Hotel America

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

*

O

 
Położenie:

Typowe greckie studia położone w niedużej i spokojnej miejscowości, Skala Primos, na północnym wybrzeżu wyspy Tasos. W najbliższej okolicy znajdują się małe lokalne sklepy oraz nieliczne greckie tawerny większy wybór atrakcji znajduje się w Limenas będącej stolicą wyspy, oddalonej od hotelu ok.17 km. Hotel położony jest ok. 35 km od lotniska w Kavala (transfer obejmuje przejazd autokarem oraz przeprawę promem). UWAGA! Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 0,5 EUR/pokój/dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu.
Plaża:

Hotel zlokalizowany niecałe 100 metrów od piaszczysto-żwirowej plaży. Możliwość wypożyczenia leżaków i parasoli w prywatnych barach zlokalizowanych przy plaży.
Do dyspozycji gości:

Obiekt składa się z kameralnego dwupiętrowych budynku, który przeszedł ostatnią renowację w 2017 roku. Do dyspozycji gości ogród, recepcja, wspólna sala telewizyjna, restauracja główna z tarasem, plac zabaw, przechowalnia bagażu, parking.
Pokoje:

Zakwaterowanie w pokojach standardowych dwuosobowych (z możliwością maksymalnie 1 dostawki). Pokoje urządzone są skromnie z balkonem i widokiem na góry lub okolicę. W każdym pokoju jest klimatyzacja, TV-sat, telefon, lodówka, łazienka z suszarką do włosów.
Wyżywienie:

Śniadania w formie bufetu.
Program sportowy i animacyjny:

Hotel nie prowadzi animacji.
Internet:

Bezpłatny Internet Wi-Fi dostępny na terenie całego obiektu i w pokojach.
Kategoria lokalna:

*
Strona www:


Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY