Hotel Rachoni Bay

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

R

Tasos

O

Hotel położony na jednej z najpiękniejszych piaszczystych plaż na wyspie. Obiekt słynie ze spokojnej atmosfery, dobrej obsługi i smacznej kuchni. Bezpłatne Wi-Fi w recepcji i przy barze. Rachoni Hotel jest idealnym wyborem na spokojny, rodzinny wypoczynek. Większość pokoi została wyremontowana w latach 2015-2017.

P

Hotel położony na Półwyspie Skala Rachoni, 10km od portu Limenas i 3km od portu Prinu wyspy Thassos.

W

All Inclusive, Half Board

P

109 pokoi: Double (około 20 m2), Quadruple (około 23 m2), nowe pokoje - Double Superior & Double Deluxe (około 23 m2), Family Room (około 40 m2).W pokojach: klimatyzacja, TV SAT, bezpłątne Wi-Fi, lodówka, sejf (za dopłatą), prysznic, suszarka do włosów, balkon.Double: podwójne łóżko lub 2 pojedyncze.Quadruple: 1 pokój, podwójne łóżko i 2 łóżka pojedyncze lub podwójne łóżko i łóżko piętrowe.Double Superior: pokoje odnowione w latach 2015-2017, podwójne łóżko.Double Deluxe: w nowym budynku (z 2012 r.), podwójne łóżko.Family Room: 2 pokoje - sypialnia z podwójnym łóżkiem i salon z aneksem kuchennym (w wiekszości pokoi) i 2 pojedynczymi łóżkami.Codzienne sprzątanie pokoi, zmiana pościeli 2 razy w tygodniu.

O

All inclusive 2018/2019Posiłki: bufet w hotelowej restauracji.Śniadanie: 08:00-10:00.Obiad: 13:00-14:30.Kolacja: 19:00-20:45.Lody: 13:00-14:30 (minimum 3 smaki).Lokalne napoje i alkohole do lunchu i kolacji: piwo, wino (białe i czerwone), ouzo, tsipouro, koktajle, zimne napoje bezalkoholowe (cola, fanta, sprite, lemoniada), soki, woda, herbata, kawa.Bar: 10:30-22:00, lokalne napoje i alkohole - piwo, wino (białe i czerwone), ouzo, tsipouro, zimne napoje bezalkoholowe (cola, fanta, sprite, lemoniada) soki, woda, herbata, kawa.Maksymalnie 8 napojów alkoholowych za osobę, za dzień.Hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia pewnych zmian w programie bez uprzedzenia.

O

0 m

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY