Opis hotelu

K

4

R

Ialysos Hotel Matoula Beach zlokalizowany jest ok.8 km od miasta Rodos. Niewielka odległość dzieli go także od starożytnej części Ialisos, gdzie warto zobaczyć stanowisko archeologiczne. Zaledwie 3 minuty spacerem dziela hotel od plaży. Obiekt znajduje się na terenie dużego ogrodu.

P

Odległość od plaży - ok. 150m Odległość od centrum miasta - ok. 800m Odległość od miasta Rodos- 8km Odległość od lotniska - ok. 5km

P

Hotel znajduje się zaledwie 150m od piaszczysto-żwirowej plaży. Plaża jest publiczna, serwis plażowy dodatkowo płatny (ok. 10EURO).

H

Do dyspozycji Gości recepcja, duży ogród, basen zewnętrzny, basen dla dzieci, kącik internetowy, lobby, główna restauracja, snack bar przy basenie, sejf na recepcji (dodatkowo płatny) oraz Wi-fi w częsciach wspólnych.

P

POKÓJ 2-OSOBOWY - pow. 25m2, pokój z dwoma oddzielnymi łóżkami lub z jednym dużym łózkiem, pokój z balkonem lub tarasem, wyposażenie - łazienka z prysznicem lub wanną, WC, lodówka, klimatyzacja (bezpłatna w terminie 1/06-30/09), telefon, TV, suszarka do włosów oraz wi-fi (w cenie). Maks. obłożenie - 3 POKÓJ typu Maisonette - pow. 45m2, pokój dwupoziomowy, pokój z balkonem, wyposażenie - łazienka z prysznicem lub wanną, WC, lodówka, klimatyzacja (bezpłatna w terminie 1/06-30/09), telefon, TV, suszarka do włosów oraz wi-fi (w cenie). Maks. obłożenie - 5

S

Wiele możliwości sportów wodnych na plaży.

W

BB (śniadania) oraz HB (śniadania i obiadokolacje) śniadania w formie bufetu obiadokolacje w restauracji a la carte Napoje dodatkowo płatne.

D

Dodatkowo płatne - sejf, wypożyczlnia samochodów, świeżo wyciskane soki, wypożyczalnia rowerów, sporty wodne przy plaży. *Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz ich formy a także funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które Organizator nie będzie miał wpływu. ** Od 2018 roku Rząd Grecji ustanowił turystyczny podatek w Grecji. Nowa ustawa będzie obejmować osoby podróżujące do Grecji w roku 2018, które zobowiązane będą do uiszczenia podatku na miejscu. W zależności od standardu i rodzaju zakwaterowania nowy podatek będzie kształtował w następującej wysokości - Hotele - Opłata za dzień/ za pokój - 1* i 2* - 0,50 €, 3* - 1,50 €, 4* - 3,00 €, 5* - 4,00 €. Apartamenty - Opłata za dzień/ za pokój - 1* i 2* - 0,25 €, 3* - 0,50 €, 4* - 1,00 €.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu