskie i z grilla.

Program sportowy i animacyjny

Hotel prowadzi bogaty program animacyjny m.in.: zabawy przy basenie, bilard, siatkówka, aerobik, kort tenisowy, tenis stołowy, rzutki, SPA i siłownia. Raz w tygodniu wieczór grecki z muzyką. Dla dzieci: mini klub, plac zabaw. Niektóre atrakcje dodatkowo płatne.

Internet

Bezpłatne Wi-Fi w lobby oraz w pokojach.

Kategoria lokalna

****

Strona www


Program

Dzień Pierwszy

Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

"

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych (w przypadku imprezy 11 - dniowej 10 rozpoczętych dób hotelowych w przypadku imprezy 12 - dniowej 11 rozpoczętych dób hotelowych) wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

Uwaga: cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, którego wysokość zależy od standardu hotelu i wynosi od 0,5 do 4 EUR za pokój za dzieńpobytu. Podatek płatny będzie w recepcji przed zakwaterowaniem. Szczegóły w opisie hotelu.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Wycieczki lokalne


Inne

ZAKYNTHOS informacje ogólne

Waluta

EUR - Euro. Płatności kartami kredytowymi akceptowane są w niektórych miejscach, korzystanie z bankomatów jest możliwe w miejscowościach turystycznych. W miejscowościach turystycznych istnieje wiele miejsc w których można wymienić funty brytyjskie lub dolary USA. Nie ma możliwości wymiany złotówek.

Napiwki

Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku. Często w restauracjach dolicza się 1 EUR za chleb podawany przed posiłkiem.

Wiza

Obywatele polscy mogą podróżować do Grecji na podstawie dowodu osobistego.

Czas

+ 1 godzinę w stosunku do czasu polskiego.

Język urzędowy

grecki

Orientacyjne ceny

Obiad w tawernie od 8-10 EUR woda 1 l - 1.5 EUR piwo w barze od 2.5 EUR kawa w kawiarni od 2,5-4,5 EUR

Poczta

Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.80 EUR. Kartki ze znaczkiem najlepiej zostawiać w recepcji do wysłania.

Elektryczność

Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

Telefony

Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karty telefoniczne kosztują 5 EUR (100 jednostek). Telefony komórkowe działają w całej Grecji, mogą występować problemy z zasięgiem w budynkach hotelowych. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - dość drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.

W regionie

Zakynthos

Jedna z najładniejszych wysp Jońskich jest pełna zieleni - gaje oliwne, winorośle, sady cytrusowe i sosnowe lasy. Do tego piękne piaszczyste plaże, a morze i niebo w kolorze "electric blue". Na szczególną uwagę jednak zasługują dwa miejsca - zatoka Navajo, której zdjęcia stały się, obok Santorini, jednym z fotograficznych symboli Grecji oraz zatoka Laganas, gdzie swoje siedliska mają żółwie careta careta.

Laganas

Najpopularniejszy kurort Zakynthos z bardzo długą piaszczystą plażą i niezliczonymi możliwościami rozrywek, szczególnie wieczornych i nocnych. To miejsce dla osób kochających plażę w ciągu dnia i życie nocne wieczorami.

Kalamaki

To spokojna miejscowość wakacyjna położona nad malowniczą zatoką. Plaża łagodnie opada do morza i stanowi idealne i bezpieczne miejsce dla dzieci. Z Kalamaki nie daleko także do Laganas i stolicy wyspy - miasta Zakynthos.

Argassi

Doskonale zlokalizowana miejsowość wakacyjna - tylko 5 km od stolicy wyspy i głównego portu. Do najpopularniejszej plaży na półwyspie Vasilikoss ok. 10 km. Plaża w Argassi jest wąska i piaszczysto-żwirowa. Nie jest zagospodarowana.

Tsilivi

Położona w zatoce miejscowość jest dobrym miejscem dla rodzin z dziećmi. Długa, piaszczysta, dobrze zagospodarowana plaża, której przyznano błękitą flagę za czystość i łagodne zejście do morza oraz wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W miasteczku tawerny bary i sklepy których przybywa z każdym rokiem bo miejscowość od kilku lat zyskuje na popularności wśród turystów.

Alykanas

Nieduży, urokliwy i spokojny kurort położony jest na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy. Alykanas słynie z ładnej, piaszczystej plaży (nagrodzonej Błękitną Flagą), dużej ilości lasów i ciekawych widoków na górzystą Kefallonię. Oddalony od zgielku wielkich kurortów, lecz nie pozbawiony uroczych, tadycyjnych tawern, barów i kawiarni. Doskonaly wybor dla indywidualistów i rodzin z dziećmi.

Wyloty z: Warszawy, Katowic, Wrocławia,Gdańska, Rzeszowa, Bydgoszczy, Łodzi i Poznania. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

"

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Grecji trwa od 15.06 do 15.09.

Wizy - informacje dla sprzedawców

W związku z koniecznością wypełnienia formularza PLF najpóźniej w dniu poprzedzającym wylot (do godziny 22:00) oraz posiadania kodu QR przy przylocie do Grecji, informujemy:

1. Strona internetowa do samodzielnego wypełnienia formularza PLF to:

2. Wzór wypełnienia znaleźć można na Travelli, w zakładce Komunikaty (Grecja - formularz wjazdu!) oraz

3. Adresy hoteli konieczne do wypełnienia wniosku znajdują się poniżej.

4. Każdy turysta zobowiązany jest do wypełnienia formularza. Po jego wypełnieniu, na e-maila podanego w formularzu przyjdzie potwierdzenie wypełnienia. Każda osoba z rezerwacji w tym dzieci obowiązkowo musi wypełnić swój wniosek (nie może to być np. 1 wniosek na rodzinę/rezerwację). Wymagane jest, aby każdy turysta dodał w swoim formularzu podróżujących z nim członków rodziny/niespokrewnionych towarzyszy wyjazdu.

5. Po zweryfikowaniu danych na skrzynkę pocztową przyjdzie również formularz z unikalnym kodem QR, który trzeba okazać na lotnisku docelowym w formie elektronicznej (w telefonie) lub wydrukowany.

6. W przypadku nieposiadania kodu QR turyści nie zostaną wpuszczeni na pokład samolotu lecącego do Grecji.

Adresy hoteli:

Wizy

W związku z koniecznością wypełnienia formularza PLF najpóźniej w dniu poprzedzającym wylot (do godziny 22:00) oraz posiadania kodu QR przy przylocie do Grecji, informujemy:

1. Strona internetowa do samodzielnego wypełnienia formularza PLF to:

2. Instrukcja wypełnienia formularza znajduję się:

3. W razie problemów z wypełnieniem formularza, prosimy o kontakt ze swoim sprzedawcą.

4. Adresy hoteli konieczne do wypełnienia wniosku znajdują się poniżej.

5. Każdy turysta zobowiązany jest do wypełnienia formularza. Po jego wypełnieniu, na e-maila podanego w formularzu przyjdzie potwierdzenie wypełnienia. Każda osoba z rezerwacji w tym dzieci obowiązkowo musi wypełnić swój wniosek (nie może to być np. 1 wniosek na rodzinę/rezerwację). Wymagane jest, aby każdy turysta dodał w swoim formularzu podróżujących z nim członków rodziny/niespokrewnionych towarzyszy wyjazdu.

6. Po zweryfikowaniu danych na skrzynkę pocztową przyjdzie również formularz z unikalnym kodem QR, który trzeba okazać na lotnisku docelowym w formie elektronicznej (w telefonie) lub wydrukowany.

7. W przypadku nieposiadania kodu QR turyści nie zostaną wpuszczeni na pokład samolotu lecącego do Grecji.

Adresy hoteli:

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 150 m
 • Odległość od centrum miasta 2 km
 • Odległość od lotniska 9 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis tak
 • Spokojna okolica tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Wypożyczalnia rowerów tak
 • Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,6/5
Travelplanet

Znakomity (61 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 4,7/5

Okolica 4,4/5

Cena 4,6/5

40. najwyższa ocena z 846 hoteli w Zakynthos

Łucja Miastkowska Czerwiec 2019

Data pobytu: 2.9. - 9.9.2017

Ocena 5,0/5
Hotel jak i całą obsługę można ocenić bardzo wysoko. Sam hotel bardzo ładny, zadbany, pokoje czyste, a widok z hotelu zwalający z nóg. Jedzenie bardzo
Całkowita ocena

Hotel jak i całą obsługę można ocenić bardzo wysoko. Sam hotel bardzo ładny, zadbany, pokoje czyste, a widok z hotelu zwalający z nóg. Jedzenie bardzo urozmaicone i przepyszne. Spędziliśmy tam fantastyczne wakacje, o które zadbała przemiła i bardzo pomocna obsługa. Bardzo chętnie ponownie tam wrócimy.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Tomek Październik 2015

Data pobytu: 3.10. - 10.10.2015

Ocena 5,0/5
Hotel wyróżniający się zachwycającymi widokami greckiego wybrzeża i otoczeniem bujną roślinnością. Idealne miejsce, aby naładować się pozytywną energi
Całkowita ocena

Hotel wyróżniający się zachwycającymi widokami greckiego wybrzeża i otoczeniem bujną roślinnością. Idealne miejsce, aby naładować się pozytywną energią na kolejny rok. W wielu miejscach możemy przysiąść obok barów na wygodnych kanapach i z filiżanką kawy w dłoni wpatrywać się w błękitne morze i zielone wzgórza. Obsługa jest na najwyższym poziomie, często wyprzedza nasze myśli i sprawia, że pobyt upływa tutaj beztrosko. Zadbane baseny i komfortowe pokoje, potęgują wrażenie hotelu wyjątkowego, do którego chce się wracać.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Łucja Miastkowska Czerwiec 2019

Data pobytu: 2.9. - 9.9.2017

Ocena 5,0/5
Hotel jak i całą obsługę można ocenić bardzo wysoko. Sam hotel bardzo ładny, zadbany, pokoje czyste, a widok z hotelu zwalający z nóg. Jedzenie bardzo urozmaicone i przepyszne. Spędziliśmy tam fantastyczne wakacje, o które zadbała przemiła i bardzo pomocna obsługa. Bardzo chętnie ponownie tam wrócimy.
Całkowita ocena

Hotel jak i całą obsługę można ocenić bardzo wysoko. Sam hotel bardzo ładny, zadbany, pokoje czyste, a widok z hotelu zwalający z nóg. Jedzenie bardzo urozmaicone i przepyszne. Spędziliśmy tam fantastyczne wakacje, o które zadbała przemiła i bardzo pomocna obsługa. Bardzo chętnie ponownie tam wrócimy.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Dana Czerwiec 2017

Data pobytu: 5.7. - 12.7.2014

Ocena 4,3/5
Ocena ogólna: Hotel w bardzo dobrej lokalizacji. Zakwaterowanie: Bardzo czysty pokój z pięknym widokiem na morze. Łazienka starszego typu, ale bardzo zadbana. Wyżywienie: Jedzenie bardzo nam smakowało. Usługi Hotelowe: Personel na bardzo wysokim poziomie. Plaża: Bardzo czysta woda. Dojście do morza prowadzi przez wąskie molo.
Całkowita ocena

Ocena ogólna: Hotel w bardzo dobrej lokalizacji.

Zakwaterowanie: Bardzo czysty pokój z pięknym widokiem na morze. Łazienka starszego typu, ale bardzo zadbana.

Wyżywienie: Jedzenie bardzo nam smakowało.

Usługi Hotelowe: Personel na bardzo wysokim poziomie.

Plaża: Bardzo czysta woda. Dojście do morza prowadzi przez wąskie molo.

Zakwaterowanie 4,2/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Renata Czerwiec 2017

Data pobytu: 6.9. - 13.9.2014

Ocena 4,3/5
Ocena ogólna: Ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć, że wakacje spełniły nasze oczekiwania. Zakwaterowanie: Mały, czysty pokój z widokiem na morze. Niekiedy trochę przeszkadzały nam odgłosy dobiegające z znajdującej się pod nami kuchni. Wyżywienie: Bardzo bogaty wybór dań i napoi od 7:00 do północy. Jedzenie bardzo smaczne, w ofercie dużo owoców i warzyw. Usługi hotelowe: Usługi hotelowe bez za
Całkowita ocena

Ocena ogólna: Ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć, że wakacje spełniły nasze oczekiwania.

Zakwaterowanie: Mały, czysty pokój z widokiem na morze. Niekiedy trochę przeszkadzały nam odgłosy dobiegające z znajdującej się pod nami kuchni.

Wyżywienie: Bardzo bogaty wybór dań i napoi od 7:00 do północy. Jedzenie bardzo smaczne, w ofercie dużo owoców i warzyw.

Usługi hotelowe: Usługi hotelowe bez zarzutu nie licząc jednego incydentu w dniu wyjazdu. Ze względu na to, że musieliśmy wyjechać z hotelu w godzinach porannych poprosiliśmy o wydanie śniadania o pół godziny szybciej. W recepcji usłyszeliśmy, że nie ma takiej możliwości więc musieliśmy zadowolić się jedynie filiżanką kawy. Byli byśmy jeszcze w stanie to zrozumieć, ale za 5 minut pojawili się Anglicy, którzy również oświadczyli, że wyjeżdżają wcześniej i restauracja została otworzona.

Plaża: Plaża usytuowana w bardzo bliskiej odległości od hotelu. Zejście do morza z molo, plaża bardzo skalista.

Zakwaterowanie 4,2/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Alena Czerwiec 2017

Data pobytu: 2.8. - 9.8.2014

Ocena 4,0/5
Ocena ogólna: Naprawdę bardzo udane wakacje. Zakwaterowanie: Po dopłaceniu odpowiedniej kwoty otrzymaliśmy pokój z pięknym widokiem na morze. Wyżywienie: Jedzenie bardzo urozmaicone. Bogaty wybór napojów dostępnych bez ograniczeń. Usługi hotelowe: Bardzo miły i pomocny personel. Plaża: Plaża w dobrej lokalizacji, ale zejście do morza z molo nie jest dostosowane dla mniej sprawnych gości hotelo
Całkowita ocena

Ocena ogólna: Naprawdę bardzo udane wakacje.

Zakwaterowanie: Po dopłaceniu odpowiedniej kwoty otrzymaliśmy pokój z pięknym widokiem na morze.

Wyżywienie: Jedzenie bardzo urozmaicone. Bogaty wybór napojów dostępnych bez ograniczeń.

Usługi hotelowe: Bardzo miły i pomocny personel.

Plaża: Plaża w dobrej lokalizacji, ale zejście do morza z molo nie jest dostosowane dla mniej sprawnych gości hotelowych.

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Małgorzta Wrzesień 2016

Data pobytu: 3.9. - 10.9.2016

Ocena 4,6/5
Bardzo fajny hotel. Pokoje czyste i codziennie starannie sprzątane:) Obsługa hotelowa jak i animatorzy bardzo sympatyczni i pomocni . Jedzenie b.dobre . Dla rodzin z dziećmi jak najbardziej lecz dla osób lubiących zabawić się nie za bardzo. Polecam :)
Całkowita ocena

Bardzo fajny hotel. Pokoje czyste i codziennie starannie sprzątane:) Obsługa hotelowa jak i animatorzy bardzo sympatyczni i pomocni . Jedzenie b.dobre . Dla rodzin z dziećmi jak najbardziej lecz dla osób lubiących zabawić się nie za bardzo. Polecam :)

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 20 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Temperatura wody 23 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 20 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Czw 21 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Pt 20 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Sob 21 °C temperatura w nocy 16 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień