Hotel Aroma Villas

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

R

Tasos

O

Przytulne, komfortowe apartamenty, spokojna atmosfera, basen, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu we wszystkich pomieszczeniach, wysoka jakość obsługi.

P

1 km od centrum Limenas, 500 m od portu, 22 km od lotniska Megas Aleksandros w Kavali.

W

Room Rate

P

21 pokoi: Studios  (~18 m2). Studios 3 pax  (~20 m2), Family Room Studios  (~18-20 m2).W pokojach: aneks kuchenny (kuchenka z 2 palnikami, naczynia !!! Nie ma patelni, zabronione jest smażenie), klimatyzacja, TV, bezpłatne Wi-Fi, mini lodówka, prysznic, sejf (bezpłatny), balkon/taras.Studio: łóżko podwójne lub 2 pojedyncze.Studio 3 pax: 2 łóżka pojedyncze i kanapa.Family Room Studio: sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi (połączonymi) i druga sypialnia z kanapą.Sprzątanie pokoi - 6 razy w tygodniu, zmiana pościeli - 2 razy w tygodniu.

O

500 m

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY