Hotel Elena Studios

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

R

Tasos

O

Niewielkie apartamenty w centrum miasta Limenaria. Budynek trzypiętrowy. Przestronne pokoje z kuchnią, internet. W pobliżu sklepy, bary, tawerny. Odpowiednie miejsce na rodzinny, ekonomiczny odpoczynek.

P

Centrum miasta Limenaria, 20 km od portu Prinu, 40 km od portu Limenas na wyspie Tasos.

W

Room Rate

P

13 pokoi: Studios (20 m2), Studios min. 3 pax (25 m2).W pokojach: wyposażony aneks kuchenny (kuchenka z 2 palnikami, naczynia), czajnik elektryczny, suszarka do włosów, klimatyzator, telewizor, bezpłatny internet Wi-Fi, lodówka, prysznic, balkon/taras.Studio 2 łóżka jednoosobowe.Studio min. 3 pax 3 łóżka jednoosobowe.

O

15 m

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY